HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 13:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,46
72.590
2,383
30,60
30,90
1,99%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sumnjam da ljudi cekaju taj moment za prodaju. Ljudi bi se mnogo vise mogli bojati isteka prvog lock upa radnickih i mislim da se ceka taj ternutak kako bi se islo u ciscenje bilance. Isplata izvanredne je losiji scenarij za dionicare od ovog kojeg sam prije spomenuo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ako ikoga zanima info u vezi iPhonea nek se javi na PM!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ako ikoga zanima info u vezi iPhonea nek se javi na PM!

koji info zašto PM .



Ako ikoga zanima info u vezi iPhonea nek se javi na PM!

koji info zašto PM .
[/quote]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=716&pg=1181&#post624640

Na dnu stranice

Suricata suricatta

hvala na brzom odgovoru.


hvala na brzom odgovoru.

Oprostite znam da je glupo ali osoba koju poznajem iz uprave T-Mobile mi je rekla to u povjerenju, kao da bas i ne pricam dalje… Nije to do ni do nje ni do T-Mobilea, Apple im radi probleme oko toga, kao, sve mora biti "TOP SECRET" dok ne dođe do službenog predstavljanja uređaja na trzistu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

mozete mi reci kad je dodjela onih ¨gratis¨ dionica (10+1)??
hvala

Nesposobni su sposobni da onesposobe sposobne![color=blue][/color][color=blue][/color][color=blue][/color]


mozete mi reci kad je dodjela onih ¨gratis¨ dionica (10+1)??
hvala

Zao mi je kolega, vec smo sve podjelili, nema vise [lol]

06.10.2008.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Je li ove dodatne dionice vrijede samo za ovu godinu ili se daju i 2009 godine?

samo ovu godinu

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Je li ove dodatne dionice vrijede samo za ovu godinu ili se daju i 2009 godine?

svaku godinu narednih 10 godina, i to za svaku dionicu koja se kupi do dana objave dodjele + još izvanredna dividenda ali tek kad ti daju dodatnu + preuzimanje DT od strane HTa… ma sve!!!:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

neko se ljepo istovrio 3.5 milje


neko se ljepo istovrio 3.5 milje

netko se lijepo utovario 3.5 milje



hvala na brzom odgovoru.

Oprostite znam da je glupo ali osoba koju poznajem iz uprave T-Mobile mi je rekla to u povjerenju, kao da bas i ne pricam dalje… Nije to do ni do nje ni do T-Mobilea, Apple im radi probleme oko toga, kao, sve mora biti "TOP SECRET" dok ne dođe do službenog predstavljanja uređaja na trzistu…
[/quote]
cujte pa vi bi najbolje trebali znati da kad zelite nekome nesto reci a da to svo saznaju morate napomenuti da nikome ne smije reci toj istoj osobi
pofuk

Nema se tu što razmišljati previše, uskoro idu bonus dionice, to je nekih 1.890.000 "novih" dionica na tržištu, što znači da uskoro kreće priča, ali i konkretni korak:

a) dividenda – najrealnija priča i gotovo sigurno slijedi
b) preuzimanje
c) fenomenalni rezultati poslovanja
d) potpuno nove usluge/proizvodi

Ako ste primijetili počelo je reklamiranje MaxTV preko fiksne telefonije, znači HT je napao i fiksnu telefoniju, što znači ako želiš MaxTV i besplatni prijemnik moraš koristiti usluge T-com, ne Optime itd. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close