HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 21:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moja procjena dividenda 35 kuna

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

steta sto nemamo postenu kladionicu pa da svako stavi 10 kuna na svoj broj i ko blizi uzme dobitak.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Po FI dobitak za prva 3 kvartala je 1,761 miljarda, ukoliko pretpostavimo jednaku dobit u zadnjem kvartalu dolazimo do godisnje dobiti od 2,3miljarde kn sto bi bilo 28,7kn po dionici……Prosle godie je dobit bila oko 2miljarde a dali su dividendu od 34.5kn ……

Nisam siguran no nacuo sam da je po prospektu zadnja godina za "garantiranu" isplatu dividende 2011g , sukladno s time dosta ljudi koje znam vjeruje da ce DT iskoristiit ovu godinu da povuce sto vise love iz HTa no to je sve rekla kazala

Moja želja: redovna 28, plus izvanredna 20kn po dionici
Realno:30 do 40kn
Najgori slucaj:20kn

Pricekajmo 11.2 pa cemo biti pametniji

Autor posjeduje veču količinu HT-R-A i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju navedene dionice.

...


Kada će biti objavljeno dali će i kolika biti dividenda? Negdje sredinom veljače ili?

Hvala

14. veljače je objava FI za 2010. i prijedlog dividende koja se potvrđuje na Skupštini dioničara Društva 21. travnja. Dividenda nemože biti niža od 13-14 kuna.

38,40

ali rado bi dio prodao po 365


Po FI dobitak za prva 3 kvartala je 1,761 miljarda, ukoliko pretpostavimo jednaku dobit u zadnjem kvartalu dolazimo do godisnje dobiti od 2,3miljarde kn sto bi bilo 28,7kn po dionici……Prosle godie je dobit bila oko 2miljarde a dali su dividendu od 34.5kn ……

Autor posjeduje veču količinu HT-R-A i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju navedene dionice.

Mislim da se nenamjerno iz kalkulacije ispustili 20% poreza, ali nema veze!


Mislim da se nenamjerno iz kalkulacije ispustili 20% poreza, ali nema veze!

gospon Antiša.

– ne nismo iz kalkulacija ispustili 1.000.000.000,oo kn duga Optime.
– vidite i sami kakva nam je konkurencija.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. autorica posjeduje veću količinu dionica HT-a, te je ovo nagovor na kupnju a ne na prodaju dionica HT-a.
– evo tu se je lijepo zaradilo, a valjda ćemo još 10%, sve ovisi o veličini dividende.

– I love this game.
Pozdrav !

a hoce li i jedna druga firma u hrvatskoj podjelit dividende preko 2% ?
mislim da ht ode na oko 1200 kuna po dionici da bi jos uvjek davali vise % dividende nego 90% ostalih na zse

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!



Mislim da se nenamjerno iz kalkulacije ispustili 20% poreza, ali nema veze!

gospon Antiša.

– ne nismo iz kalkulacija ispustili 1.000.000.000,oo kn duga Optime.
– vidite i sami kakva nam je konkurencija.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. autorica posjeduje veću količinu dionica HT-a, te je ovo nagovor na kupnju a ne na prodaju dionica HT-a.
– evo tu se je lijepo zaradilo, a valjda ćemo još 10%, sve ovisi o veličini dividende.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

meni po obicaju dividenda ne treba a niti me zanima, Ja cu prodavati oko 10.02. na 311 😉
ulazno vrijeme- 268kn povijest se opet ponavlja

ovo je nagovor na raniju kupnju sljedece godine tj.ove [proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................



Mislim da se nenamjerno iz kalkulacije ispustili 20% poreza, ali nema veze!

gospon Antiša.

– ne nismo iz kalkulacija ispustili 1.000.000.000,oo kn duga Optime.
– vidite i sami kakva nam je konkurencija.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. autorica posjeduje veću količinu dionica HT-a, te je ovo nagovor na kupnju a ne na prodaju dionica HT-a.
– evo tu se je lijepo zaradilo, a valjda ćemo još 10%, sve ovisi o veličini dividende.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

kako se situacija razvija još bude jeftinija akvizicija na kosovu nego recimo preuzimanje kojeg domaćeg operatera npr. optima od strane konkurenta ht-a


Po FI dobitak za prva 3 kvartala je 1,761 miljarda, ukoliko pretpostavimo jednaku dobit u zadnjem kvartalu dolazimo do godisnje dobiti od 2,3miljarde kn s

kako ste dobili 1,761 lrd kad to ne piše u FI?
zaboravili ste sezonski karakter dobiti tako da nema šanse da doguramo do 2,3 mlrd.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



Po FI dobitak za prva 3 kvartala je 1,761 miljarda, ukoliko pretpostavimo jednaku dobit u zadnjem kvartalu dolazimo do godisnje dobiti od 2,3miljarde kn s

kako ste dobili 1,761 lrd kad to ne piše u FI?
zaboravili ste sezonski karakter dobiti tako da nema šanse da doguramo do 2,3 mlrd.

[/quote]

na zadnjem obraćanju uprave rečeno je da se očekuje dobit u skladu sa prošlogodišnjom – mislim da zbog toga su krenuli i sa prodajom nekretnina jer ne vjerujem da to mogu dostići iz poslovanja (dobit u prva tri kvartala je manja za cca 263 milje kuna – pitanje je da li su u tome uspjeli



Po FI dobitak za prva 3 kvartala je 1,761 miljarda, ukoliko pretpostavimo jednaku dobit u zadnjem kvartalu dolazimo do godisnje dobiti od 2,3miljarde kn s

kako ste dobili 1,761 lrd kad to ne piše u FI?
zaboravili ste sezonski karakter dobiti tako da nema šanse da doguramo do 2,3 mlrd.

[/quote]
IX. DOBIT PRIJE OPOREZIVANJA 064 1.854.851.963
kumulativno kvartalno

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

ako je porez na dobit 20%, to je ravno 1,5 milijardi za prva 3 kvartala. inace, HT je isplatio 10,074 milijarde kuna dividende u zadnje 4 godine, od cega je 5138,1207 milijuna kuna izaslo iz hrvatske prema DT-u bez lipe dodatnog poreza za izvlacenje kapitala iz zemlje. To su trzisne kapitalizacije 3 podravke u 4 godine su izvukli iz Hrvatske. Druge firme necu niti spominjati jer su to apsurdne usporedne (npr, izvukli su 12 igh u 4 godine pri cijeni 2700 kn, dakle svakih 4 mjeseca izvuku IGH iz zemlje po cijeni 2700, ili svaki kvartal IGH po cijeni od 2025 kn izadje iz Hrvatske).

Pa šta. Imamo Hrvatsku!

New Report

Close