HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 05:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,79
808.493
26,261
30,80
30,90
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ovaj dio foruma je postao dosadan jer se prica samo da li ce HT dati 24 kune dividende ili 30 kuna dividende.
za sada nema opasnosti da ce dionica propasti i bas me zanima oce li u ponedeljak na 310

Gotovo sa sigurnošću mogu reći da neće dokle god ima vremena (cca 1 mj) i ovake INA-e.
😉

HT = bankomat
krepo bi od smjeha da pofali dionica pa da ode 30% gore

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Što mislite, hoće li HT biti iznad 330 oko ex dividend day-a?


Što mislite, hoće li HT biti iznad 330 oko ex dividend day-a?

neće


Što mislite, hoće li HT biti iznad 330 oko ex dividend day-a?

…iskreno…neznam…..dosta dugo sam promisljo i shvatio sam da od raspada berlinskog zida vise nemam ama bas o nicemu misljenje……tu i tamo imam neki stav ali do njega bas i ne drzim
pofuk

Nakon isplate dividende bit će na 270-275 kn.

nakon isplate dividende nebi trebao ici ispod 300

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Dečki, INA nas je poprilično unazadila. Koliko god je interes malih ulagača ove godine bolji, toliko je interes velikih igrača podbacio. A znamo i zašto: zbog INE. Tko zna što im je Vlada sve obećala samo da u torbu trpaju dionice INE i tako spriječe MOL da preskoči 50%. A onda će mazati oči narodu da su svojom munjevitom reakcijom spasili jedinu preostalu hrvatsku korporaciju, a ne kao Račan da su prodali HT dušmanima. Kakva idiotarija! Pa kud nismo 1993. sve rasprodali pa bi danas nezaposlenost bila 5-6%, svi bi radili za poštenu plaću, a ne bi nas bilo ni briga tko je na vlasti. Nažalost, zaključak je da nam ova zavrzlama s INOM ne ide na ruku. Po mojoj procjeni bi HT bio već danas na 330,00 HRK.

burza, kladuša sve ti je to isto. ovisiš o budalama...nažalost

E moj beronjo ….

Sad si se prolio, al pravo :))

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

naci ce se love za ht za par dana. tamo negdje oko ponedeljka pa do petka 11.02 budu se ljudi pitali jos od kuda toliko novaca na burzi. a vec se par dana rasprodaje sve sto se moze da bi bilo kesa za kupovinu ht-a

Zna ili itko išta o dividendi ja sam pun ko brod

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Što mislite, hoće li HT biti iznad 330 oko ex dividend day-a?

Postoji zanimljiva Elliott-ova valna analiza HT-a u kojoj se predviđa pet valova. Prva tri su zaista cjenovno ‘u dlaku’ pogođena, u četvrtom se nagovještava 322 kn, ako probije 300 kn, a znamo da je (valjda smo privremeno zastali u ovom valu) te max cca 333 kn na vrhuncu petog vala (pretpostavljam po objavi dividende).
To po sjećanju, kad nađem link, prilijepim! [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ne bi smjela biti ispod 28 kn.
Ako se ne varam, više nema kriznog poreza (samo provjera)?

@toka1

@zgtrade

Kako argumentirate vaše tvrdnje? Ili je to samo vaše mišljenje?


ovdje se ništa konkretno ne događa već danima… [undecid]
kad krenu pitanja o dividendama… Londonu…pa grafovi razvučeni do 350,00 kn…
to bi treba biti neki signal… [lol]

ovo gori sam napisa 27.01.
evo lagano se kreće s pitanjima i grafovima, fali još trgovanje u Londonu…
ali cijena lagano prema doli…šta se događa… di bi tribala bit otpor…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

New Report

Close