HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 04:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,72
85.192
2,866
29,60
29,90
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa kolega vipy, burza je spekulacija… Gledanje u bilancu vas nece daleko dovesti. Uostalom, ovi ce isplacivat brijem tih cirka oko 30 kn dividende sljedecih ko zna koliko godina…

kolega deimos opet ste povrsni,
u ovom slucaju treba imati "the big picture"
i nema veze sa FA,
vrlo egzaktne stvari i nisu insiderske

[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


sada postoji mogućnost za otkup 10%. nitko ne govori da će stvarno otkupiti 10%. I ako budu kupovali, pretpostavlja da će biti paketi van burze.

a cekali ste na 110?
i ja IGH na 1111 ali sam barem realan i ne baljezgam kada vidjeh da nece ici…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


pretpostavljam da će trezor kupovati kako mu se više isplati. ako može jeftinije dobiti van burze, kupit će van burze…a ako ne, onda na burzi…sad mi vi recite gdje može dobiti jeftinije…zašto npr. fižulić kupuje na burzi, a ne od mirovinaca?

kolega mozda da se malo uozbiljite i procitate sto ste napisali.
GM u daleke amerike utjeće na cijenu HT-a a trezor ce kupovati samo v

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



sada postoji mogućnost za otkup 10%. nitko ne govori da će stvarno otkupiti 10%. I ako budu kupovali, pretpostavlja da će biti paketi van burze.

a cekali ste na 110?
i ja IGH na 1111 ali sam barem realan i ne baljezgam kada vidjeh da nece ici…
[/quote]
Jučer je dionica Ht-a bila zvijezda dana po prometu a danas će biti i po cijeni.Lova od dividende i ponovno u dokup ova najbolje dionice.

malo literature…

***privitak uklonjen na zahtjev autora dokumenta***

hate red

Mom prijatelju nije. Zvao sam SDA jutros i rekli su da nemaju njegov tekuci pa su mu poslali gotovvinski cek.


malo literature…

– jedna od boljih analiza…

-ipak u minutu sto sam pogledao imaju 2 velike greske,

-kod DCFa na kraju imaju neto dug, a to je nemoguce. Ht nema financijskog duga te na Enterprise value se treba dodati cash + fin imovina i ovo nikako ne moze biti tocno sto su napravili. Sve sto ima obveza- ulazi u working capital
– market approach im je malo "sirov" – u potpunosti zanemaruju drzavu, velicinu, rast (pad) u buducem periodu i koriste aritmeticku sredinu, dok se za market approach gotovo uvijek koriste mediani

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

maknule su se brane, barem zasad

ma kakav cash-r-a, 100% in

sigurnost je najveća kamata,i strpljenje…


Ja bi isto tipovo na otkup dionica od BF-a kao i kolega rijeka… Ako je u pozadini otkup od nekoga, BF mi je najlogicniji kandidat.

Lako moguće jer je BF 19% do zatvaranja. Imaju 7% HT-a. Samo trezor u ovo doba može da im to otkupi bez da dođe do gadnog poremećaja. Poslije dividende je sve moguće.

who dares, wins

Do kojeg datuma moram stići kupiti dinice HT- a da bi ostvario pravo putem tih dionica na drugi dio dividende od 17,15 Kn?
Hvala lijepa pošteni ljudi.



Ja bi isto tipovo na otkup dionica od BF-a kao i kolega rijeka… Ako je u pozadini otkup od nekoga, BF mi je najlogicniji kandidat.

Lako moguće jer je BF 19% do zatvaranja. Imaju 7% HT-a. Samo trezor u ovo doba može da im to otkupi bez da dođe do gadnog poremećaja. Poslije dividende je sve moguće.
[/quote]
Možda nije pravo mjesto, ali imam jedno pitanje na tu temu. Ako BF na ovaj ili onaj način proda ili što već više od 51% udjela, on se gasi. Što se onda dešava sa onih 49%. Je li to propada ili se to onda dijeli na sve one koji nisu podizali svoje udjele i dividende. To pitam zato jer imam 22 udjela, pa ne bih htio izgubiti i ovu siću koja je ostala. Trebao sam lijepo odmah na početku to sve izvadit, a ne vjerovat nekima sa političke scene.

New Report

Close