HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidit će mo za koji dan na skdd-u,
vjerojatno Prpića,
bit će da su se dogovorili oko cijene dionice

to bi se obavilo mimo burze, čemu cijeđenje cijene dionice, pa nije Prpić toliki lajbek da ne kuži osnove, čovjek se bavi investicijama.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ovo je prava katastrofa,Lončar Saša, predsjednik nadzornog odbora i NAJVEĆI DIONIČAR HGSP-ota prodao je oko 9000 dionica!!
Još mu je ostalo za prodati oko 85.000 komada!!!
Ak ovo nije znak za bježanje van svim silama, onda ne znam što je! Iskoristite priliku dok još ima nekakve kupnje, jer kad čelni čovjek prodaje onda vam je jasno da ovo ide JAKO DOLJE, tamo gdje je sada DKVS!!

vrlo opasna situacija…vidjet ćemo sutra reakciju ostalih većih dioničara kad budu čuli za ovo! mogao bi sutra biti masovni bijeg iz ove dionice.što mislite kolege, dokle bi sutra HGSP mogao pasti? [cry]
ja ne mogu dokučiti nikakov razlog da najveći dioinčar ovako rasprodaje, osim ako je svjestan da firma ide u bankrot-stečaj pa spašava što može dok još može dobit koju kunu [shocked]
[/quote]

mislim da se njemu nije jednosttavno svidjela nova boja

ispod 82501 komada neće ići jer bi time otišao ispod 25%+1

Dakle na ovu početnu čovjek može mirne dođe prosipati oko 12.405 kom a da ima ista prava ko i prije + cash na računu. Ionako dobiti nema pa se ne zamara time jel ima 25% ili 28% [angry] a tu količinu s današnjim danom je isipao.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

šta paničarite možda kupuje stan ili neku nekretninu

za te pare, 63000 €, sumnjam da bi prosipao po bidu da kupuje 40-tak kvadrata u Špičkovini. Ako za te pare, za njega sitne, ovo radi onda je možda čovjek jednostavno pukao.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

možda mu se stvarno boja ne sviđa [rolleyes]

koji je uopće hg link za novi katalog???


možda mu se stvarno boja ne sviđa [rolleyes]

ali situacija se popravlja,što on više izlazi cijena raste, možda ovdje vrijedi ona; izađi, pojačaj ekipu


Pa što nije nastavio prodavati kad je počeo na razini od sto kuna, nego se sad sjetio po 39. Da je on bio pametan nebi mu HG pegle prodavao, vjerujem u Prpića.

To je cijena koja je prijavljena. Ne zaboravite da postoji i keš "šticung" da se ne kvari burzovna cijena onome tko skuplja………
[tongue] [tongue] [tongue]

marcello



Pa što nije nastavio prodavati kad je počeo na razini od sto kuna, nego se sad sjetio po 39. Da je on bio pametan nebi mu HG pegle prodavao, vjerujem u Prpića.

To je cijena koja je prijavljena. Ne zaboravite da postoji i keš "šticung" da se ne kvari burzovna cijena onome tko skuplja………
[tongue] [tongue] [tongue]
[/quote]
ma da…ustvari je po 200 kn išlo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Pa što nije nastavio prodavati kad je počeo na razini od sto kuna, nego se sad sjetio po 39. Da je on bio pametan nebi mu HG pegle prodavao, vjerujem u Prpića.

To je cijena koja je prijavljena. Ne zaboravite da postoji i keš "šticung" da se ne kvari burzovna cijena onome tko skuplja………
[tongue] [tongue] [tongue]
[/quote]

načitao sam se svakakvih gluposti, drukova i dobrih i loših, ali ovo je vrhunac [lol] [lol]
dakle ovo nije prava cijena, nego mu kupac poslije još nadoplati, jel?

ja mislim da Lončar poslije vrati dio love kupcu, da na burzi izglde skuplje da može još prodavat ovcama [lol] [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Svasta sam tu procitao, ali mislim o svemu da je Sale gubitnik, a Prpic van serijski tip. Bravo Hrvoje, imas nos, nema sta.

New Report

Close