HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na stranicama Fine RGFI:
1. Izvješće HG Spot Nekretnine d.o.o. za 2011. – gubitak 788.320kn
2. Izvješće HG Spot Informatika d.o.o. za 2011. – dobit nakon plaćenog poreza 144.481kn.
Nadalje – traži se referent nabave za HGSpot Informatiku d.o.o.
http://www.moj-posao.net/Posao/199170/Referent-nabave-mz/
Ima li to kakve veze s HGSP-R-A? Tko to zna?

Obavijest o obustavi pokretanja stečajnog postupka..

Vaš link

… sto nikako ne znaci da hg spot nema stecajne razloge 😉

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

PD

HG Spotu slijedi još jedno čišćenje ili sudbina Peveca?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.poslovni.hr/vijesti/hg-spotu-slijedi-jos-jedno-ciscenje-ili-sudbina-peveca-209122.aspx

marcello

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2369330.html

shefsale, 04.10.2012. u 13:27
Trgovački sud u Zagrebu objavljuje:

I. Otvara se stečajni postupak nad trgovačkim društvom

HG SPOT d.d., Zagreb, Av. Dubrovnik 46, MBS: 080179818, OIB: 96679016890.

II. Za stečajnog upravitelja imenuje se Zdravko Mitak, dipl. oec., Zagreb, Mrazovićeva 10, o.i. 100514584 Policijska uprava zagrebačka, OIB: 25916717450.

III. Stečajni postupak otvoren je 1. listopada 2012., kada je u 15 sati ovo rješenje i oglas o otvaranju stečajnog postupka objavljeno i stavljeno na oglasnu ploču suda.

Zašto se još uvijek trguje ovom dionicom?

i ja bih volio znati sta se dogadja sa ovom firmom…

ovdje bi mogao jedan reli do 100 kuna kao zadnji put, sad kad je na 1,00 kn [emo_smijeh] koliko bi to bilo? prinos od 10000%?[emo_plazi]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

snalazi li se tko u ovoj sumo kceri i spinofova. sto predstavlja jos uopce dionica hg spota. je li dionicar hg spota ujedno i vlasnik (mislim naravno proporcionalno) i hg nekretnina i hg informatike.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Znači li da je zbog ovog

Saša Lončar kupio dugove i trgovinu HG Spota


vrijednost dionice HGSP-R-A = 0,00kn?

naprotiv, to znaci da hgspot odbija umrijeti. imam dionucu i nemam velike nade, ali mozda, samo mozda zagrebacka banka i novi vlasnik nadu zajednicki interes. dva su momenta: nekretnine pod zalog zb ne vrijede ni cetrvrtinu koliko zb potrazuje, dakle prodajom zb puno gubi 2. hg infornatika posluje pozitivno, dakle imaju koku koja nese jaja. ako se dogovore pa i dalje rade strogo i skromno uz asistenciju zb, tvrtka moze kap po kap vracati dug. naravno dug je ogroman, asli bolje mala koka nesilica, nego mrtva neunovciva nekretnina

kljucno je ovo
Saša Lončar kupio je za 451.000 kuna trgovinu, dugove i pravo na korištenje imena posrnulog HG Spota, doznaje Poslovni dnevnik.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Lončar: HG Spot je bio najveći proizvođač i prodavač računala u Hrvatskoj

obistinjuje se ona stara – kad si duzan milijun, to je tvoj problem, kad si duzan 100 milijuna, to je problem tvoje banke koja ti je iskrcala novac. hg je ocito problem zagrebacke banke i izgleda ni zagrebackoj nije svejedno otpisati 200 milijuna u vjetar

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

No, još uvijek nije jasno kako će se to odraziti na dioničare HGSP-R-A. Ja ipak mislim da je vrijednost dionice HGSP-R-A 0,00kn. Jesam li u pravu?

i manje od nula jer je dug veći od kapitala. ali dionica nije mrtva, nešto se kreće i odbija umrijeti.

HG Spot proizveo prvi hrvatski smartphone

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close