HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 23:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



uvijek ista priča, nama naše nikad ne valja… zato su stranci pametniji pa se krcaju u Londonu [cool]

Kolko vidim zadnje trgovanje
Time/Date Price Volume Trade value Type
15:11:46 03-Feb-2009 39.00 300 11,700.00 Automatic Trade
[/quote]

jest , u pravu si , gledao sam gornju naznaku gdje je last close na 18.Feb , a prema dolje je zadnjih 5 trgovanja . isprika

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

na zapadu ništa novo. [lol]

sutra je novi dan.

Nema izvanredne dividende, a kolika će biti redovna objaviti će se 27.02.
Izvor: Mudrinić na Zagrebačkom radiju


Nema izvanredne dividende, a kolika će biti redovna objaviti će se 27.02.
Izvor: Mudrinić na Zagrebačkom radiju

sve ispod 25 kuna – neka se gone u mp3

25 bi bilo ok. Obitelj zadovoljna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Nema izvanredne dividende, a kolika će biti redovna objaviti će se 27.02.
Izvor: Mudrinić na Zagrebačkom radiju

ne može ni biti izvanredne dividende jer se ne stigne organizirati skupština za to, a i tako je za mjesec i pol redovna skupština na kojoj se može odlučiti da se u dividendu uz dobit iz redovnog poslovanja isplati i dio zadržane dobiti. ja očekujem oko 20-25 kn [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Najbolje je da novac koji leži na računu propadne… kakve su to budaletine, s Mudrinićem na čelu… 5 milijardi KN držati, za vrijeme dok vrijednost KN neupitno pada… Svaka čast, ne znam samo što DT radi, očito su i oni pogubili pamet

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ako je idući tjedan objava, moglo bi već danas u drugoj polovini dana biti čišćenja na HT-u. Cijena HTa u Londonu je i dalje viša nego kod nas.

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


Nema izvanredne dividende, a kolika će biti redovna objaviti će se 27.02.
Izvor: Mudrinić na Zagrebačkom radiju

A svi bili uvjereni da ce biti. Sta ce onda sa lovom!? Neka krenu u kupnju vl.dionica

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

@budd

Mislim da krenu kupovati eure za te pare da bi otišla kuna u k***c. Moje laičko mišljenje, molio bih komentare


Najbolje je da novac koji leži na računu propadne… kakve su to budaletine, s Mudrinićem na čelu… 5 milijardi KN držati, za vrijeme dok vrijednost KN neupitno pada… Svaka čast, ne znam samo što DT radi, očito su i oni pogubili pamet

nije 5 nego 6 milijardi + svaki mjesec dodatnih 200 milijuna

Zaista ne razumijem komentare o trgovanju u Londonu, pa to smiješni promet. Veće bi promete radila grupa penzića s Pešćenice.

New Report

Close