HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 06:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da li bi tko imao volje objasniti korak po korak, kako da podignem predujam dividende. Pošto sam novi ne znam što mi je činiti.

Slabo je Vaše zannje o dionicama.
1. HT i DT nije isto
2. Broj izdanih dionica nije isti
3. Zarada po 1 dionici nije ista
4. Nisam čuo za dionicu koja bi davala dividendu 35% svoje vrijednosti (kad bi HT bio 10€)
5. Nemojte se blamirati, pa čak i na forumu nije lijepo

Zanimljivo,

iako djelatnik HT-a zarađuje 290.000 Kuna, a djelatnik DT-a samo 52.000 Kuna, djelatnik DT-a je skoro duplo bolje plaćen ??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Djelatnik DT ide na posao bez grča u želucu jer je pod zaštitom kolektivnog i sindikalnog ugovora kao i Ustava, ali djelatnik HT-a svaki dan na posao ide u strahu iako 5.5 puta više za tvrtku zarađuje.

Ma lupi petama i reci
evo sve za Njemačku
o Bože, čuvaj mi,
dividendu i ovu sirotinju …..

hmm, nije li ovo trebalo malo više pasti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Stjepane ni ne treban znat toliko o dionicama kao ti, dovoljno je samo citat!

Dobro Vam je kolega rekao, nemojte se blamirati

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

e ovo je stvarno katastrofa na HT-u. Rezlultati čak lagano bolji od očekivanja a ekipa se iskrcava ko luda

A koliko je prosječna plaća u HR a koliko u Njemačkoj. Pa normalna da je radnik u Njemačkoj više plaćen.

gdje mogu skinuti ugovor o prijenosu dionica?

ROMF se sakrio u mišju rupu

Jad i bijeda!!!!!!!!!!!!!!

Ah, zaboravio sam da im treba 3 dana da ih evidentiraju u skdd

#isprika ako je OT o najvjerojatnije cu ovdje dobiti odgovor

Mogu li prebaciti dionice na maloljetnu osobu, može li maloljetna osoba primiti dividendu na svoj žiro račun i može li koristiti te novce (znam da je s oročenom štednjom dosta problema oko toga)

mnogo hvala na odgovorima

...


Ako HT nastavi ovako isplaćivati dividendu za pet godina će dionica vrijediti 1 kunu kao i Magmina po logici nekih na ovom forumu. Samo napred rasprodajte HT nek padne što niže,bit će dobar šoping.

Ako bude po 1kn (kao u kineskim trgovinama – sve po 1 kn), tada naša draga država sve kupuje (nemilice) i opet je HT u sigurnim rukama pa nema potrebe za gradnjom nove državne infrastrukture …
Samo treba čekati u zasjedi [proud]

Pad dionice nakon prava na dividendu bi jedino imao smisla da su danas prodavali oni koji su jučer kupovali kako bi pobrali dividendu i žele se brzo riješiti HT-a. To znači da su kupovali po 240 kn, prodavali po 226, uz proviziju brokeru, razlika je 15-ak kn. A dividenda 11 kn!
Genijalci…

Hej momci, pa kaj vam je? Nama koji laganini nadokupljujemo i nije u interesu da nam dionica bude skupa – zar ne? Kad sjedne dividenda, neka bude što jeftinija – i niko sretniji od mene, eto slijedeće godine još veća dividendica t.j. meni na puno veći broj dionica…

proklet bio na božić 2010.


Na HT do sada nije zaradio samo onaj tko je glup,Na ostalima provrtio milione kuna i jedva pozitivna nula a od danas možda ni nula.Idućih 5 godina je po meni zagarantirano 20-25 kuna dividende uz
zadržanu 38 kuna i to je tko je kupovao po 265 ima dionicu za 0 kuna.Nađite mi molim vas jednu
takvu.


Sve to stoji.
Samo budući kupci HT-a počinju pisati povijest od danas!
[embarass]

New Report

Close