HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 22:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Što se, pobogu, događa ovdje?!? [shocked] 283 već…

Očito je netko nešto saznao iz kvartalnog izvješća.

Evo zašto

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

samo šteta što su to u Londonu znali prije naše burze[bye]

dan je pametniji od noći


LSE cijena cca 288 (61.5 USD) Razlika nije zanemariva Ljudi u Londonu valjda ne znaju da je kod nas sve jeftinije ako već nije badava [cool]

da , a koliki su volumeni
samo 2-3 ooo dionica
to se ovdje proda za 2 minute
i neznam zašto bi većina od dividendi uložila u ht

ako je toliko perspektivna, svatko je mogao kupovati i po 270-274 kn zadnjih dana , ako nije bio u kešu mogao je nešto prodati drugih dionica , pa kupiti ht-a kolko hoćeš po 273 kn

ovo mi smrdi na odbijanaca i navlakušu
prebrzo je ovo pumpanje u 10 minuta
[huh]

a sto se sad vi cudite?

naravno da ce HT rasti jer je to jedino logicno i razumno ulaganje ovog trenutka…
sve ostale dionice su se “ispucale” i ostao je jedino HT.
I to HT debelo podcjenjen.

Pa ovo ocekujemo vac 2 tjedna.

P.S. Moja lova od dividende isto ide u HT. tek toliko da se zna…

Pa budimo realni,pa neće HT sigurno u blokadu ili da jedan dan poraste za 30 kn.Bolje ovako svaki dan par posto gore,i pokupiti od ovih zgubidana koji nemilice rasprodaju zadnje jeftine dionice HT-a.

geiger:

LSE cijena cca 288 (61.5 USD) Razlika nije zanemariva Ljudi u Londonu valjda ne znaju da je kod nas sve jeftinije ako već nije badava [cool]

da , a koliki su volumeni
samo 2-3 ooo dionica
to se ovdje proda za 2 minute
i neznam zašto bi većina od dividendi uložila u ht

ako je toliko perspektivna, svatko je mogao kupovati i po 270-274 kn zadnjih dana , ako nije bio u kešu mogao je nešto prodati drugih dionica , pa kupiti ht-a kolko hoćeš po 273 kn

ovo mi smrdi na odbijanaca i navlakušu
prebrzo je ovo pumpanje u 10 minuta
[huh]

A šta ti si jedan od tih koji su mogli kupovati po 270-274 kn zadnjih dana, a nisi pa te sad stisnulo. Ajde kupi dok nije kasno.

Lijepo je vidjeti mrcinu od gotovo 4000kom na nasoj strani. Pobjednickoj naravno [wink]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


hrki: ” geiger: ” LSE cijena cca 288 (61.5 USD) Razlika nije zanemariva Ljudi u Londonu valjda ne znaju da je kod nas sve jeftinije ako već nije badava [cool] ” da , a koliki su volumeni samo 2-3 ooo dionica to se ovdje proda za 2 minute i neznam zašto bi većina od dividendi uložila u ht ako je toliko perspektivna, svatko je mogao kupovati i po 270-274 kn zadnjih dana , ako nije bio u kešu mogao je nešto prodati drugih dionica , pa kupiti ht-a kolko hoćeš po 273 kn ovo mi smrdi na odbijanaca i navlakušu prebrzo je ovo pumpanje u 10 minuta [huh] ” A šta ti si jedan od tih koji su mogli kupovati po 270-274 kn zadnjih dana, a nisi pa te sad stisnulo. Ajde kupi dok nije kasno.

čime garantiraš da nije navlakuša, i da će nadalje samo rasti
obrazloži malo pa i ja kupim za 280, a ne za 270(265)

pa čudno je uopće da u 10 minuta cijena naraste sa 273 na 283

da li se to ikada dogodilo s htom, u 10 minuta??
[shocked]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/burza-novi-udar-na-ht,14642.html


Sickboy: ” hrki: ” geiger: ” LSE cijena cca 288 (61.5 USD) Razlika nije zanemariva Ljudi u Londonu valjda ne znaju da je kod nas sve jeftinije ako već nije badava [cool] ” da , a koliki su volumeni samo 2-3 ooo dionica to se ovdje proda za 2 minute i neznam zašto bi većina od dividendi uložila u ht ako je toliko perspektivna, svatko je mogao kupovati i po 270-274 kn zadnjih dana , ako nije bio u kešu mogao je nešto prodati drugih dionica , pa kupiti ht-a kolko hoćeš po 273 kn ovo mi smrdi na odbijanaca i navlakušu prebrzo je ovo pumpanje u 10 minuta [huh] ” A šta ti si jedan od tih koji su mogli kupovati po 270-274 kn zadnjih dana, a nisi pa te sad stisnulo. Ajde kupi dok nije kasno. ” čime garantiraš da nije navlakuša, i da će nadalje samo rasti obrazloži malo pa i ja kupim za 280, a ne za 270(265) pa čudno je uopće da u 10 minuta cijena naraste sa 273 na 283 da li se to ikada dogodilo s htom, u 10 minuta?? [shocked]

pa ne dogadja se često,
ali to govori i prstima na okidaču koji samo čekaju i dionica leti na srednju vrijednost…cca 340,
samo se čeka objava o tome po koliko Erste topi van burze sa instit.ulagačem…a srednja vrijednost dosadašnjeg trgovanja bi bila veoma fer za sve[thumbsup][thumbsup],samo čekati i čekati


Sickboy: ” hrki: ” geiger: ” LSE cijena cca 288 (61.5 USD) Razlika nije zanemariva Ljudi u Londonu valjda ne znaju da je kod nas sve jeftinije ako već nije badava [cool] ” da , a koliki su volumeni samo 2-3 ooo dionica to se ovdje proda za 2 minute i neznam zašto bi većina od dividendi uložila u ht ako je toliko perspektivna, svatko je mogao kupovati i po 270-274 kn zadnjih dana , ako nije bio u kešu mogao je nešto prodati drugih dionica , pa kupiti ht-a kolko hoćeš po 273 kn ovo mi smrdi na odbijanaca i navlakušu prebrzo je ovo pumpanje u 10 minuta [huh] ” A šta ti si jedan od tih koji su mogli kupovati po 270-274 kn zadnjih dana, a nisi pa te sad stisnulo. Ajde kupi dok nije kasno. ” čime garantiraš da nije navlakuša, i da će nadalje samo rasti obrazloži malo pa i ja kupim za 280, a ne za 270(265) pa čudno je uopće da u 10 minuta cijena naraste sa 273 na 283 da li se to ikada dogodilo s htom, u 10 minuta?? [shocked]

To nitko od nas ne zna da li će biti jeftinije. Ali imam osjećaj da će HT danas završiti na razini iznad 280 kuna. Ono što bih volio vidjeti je veći broj naloga na kupnji iznad 280.

New Report

Close