ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.04.2024. u 23:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,18
67.333
325
206,00
208,00
-0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

yieldchaser, 28.10.2020. u 23:36

Koliko samo gotovine imaju…Žao mi je da nisam slušao kolegu starigraca kad je krajem ožujka tvrdio da je ERNT best buy na tadašnjih ispod 1100kn.

samo strpljivo, za očekivati ga je opet po toj cijeni

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 29.10.2020. u 10:14

 





yieldchaser, 28.10.2020. u 23:36



 

Koliko samo gotovine imaju…Žao mi je da nisam slušao kolegu starigraca kad je krajem ožujka tvrdio da je ERNT best buy na tadašnjih ispod 1100kn.

 



 

samo strpljivo, za očekivati ga je opet po toj cijeni

Zasto se itat kolega…ma ide to na book 🙂

Rastimo zajedno...

Bitno da ADPLov moćni P/B pumpa njegov market cap…

@yieldchaser

Kolega to je bio sarkazam…ERNT mi je trenutno jedna od najvecih pozicija…

Rastimo zajedno...

ERNT je TOP1

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Parica, 29.10.2020. u 12:42

 





zorangutan, 29.10.2020. u 10:14



 

 





yieldchaser, 28.10.2020. u 23:36



 

 

Koliko samo gotovine imaju…Žao mi je da nisam slušao kolegu starigraca kad je krajem ožujka tvrdio da je ERNT best buy na tadašnjih ispod 1100kn.

 

 



 

samo strpljivo, za očekivati ga je opet po toj cijeni

 



 

Zasto se itat kolega…ma ide to na book

Pa dionica je blizu desetogodišnjeg vrha a s obzirom na čitavu situaciju ne znam zašto bi tu ostala ili nastavila rasti.  Doduše, burza je iracionalna, ali po mome iskustvu nema s ERNT-R-A velike sreće ..

kao što se vidi da je dionica sa cijenom na vrhu,

koju bi cijenu čekali da se proda prije dividende,

1460-1520kn, ili neku drugu, preporuka

ERNT će u budućnosti koštati 2000+. Kažem koštati. Koliko će vrijediti, to je drugo pitanje. Ja sam u ERNT dugoročni..

yieldchaser, 16.11.2020. u 16:41

ERNT će u budućnosti koštati 2000+. Kažem koštati. Koliko će vrijediti, to je drugo pitanje. Ja sam u ERNT dugoročni..

Možda, samo je nezgodno što je budućnost od sada pa do kraja vremena ..   😀

Za ERNT ne postoje granice.

Ako je sada 1.500 kn što nas tek čeka u budućnosti, dividenda tek dolazi, 5G tek dolazi, itd. itd….

ERNT-ovci ovo je Vaše vrijeme!

Uživajte!

Ja sam dovoljno mlad da budem optimist, a dovoljno star da se ne nadam nekoj brzoj lovi preko noći. 5G je dobra stvar, investicijski gledano. Vani se svi šepire tom Teslom, a ishodi su neizvjesni. S druge strane, kompanije poput Ericssona, Qualcomma, Verizona će promijeniti svijet, a dobivaju premalo medijske pozornosti.

pustika26, 17.11.2020. u 14:14

Za ERNT ne postoje granice.

Ako je sada 1.500 kn što nas tek čeka u budućnosti, dividenda tek dolazi, 5G tek dolazi, itd. itd….

ERNT-ovci ovo je Vaše vrijeme!

Uživajte!

Dobro, shvatljivo je navijačko oduševljenje. Ericssona-a u budućnosti  uvijek čeka Huawei pa ne znam čemu se veseliti. Što se mene tiče ako ničim izazvana dionica ovak bude rasla još par dana  ja sam na +25% i presretan izlazim s neočekivanom dobiti ..

dal treba proć 2 ili 3 godine od kupnje do prodaje (da država ne naplaćuje porez, ako si kojim slučajem u plusu)

tomy01, 19.11.2020. u 14:35

dal treba proć 2 ili 3 godine od kupnje do prodaje (da država ne naplaćuje porez, ako si kojim slučajem u plusu)

 

Dvije godine. Prije je bilo 3.

tomy01, 19.11.2020. u 14:35

dal treba proć 2 ili 3 godine od kupnje do prodaje (da država ne naplaćuje porez, ako si kojim slučajem u plusu)

smanjili su na dvije

New Report

Close