HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 12:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
31.326
1,027
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam prodao danas prvi paket sa IPO Ht-a po 295,00 kuna. taj je bio registriran. Treba se para za nešto drugo. Ovaj rast dobrodošao.
Nisam bio siguran da će to ovih dana preko 300, a pare su trebale za dan, dva možda tri.

No kako ja kratkoročno uvijek griješim…..

To kolega moraš pitati insidera koji kupuje ko sumanut

Surround all arround when it hits the ground


Ja sam prodao danas prvi paket sa IPO Ht-a po 295,00 kuna. taj je bio registriran. Treba se para za nešto drugo. Ovaj rast dobrodošao.
Nisam bio siguran da će to ovih dana preko 300, a pare su trebale za dan, dva možda tri.

No kako ja kratkoročno uvijek griješim…..

a evo proslo je 297…
blizu 300 smo.
mali su nalozi na prodaji a kupnja je na 296…


@garoful

ne zna se nista. samo znamo da ima 6 milijardi kuna na racunu s kojima HT ne zna sto uciniti.
2007 godine dobit je bila oko 2 milijarde i dividenda je bila 29,56 kn…
a sad se ne zna jos tocno sto ce biti i koliko ce biti za podjelu…
ali bit ce dobro – to je sigurno!

Ceka se neka konkretna informacija iz HT-a. Predpostavljam da fondovi krcaju. Koji? Nemam trenutno vremena za TOP 10.


Ja sam prodao danas prvi paket sa IPO Ht-a po 295,00 kuna. taj je bio registriran.

Ma dobro ako je bio registriran,ali ako je imao kasko onda si u pušioni
[lol]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Jel neko vidi proširenu dubinu prodaje, zanima me ima li neka brana na 300 kn ?

Ako danas pređe 300 onda definitivno netko zna nešto više i mislim da je pitanje dana kada će iz ht-a doći neka jako dobra obavijest za sve dioničare [proud]

Surround all arround when it hits the ground

13.59 h

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ma definitivno se veliki ukrcavaju vidi se kako liste prodaju ko salatu u par dana 30 kuna. Odlično !

Ipak je dividenda dividenda, nema sigurnijeg ulaganja …

Bravo za HT !!!

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

samo polagano ljudi jer završetak dana će sve reći.
Ako bude udri po asku na kraju dana bez ograničenja, onda je sve jasno ali ako se lupi po bidu treba čekat da se vidi i sa INOM i sa Ht-om kaj bu još bar dva naredna dana.
Moj savjet je sigurno još bar 2,3 dana hold

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ako danas pređe 300 onda definitivno netko zna nešto više i mislim da je pitanje dana kada će iz ht-a doći neka jako dobra obavijest za sve dioničare [proud]

Vlatka Pokos bi mogla ‘pokosit’ prodaju u 15:55.Kupila je stan u centru i ostalo je keša [smiley]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu



Ja sam prodao danas prvi paket sa IPO Ht-a po 295,00 kuna. taj je bio registriran. Treba se para za nešto drugo. Ovaj rast dobrodošao.
Nisam bio siguran da će to ovih dana preko 300, a pare su trebale za dan, dva možda tri.

No kako ja kratkoročno uvijek griješim…..

a evo proslo je 297…
blizu 300 smo.
mali su nalozi na prodaji a kupnja je na 296…


@garoful

ne zna se nista. samo znamo da ima 6 milijardi kuna na racunu s kojima HT ne zna sto uciniti.
2007 godine dobit je bila oko 2 milijarde i dividenda je bila 29,56 kn…
a sad se ne zna jos tocno sto ce biti i koliko ce biti za podjelu…
ali bit ce dobro – to je sigurno!
[/quote]

Nema 6 milijardi na računu. Toliko je bilo prije isplate dividende. sada ima oko 4. Može se isplatiti zadržana dobit. To je cca 30 kuna po dionici. To bi bilo lijepo.
Vladi bi tako nešto odgovaralo čim prije dok imaju onh 2,5%. Istekom 12 mjeseci od IPO i taj dio će nestati.

4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ako danas pređe 300 onda definitivno netko zna nešto više i mislim da je pitanje dana kada će iz ht-a doći neka jako dobra obavijest za sve dioničare [proud]

300 je nekako psihološka granica. kad je prođemo, nadam se da se nećemo više vraćati ispod.

wizard, 02.06.2008. u 14:04
4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

Zašto bi se moralo štopati, pa do 310 je još daleko.

New Report

Close