HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.06.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,93
24.870
831
30,00
30,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Iskreno,meni u ovoj državi sve smrdi još odavna….pa zašto ne bi i ovo……[angry]

Sve je stvar psihe.....

Ako hoćete prodati sutra stavite nalog na 300 kn i prodat ćete. Ako hoćete kupit stavite nalog na 350 kn i kupit ćete.
Ovo vam garantiram. laku noć![thumbsup]

ah ti mediji…
http://www.presscut.hr/web%20Sharing%20ZON/02-2008/27-02-2008/Slobodna%20Dalmacija/Presscut_7545343.pdf
http://www.limun.hr/main.aspx?id=252781

Heaven or Las Vegas

malo me zbunila ova strka danas i sutra oko kupovine dionice ht a,
jeli sutra zadnji dan za kupovinu dionice sto se dividende tice, i ako sutra prodamo znaci i to da gubimo pravo na dividendu,
jer sutra ce odrediti kolika ce biti visina dividende (znaci li to da ce onda tek u 4. mjesecu odrediti oko datuma kada se treba imati uknjizena dionica, i znaci li to da sve do skupstine u 4. mjesecu mogu kupovati dionice)

Ne razumijem zabog čega svi pretpostavljaju najcrnje scenarije (možda zato da kupe jefti nje)????

iz kojeg razloga ne bi bili malo optimističniji pa rekli da je moguće i da država intervenira financiranjem BF dok se euforija ne smiri, kako BF nebi trebao prodavati pošto- poto, ja mislim da da je i ta solucija moguća, normalno ako bude imalo pameti kod Rumenigea


malo me zbunila ova strka danas i sutra oko kupovine dionice ht a,
jeli sutra zadnji dan za kupovinu dionice sto se dividende tice, i ako sutra prodamo znaci i to da gubimo pravo na dividendu,
jer sutra ce odrediti kolika ce biti visina dividende (znaci li to da ce onda tek u 4. mjesecu odrediti oko datuma kada se treba imati uknjizena dionica, i znaci li to da sve do skupstine u 4. mjesecu mogu kupovati dionice)

dario bez panike, sutra će objavit dobit a ostalo na pozivu za skupštinu i na samoj ako se izglasa.

Obično cijena strmo raste danima prije dobrih izvješća. Na dan objavljivanja dosegne vrhunac i onda lagana korekcija. Rast ht-a zadnjih dana nije baš strm. Zašto? I zašto bi cijena rasla sutra kad objave izvješće za koje se već danima zna da će biti dobro?

meandar


Obično cijena strmo raste danima prije dobrih izvješća. Na dan objavljivanja dosegne vrhunac i onda lagana korekcija. Rast ht-a zadnjih dana nije baš strm. Zašto? I zašto bi cijena rasla sutra kad objave izvješće za koje se već danima zna da će biti dobro?

Cijena će rasti ako izvješće bude bolje od onoga što većina očekuje, uz blagoslov fondova. Ako bude samo dobro budući da to večina očekuje to je već dobrim dijelom ukalkulirano u cijenu i mogla bi se desiti stagnacija, ili čak blagi pad od par posto ukoliko dioničari imaju veća očekivanja.
IMO Idemo gore, nadam se. [pray]
Večeras ćemo biti pametniji

kad bi danas trebala biti objava rezultata

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati


Obično cijena strmo raste danima prije dobrih izvješća. Na dan objavljivanja dosegne vrhunac i onda lagana korekcija. Rast ht-a zadnjih dana nije baš strm. Zašto? I zašto bi cijena rasla sutra kad objave izvješće za koje se već danima zna da će biti dobro?

Hoćeš reći da dobit neće biti dobra?[lol] [lol] [lol]
Cijena nije rasla jer od novih “dijoničara” 99 % niti nezna da je dobit bitna za cijenu dionica. Ali očekujem danas tučnju fondova da pokušaju čim više kupiti do 350 kn.


Obično cijena strmo raste danima prije dobrih izvješća. Na dan objavljivanja dosegne vrhunac i onda lagana korekcija. Rast ht-a zadnjih dana nije baš strm. Zašto? I zašto bi cijena rasla sutra kad objave izvješće za koje se već danima zna da će biti dobro?

zato sto je to normalno na svj. burzama gdje nema inside-a pa se sada valjda i mi pravimo dobri[wink][lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close