HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i manje od nula jer je dug veći od kapitala. ali dionica nije mrtva, nešto se kreće i odbija umrijeti.

HG Spot proizveo prvi hrvatski smartphone


ma nema tu kruha, ljudi žele ime, brand, a ne neke no name proizvode….
a o imageu HGSP među kupcima nakon zadnjih godina teškog posrtanja bolje da ne pričamo

Pocelo napucavanje na 40%.
[emo_smijeh]
Da li ce se prikljucit spekulanti?
Oni nece, ali novi naivci hoce.

Neće. To se jedan špekulant zaletio. Nema tu kruha.

Ma nije to ni spekulant. To je neki novi entuzijasta koji je mislio danas kupit novu vespu od zarade na hg spotu.[emo_smijeh]

Intervju sa S Lončarom

Naučio sam sam lekciju, ne treba mi više ni financijski, ni strateški partner

marcello

https://www.hgshop.hr/shop.aspx?external_pk=2-24-003 Hm hm smartphone reklamiraju na panoima u Rijeci, dakle imaju neš love a i evo počeli poslovati s dobiti… izvješće je na ZSE stiglo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kamo sreće da je hg bio ušao u predstečajnu, riješio bi se duga i onda polako, bez megalomanije, poslovati strogo racionalno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Gle ovi su konačno zabilježili dobit i to je to, dakle cijena padati više ne bi trebala i ovo je dno, još ako im krene sa prvim HR Smartphoneima,potencijalno dobra priča a dijonica na 2 kune.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je li ima nekih novosti?


Je li ima nekih novosti?

Čekamo kao ozebli sunce

[emo_palacg]

Prpićeva kuknjava šteti HG Spotu, koji s njim više nema veze

HG Spot predstavio prvi hrvatski 3D printer Forcebook

marcello

Ja ne znam tko pusi taj low level PR…Odes u Kinu, dogovoris s tvornicom no-name mobitela/tableta/3d-printera/mikrovalnih pecnica/itd. da ti isporuce kontenjer odabranog uredaja i na njih napisu “forcebook”, “poslovnibook”, “croatianbook” i nakon toga to predstavis kao “hrvatski proizvod”…

Nema u tome ni crtica na H od hrvatskog znanja, investicije ili umijeca.obicni kineski no-name printer s zaljepljenim forcebook brandom. O slicnoj stvari je sanjao Fizulic nedavno.

...

Znamo, ali je ipak činjenica da imaju dobru prodaju “forcebook” tableta i smartphona, dobra roba za mali novac nađe kupca.

vid'la žaba...

nesto,, o ovoj “firmi” ???

New Report

Close