HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 04:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako imam na dan skupštine a nemam na dan kada nema skupštine koliko onda imam i dali ću imati ako nemam kada bude skupština

Datum objave: 31.7.2009 | 10:38
OČEKIVANO
Sabor donio krizni porez, uključivši i porez na dividendu
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Od sutra pa do kraja iduće godine sve plaće, mirovine te druge primitke iznad 3000 kuna, uključujući i dividendu te udio u dobiti, država će oporezovati posebnim, tzv. kriznim porezom kojega je danas izglasao Hrvatski sabor.

nijedna knjiga nije loša, ako je pravilno pročitana

Vlada će u četvrtak sa sjednice Saboru poslati amandman kojim bi se oporezivala dividenda, i to po principu kriznog poreza – do tri tisuće kuna dividenda se ne bi oporezivala, od tri do šest porez bi bio dva posto, a iznad šest tisuća kuna odrezao bi se porez od četiri posto, doznaje Poslovni dnevnik
Tako je bilo u 7 mjesecu 2009. i to je prihvačeno u saboru .


ajde netko ko zna za taj porez…meni kažu da od 1.1. se ponovo plača porez ukinut 2005(firma) dioničari moraju platiti od 4-6% to je ziher..daj neg netko vidi za ovih 15 %

O čemu ti trabunjaš?

Sumljam baš da će u pozitivnu blokadu, dobar dio dividende je uračunat u onaj skok sa 270 na 300 al da će malo povući – hoće!

Naravno čestitke svim dioničarima.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

postovane kolege-nemam ht,
al pogledajte malo na kupnju, pa povisite prodaju-nek se crobi ZELENI… [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

imaš brdo i nečeš imati ništa

nijedna knjiga nije loša, ako je pravilno pročitana

dale njemci ove godine izvlače 200 milja eura iz hrvatske. zahvaljujem prethodnim vladama.

jadranka dobija oko 100 milja kuna, dečak i co. oko 200 milja kuna.

s današnjim stanjem u skdd.

ajde ljudi dignite naloge na prodaji iznad 320, ovolika dividenda to zaslužuje [thumbsup]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Pad prihoda je 3,1%, a očekivano je 7,1%…..Dividenda 34 kune…..
Eee ja sam se jučer fino nakrcao…Danas potežemo gore….

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Rezultati-poslovanja/HT-najavio-dividendu-od-34-kune

Jučer odlična odluka za kupnju. [smiley]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

danas bi mogao promet htom i preko 30 milja kuna.
bit će zanimljivo, gomilaju se nalozi. neki su znali za ovo, neki su se i iznenadili. al dividenda je premašila izgleda očekivanja sviju.

Lijepo ukrcavanje u HT i bojim se do kraja dana iskrcavanje iz svega ostalog.

New Report

Close