HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo je samo euforija za narodne mase..moje mišljenje da ova dionica neće preko 265kn ovaj tjedan..

***obrisano*** a što bi ti više od 16% u tjedan dana. i to u defenzivnom sektoru.
***obrisano***
kako se ask čiti , ima preko 80. 000 na asku.
a danas je krenilo sa 12 000.
bid je nikad manji, možebit i manipulacija al ne vjerujem. nije ovo dionica na kojoj se (toliko) daytradea. pogotovo uz dividendu koja je i dalje izdašna.
ja bi bio zadovoljan da se održi na 250 u sljedećih misec dana, to znači da će i do 300 do dividende.
sve ćemo znat u ponediljak kad vidimo promejne u top 10.

bid =cijena po kojoj je netko spreman kupiti određenu količinu dionica
ask = cijena po kojoj je netko spreman prodati određenu količinu dionica

uf, dogodi se.

lapsus calami. 😛
previše sam gledao u investor danas 😀


Aj me sada popljujte i napunite asevima, ali ja bih ga se, da ga još imam odmah rješio. Ask se nemilo mete, netko malo veći i mislim da će ga ta koji dan biti za manje.
Što ne mora značiti, samo moja pretpostavka. Ja sam svoj prodao za puno manje na crobiju 1500 al sam ga zamijenio za drugo tako da me je HT spasio. Imat ovo je ko imat keš…
I baš mi milo što raste, neka ga nemam

[thumbsup]

A što ako je krenula inozemna fondovska Konjica u napad! [thumbsup]

Previše danas HT narastao u jednom danu da bi mogao na ovim razinama ostati bez korekcije na dolje. S tehničke strane gledano danas see gornja cijena odbila točno od gornjeg uzlaznog kanala i korekcija je na vidiku.

Ht kao dionica vrijedi jako puno, i zato ovaj rast ne treba biti zabrinjavajuči.
Ovo se moralo dogoditi kad tad.
Samo me zanima da li je možda neki mirovinac danas izlazio, ali vidjet ćemo uskoro.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

nisam vidio da je netko postao.

http://www.poslovni.hr/123857.aspx

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Netko je postao par dana ranije [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja je jednostavno ne prodajem, čekam novu dividendu, pa godine iza toga druge dividende, a rast neka bude, no nije mi prioritet, čak me pretjerana cijena niti ne raduje, jer mislim još kupit kad se ušpara lovice za to…

proklet bio na božić 2010.

Eto, već se nazire cijena iz IPO-a… [thumbsup]

Sitni uopće nisu bitni na prodaji, bit će pokupljeni ekspresno, bitno je ponašanje velikih na prodaji, dok je ono ovakvo niti u primisli mi nije prodat ovo..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

business hr pretpostavlja da su strani fondovi podigli cijenu, ako je to tako onda nema pada ,a ima daljnjeg rasta. i preko 300 do veljače uz pozitivne smjernice s globalnog tržišta.(i onda će dat 10% prinos).
bravo za raiffaisen OMF. mislim da su se oni nakrcavali HT-om žešće u zadnjih 3 miseca.

New Report

Close