HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 10:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,63
149.986
5,062
29,40
29,80
-4,55%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

ja sam danas svoje prodao po 306,00 …
ne da mi se čekati ponedjeljak [thumbsup]


bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

za koji fond radiš? Rajfajzen [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ne štopa niko ništa, nego se plaše neodlučni. mogao bi HT na 310-311 do 16:00.
a onda bomba u ponedjeljak.

Ajmo opet malo prognoze.
U ponedjeljak rast (bolji nego danas) u utorak pad ispod današnje granice i onda u srijedu vlakic prema gore koji neće stati do svog maksimuma. koji je to broj ostaje svakome na procjenu.
P.S.
Nisam dobio baku tako da ne znam kada je vrijeme za izaći …
🙂
P.S. II
Mišljenja sam i dalje da ovo nije vlakić u kojem treba dugo biti jer će biti prilike ponovno ući …


bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

ne znam jel si samo burzovno neuk ili je to poznati hrvatski jal…kako god – sramotno! [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



Ako se dobro sjecam, prosle godine je vrijednost dionice bila najvisa kojih tjedan-dva prije ex-dividend dana.

Kakve su procjene za ovu godinu? 🙂

[/quote]

moja procijena je ista – maximum 7-10 dana prije D day




Ako se dobro sjecam, prosle godine je vrijednost dionice bila najvisa kojih tjedan-dva prije ex-dividend dana.

Kakve su procjene za ovu godinu? 🙂

[/quote]

moja procijena je ista – maximum 7-10 dana prije D day
[/quote]
To je sve bio scenarij prošle godine kada su fondoi navukli neke i prodali im po više love nego je bila dividenda. Pa ne očekujete da bi i ove godine bio isti scenarij?
Mora biti nešto druagčije i bolja igra ako se želi šišati ovce.
🙂
P.S.
Ako mi netko pokaže drugačiju logika za prošlogodošnji scenario kapa dolje.





Ako se dobro sjecam, prosle godine je vrijednost dionice bila najvisa kojih tjedan-dva prije ex-dividend dana.

Kakve su procjene za ovu godinu? 🙂

[/quote]

moja procijena je ista – maximum 7-10 dana prije D day
[/quote]
To je sve bio scenarij prošle godine kada su fondoi navukli neke i prodali im po više love nego je bila dividenda. Pa ne očekujete da bi i ove godine bio isti scenarij?
Mora biti nešto druagčije i bolja igra ako se želi šišati ovce.
🙂
P.S.
Ako mi netko pokaže drugačiju logika za prošlogodošnji scenario kapa dolje.
[/quote]

Objava dobivenog tendera Kosovskog PTK-a [shocked]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Moje viđenje situacije:

Lani je na ZSE vladala teška, sumorna i dugotrajna depresija, pomanjkanje likvidnosti i veliki strah od rizika, a HT je, uz solidnu dividendu od 34 kn, dosegao maksimum oko 330 kn.

Ove godine na ZSE vlada oprezni optimizam, uz dotok velike količine svježe likvidnosti povezane s INA-R-A i uz umjerenu sklonost prema riziku, a HT će, uz solidnu dividendu od .. kn, doseći maksimum oko … kn .

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Poštovani kolega, gdje ste pročitali da je ht dobio tender kosovskog PTK?
Prva vijest. I bilo bi dobro da je istinita, a nadam se da je.



ma nek bude 50 i ja zadovoljan. zašto se zadovoljiti sa manje?

Ja mislim da je 50 sigurnih, isto tako sam siguran da je ovo zadnja neoporeziva [angry]
[/quote]
a šta ako ove godine ne izglasaju dividendu?malo je čudno ovakvo iskrcavanje fondova,morate priznati.zašto se odriču čiste zarade od cca 10%?
znam da mi slijede jedinice,ali razmislite malo o tome,čudna neka igra…


Poštovani kolega, gdje ste pročitali da je ht dobio tender kosovskog PTK?
Prva vijest. I bilo bi dobro da je istinita, a nadam se da je.

Ne kažem da je dobio samo ukazujem na činjenicu i odgovaram kolegi Funky-ju zašto bi Ht mogao do kraja godine doseći vrijednost dionice od 400 kuna [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

svi daju neke procjene pa eto i ja.. HT će doseći vrh unutar sljedećih 2 tjedna a ovi koji budu čekali D day će se načekati i do nakon dividende..

naravno, ovo nije savjet, nego onako.. prijateljska oklada 🙂

koliki bi moo biti vrh? ne znam 🙂 bilo gdje između 320 i 350.. no i “čuda” se događaju, kako vidimo na primjeru INA-e

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



bit će u ponedjeljak po 306 kn…
tek poslije slijedi stampedo prema gore…ima vremena…

ne znam jel si samo burzovno neuk ili je to poznati hrvatski jal…kako god – sramotno! [bye]
[/quote]

ne vidim zašto bi bio jal ili zašto bi bio neuk ili zašto bi bilo sramotno ako se moje viđenje kretanja cijene dionice ne poklapa s vašim urnebesnim procjenama kako HT u narednih nekoliko tjedana ide na 350+ kn i kako će dividenda biti 50 kn…itd itd…dajte se spustite malo na zemlju…
U ponedjeljak je izvješće koje će zasigurno biti lošije od očekivanog i ne na razini prijašnjih izvješća….i meni je više za očekivati da će cijena biti niža od današnje zaključne…
A kao što je netko primjetio, malo je čudno ovo iskrcavanje fondova…i da bi se samo tako odrekli "sigurne" zarade…a svi vi ovdje znate da će se na ht-u najbolje dati zaraditi, svi ste veliki znalci…
A ja vam kažem da uvijek očekujte neočekivano…zašto bi cijena dionice gore u ponedjeljak i narednim tjednima? zato što svi to očekujete?
pazite da ne bude neugodnih iznenađenja…
i da još jednom ne bi bilo zabune, posjedujem dionice HT-a…al nisam nimalo euforičan zbog toga kao neki ovdje…

Za razliku od prošle godine trbala bi minimalno na 350

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

jedini ko se iskrcaje je AZ OMF. svi ostali jačaju poziciju. one transakcije od po par iljada su nihove.

New Report

Close