HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 20:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas je jedan djelatnik HT-a zakasnio na posao.
Koliko će samo to utjecati na pad prihoda u 2009?
Mislim, ovaj HT potencijalno hoda po rubu propasti.

@Vrana
dodamo li da business svaki drugi članak pise o svinjskoj kugi sto je potencijalna opsnost na gubitak pretplatnika sto anulira dobre poslovne rezultate…
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b162ac3f-a496-4ccd-82c3-6e6585fd55d6
uzmemo li u obzir 110 milja manjih prihoda u sjecnju ako ne naprave barem 15 miljardi kuna prihoda i 4 miljarde dobiti ide to kako neki prizeljkuju na nominalnih 100.
BF propao, zaposlenicima istekao loockup pa prodaju sta dobiju, kupaca niotkuda trezor se samo salio s otkupom.
banke uopce ne kreditiraju HT sto je velika opasnost jer se ne zna kreditni rejting HT-a…
aha ni lukovic ne lupuje HT kao sto je kupovao inu i ostale gluposti na ATH cenama, nema se povjerenja, previse nepoznanica…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



@Vrana

dodamo li da business svaki drugi članak pise o svinjskoj kugi sto je potencijalna opsnost na gubitak pretplatnika sto anulira dobre poslovne rezultate…
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b162ac3f-a496-4ccd-82c3-6e6585fd55d6
uzmemo li u obzir 110 milja manjih prihoda u sjecnju ako ne naprave barem 15 miljardi kuna prihoda i 4 miljarde dobiti ide to kako neki prizeljkuju na nominalnih 100.
BF propao, zaposlenicima istekao loockup pa prodaju sta dobiju, kupaca niotkuda trezor se samo salio s otkupom.
banke uopce ne kreditiraju HT sto je velika opasnost jer se ne zna kreditni rejting HT-a…
aha ni lukovic ne lupuje HT kao sto je kupovao inu i ostale gluposti na ATH cenama, nema se povjerenja, previse nepoznanica…

Istina, kolega. Slabo FI. Razočaran sam. Mišljenja sam da to treba sve sada prodati, prilika je kakva – takva. A tek 4.5. kada kod amera izlaze rezultati stres testa……fiju……ode to dolje.

P.S. Autor posjeduje dionice HT-a……..i vreba na bidu od jutra……i nije loše zasada [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nisam mislio da ću ikad vidjeti HT u pozitivnoj blokadi ali ako će se to ikad desiti to bi moglo biti danas. Potražnja je konstantno 3 puta veća od prodaje i iako fondovi dobro taktiziraju s nalozima ipak se i u prodaji konstantno pojavljaju blokovi po 1.000 kom koji polako štopaju cijenu.

Evo za one koji to ne vide:

Kupnja Cijena
73 209,56
1624 209,21
1000 209,15
346 209,11
200 209,00
100 208,82
60 208,68
31 208,63
2000 208,10
1000 208,07

Cijena Prodaja
210,32 200
210,39 10
210,49 250
210,50 95
210,69 50
210,70 1356
210,75 50
210,77 90
210,90 69
210,98 100

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

@rene artois

A ti bi da ode odmah na 215? Polako, da se natrpaju pojedinci. Biće sada štopanja i sa par tisuća kom……….ali dug je dan……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@rene
artois

A ti bi da ode odmah na 215? Polako, da se natrpaju pojedinci. Biće sada štopanja i sa par tisuća kom……….ali dug je dan……

Dab baš sam to htio reći. HT je preglomazna dionica da bi samo tako skočila par postotaka. S njom se konstantno vodi rovovska bitka i tko nema dobre živce nek je se kloni [cool]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2c1ba2a3-4d10-408c-9980-58abffcdfe01
Domaće dionice u vlasništvu mirovinaca vrijede samo 2,37 milijardi kuna i predstvaljaju samo 9,88 posto ukupnog domaćeg portfelja
di ce nas trezor skupit 10% , mirovinci imaju sicu od djonica a drzava bi njbolje ukinula 2 stup da ne mora vracat 17 miljardica.
najlakse ih nazvat promasaj bez ikakve odgovornosti a posljedice su na TK trzistu.
dok druge drzave poticu gospodarstvo mi ne mozemo ni kune na dokapitlizaciji skupit
lukoic se naljutio, mi bi ko cura jebali se al da ne ude!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Stvarno je čudno da nakon objave ovakvih rezultata u vrijeme kada se na prste mogu prebrojati tvrtke koje imaju porast prihoda u prvom tromjesečju, HT poraste za 1,93 %, a većina ostalih u prvih top 10 za 4-7 %. Nije li nešto trulo na burzi ? (ili je trula burza)


Stvarno je čudno da nakon objave ovakvih rezultata u vrijeme kada se na prste mogu prebrojati tvrtke koje imaju porast prihoda u prvom tromjesečju, HT poraste za 1,93 %, a većina ostalih u prvih top 10 za 4-7 %. Nije li nešto trulo na burzi ? (ili je trula burza)

Ja mislim da jako puno ljudi ima osjecaj da ce moci uzimat HT ispod 200kn i zbog toga su jako rezervirani, nemogu to sa nicam podkrijepiti ali takav sam dojam stekao iz rasprava…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ne stavljati na ask puno komada po 210……pec..pec…..ima još tko po 4000 kom?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ja mislim da jako puno ljudi ima osjecaj


Fundamentalna ili tehnicka
ili mozda "ki bi da bi" metoda
Daruvarski

[lol] [tongue]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Ja mislim da jako puno ljudi ima osjecaj


Fundamentalna ili tehnicka
ili mozda "ki bi da bi" metoda
Daruvarski

[lol] [tongue]
[/quote]

Pa shvati to kako hoces… Ali evo ti sta nije ki bi da bi…

Pogledaj kolika je cijena bila u 11 ili 12 mjesecu kad je bilo izvijesce, koliko me pamcenje sluzi cca 242kn, a onda pogledaj na koliko je bila 2 ili 3 tjedna kasnije…

BTW. jel ovo sad neka nova fora sa ovim BOLDOM???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close