HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema straha, prodaja ide gore…..:

http://www.poslovni.hr/vijesti/potkonjak-raste-prodaja-racunala-u-hrvatskoj-161090.aspx

marcello

da mi je znati koji se to jelen danas iskrcaoo???????

Pa trebamo malo srušiti cijenu da ulaz bude niži.

fina kupovina pred kraj.


da mi je znati koji se to jelen danas iskrcaoo???????

da ne budu jeleni oni koji na kraju zaglave unutra? bila je i neka firma jlen-r-a pa si malo pogledajte kako je završila [cry]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

http://www.poslovni.hr/vijesti/hg-spotu-zbog-sukoba-banaka-ponovno-ozbiljno-prijeti-stecaj-161823.aspx

Zato se iskrcava,mislim da ispod 20 kuna ce ici

imaš pravo ivek1 HGSP mogao bi se strmopizditi kao DKVS….

HG Spotu zbog sukoba banaka ponovno ozbiljno prijeti stečaj

Privredna banka Zagreb traži da joj se isplati glavnica plus kamate, a HG Spot nema te novce i nudi samo kamatu na rate tijekom godine

Zbog sukoba dviju najvećih banaka u Hrvatskoj Zagrebačke i Privredne banke HG Spotu ponovo prijeti stečaj, doznaje Poslovni dnevnik. Hrvoje Prpić, savjetnik Uprave HG Spota kojeg je na tu funkciju postavila Zaba, optužio je PBZ da želi minirati postignuti sporazum o otplati 180 milijuna kuna komercijalnih zapisa te prisliti trgovca informatičkom robom da 1. prosinca proglasi bankrot.

Od 12 kreditora, tvrdi, jedino PBZ ne želi dogovor. "Ako PBZ ustraje u svojoj namjeri onda HG Spotu sigurno ide u stečaj", ističe Prpić. Pojašnjava da je Zaba u restrukturiranje, kojim je tvrtka lani izbjegla sigurnu propast, uložila 50 milijuna kuna. Dodaje da im je stoga odgovorila da ne želi produljiti jamstva dobavljačima HG Spota dok se ne postigne kompromis sa svim kreditorima. Bez dobavljača, kaže Prpić, neće biti robe i onda sve staje. Dražen Dumančić, pomoćnik izvršnog direktora za korporativne komunikacije PBZ-a, odgovorio je da banka aktivno sudjeluje u rješenju navedene situacije. "S naše strane predložena je nagodba, na koju se čeka očitovanje HG Spota", komentirao je Dumančić ne ulazeći u detalje. U Zagrebačkoj banci su također kratko komentirali da nemaju nikakvih indicija o mogućem stečaju HG Spota. Tvrde da prema njihovom uvidu taj trgovac posluje uspješno…. Poslovni dnevnik

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

kakav dkvs????pa tamo je prste imala država i pogodovalo se pipuniću,a ovdje je prpić bez državnih dugoprstića i ne vidim nikakve sličnosti,a uostalom nema teorije da zaba popuši lovu u ovakvoj situaciji gdje se radi samo o dogovoru.

Jutros smo nazvali Hrvoja Prpića kako bismo vidjeli je li se što promijenilo od razgovora za Poslovni dnevnik, te nam je rekao kako se međusobnim dogovorima ipak pronašlo rješenje kako uspjeti platiti, ali za to nije zaslužna Privredna banka je jedini kreditor koji nije spreman na suradnju, već su pronađena sredstva međusobnim dogovorima drugih 11 kreditora.

http://rep.hr/vijesti/tvrtke-i-trzista/pbz-pritisce-hg-spot/2227/


da mi je znati koji se to jelen danas iskrcaoo???????

post od 25.10.
jelen s povjerljivim informacijama očito

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ako si pratio bilo je par stotina komada,zato sam ga nazvao jelenom,a ne ozbiljnim pokazateljom!!

nastavak u 12:05

na bidu "0"…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ovu sam situaciju čekao od prošlog buma!
Here we goooooOOO!

Teško da će bit nešto od stečaja (moje mišljenje).
Dosta je novaca u igri da bi se sve tek tako završilo, zato ne pucajte na prvu [wink]

Bliži se trenutak...


Teško da će bit nešto od stečaja (moje mišljenje).
Dosta je novaca u igri da bi se sve tek tako završilo, zato ne pucajte na prvu [wink]

Sitacija slična kao i prošle godine samo što je ovo puno blaže ali mali invetitori su već izmoreni od neznanja pa sumnjam da će cijena ići previsoko nakon dobrih vijesti.

U svakom slučaju nema razloga za stečaj, pa nisu ljudi iz PBZ-a glupi baciti 7 milijuna kuna u vjetar zobg svađe sa zabom, novci su u igri a ne krumpiri i toga su obje strane svjesne.

let your money speak for you, punk!

New Report

Close