HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 10:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,50
24.188
793
30,50
30,60
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dividenda će iznositi od min 50 do max 100 % dobiti.

pošto je za prva tri kvartala eps = 28 HRK, a iz rezultata branše četvrti kvartal je tradicionalno najbolji očekuje se EPS = cca 40.
većinskom vlasniku T -comu baš i necvijetaju ruže u njemačkoj te bi i njemu što veći postotak isplate dobiti “išao na ruku”.

osobno mislim da dividenda po dionici neće biti manja od 25 hrk, na kraju godine još 10% dionica, a u travnju još jedna dividenda..

na ovim cijenovnim razinama prodavat HT mislim da nije ni malo pametno,
pozdrav mali dioničari

[thumbsup]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Koji je jarac ovim 63. Da li su to mali ili netko od velikih samo zadaje naloge sa 63 dionice.

maslina je obrana![left][/left]

sutra u 9 AM ZSE dobiva izvjesce poslovanja 2007 HT-a, u 15 konferencija za invetitore i novinare sa prijelogom uprave o visini isplate dividende.
prijedlog ne dvojim da ce biti usvojen, sretno danasnjim kupcima samo nemojte preplatiti[wink]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Hoće li mi netko objasniti zašto se stalno priča o 2 dividende. Sad će biti izglasana dividenda za prošlu godine a kad je isplata. Kad će biti izglasana dividenda za 2008 i kad će biti isplata? hvala na objašnjenju.


Hoće li mi netko objasniti zašto se stalno priča o 2 dividende. Sad će biti izglasana dividenda za prošlu godine a kad je isplata. Kad će biti izglasana dividenda za 2008 i kad će biti isplata? hvala na objašnjenju.

kolega godina je tek pocela, nagodinu u ovo doba biti ce FI i dividenda za 2008, sigurno je da to nece biti 29. veljace jer je ovo prestupna godina.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

zadnja transakcija uLondonu 63.00 i ide prema gore. vremena je sve manje .

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB B288P82THTC
budemo vidli zutra s kolkom nas dividendom Obi nagraduje

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB B288P82THTC
budemo vidli zutra s kolkom nas dividendom Obi nagraduje
[/quo

kolega nevalja vam link.

A jeste smiješni. HT se uz ovo tržište tržilo po 290. Uz najave dobiti lako je izračunati (eventualnu) minimalnu dividendu od 15 kuna po dionici. Skok cijene na 310 već je preplatio tih 15 kuna…

Kada je zadnji dan kupnje dionice HT-a i za stjecanja prava na dividendu?

DDJH + 2,5 godine = KOEI

Ja mislim bi ovdje dividenda mogla biti između 2,5 i 3 eura, Što bi bilo dobro!
Izvješće me najviše interesira, uz pozitivno, imali bi sigurno uzlazni trend.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Očekujem danas krajem dana ili najkasnije sutra juriš na Ht. Prvo pozitivna blokada a nakon toga još barem 5% gore![thumbsup]


Očekujem danas krajem dana ili najkasnije sutra juriš na Ht. Prvo pozitivna blokada a nakon toga još barem 5% gore![thumbsup]

Iz tvojih usta u božje uši!


Očekujem danas krajem dana ili najkasnije sutra juriš na Ht. Prvo pozitivna blokada a nakon toga još barem 5% gore![thumbsup]

majstore stvarno si me nasmijao [lol] [lol] [lol]

Što leži ne bježi

Blokade, kako pozitivne tako i negativne, na HT-u kao i na INI neće biti, zaboravite na to.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close