ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 03:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
207,39
110.956
535
207,00
208,00
0,48%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


pa dobro…da mi je vidjeti lika koji ničim izazvan proda par dionica po 1150 nakon što je bila na 1170 🙁

o čemu se radi ljudi ? krediti ? transplatacija bubrega ? čega sve nema na burzi pa to je nevjerovatno

…gledaj to s vedrije strane ,veći ulagač " mudro" ulazi s većom količinom love… [thumbsup]

POKRET OTPORA


Nažalost, nakon isplate dividende cijenu ERNT vidim na cca 900, s tendencijom daljnjeg pada. Isplatom dividende zadržana dobit se dobro istopila, narudžaba je sve manje i iako posjedujem ERNT razmišljam da ih prodam. Prilično sam vezan uz ovu dionicu jer mi je donosila obilatu zaradu koja mi pomalo kopni. Vjerovatno ću opet ući na cijeni ispod 900. Volio bih da griješim, ali ……

nemaš ti eriksona ko ni ja pajdo, s tim da ga ja ne želim ni kupit,a ti malo bi [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Ericsson prvi u svijetu demonstrirao 150 Mb/s preko LTE-a na živoj mreži06. ožujka 2012.
Ericsson je na ovogodišnjem Mobile World Congress-u, u suradnji s Renesas Mobile-om, predstavio LTE Category 4 koji je, prema organizaciji 3GPP, namijenjen brzinama do 150Mb/s na silaznoj vezi. Category 4 je novi korak u evoluciji LTE-a, a putem pametnih telefona kao i drugih LTE uređaja poput tableta i usmjeritelja bit će omogućen još bolji korisnički doživljaj.

Ova svjetska premijera koristi živu Ericssonovu infrastrukturu i LTE modem kompanije Renesas Mobile koji omogućuje trostruki način rada, SP2531. Opisanom inicijativom, Ericsson nastavlja tehnološko liderstvo u području mobilnog širokopojasnog pristupa. Osnaživanje ekosustava pametnih telefona povećavanjem brzine prijenosa omogućit će nastavak podatkovnog rasta.

Ericsson i Renesas Mobile već više od desetljeća surađuju na razvoju testiranja međuoperativnosti naprednih tehnologija. Ova suradnja pomaže razvoju istinskih industrijskih rješenja bez zaštitnih prava čime je omogućeno rasprostranjeno korištenje novih tehnologija.

Prvi uređaji kompatibilni s LTE Category 4 očekuju se na tržištu do kraja 2012. godine. Ericssonova podrška LTE infrastrukturi već je dostupna.

Kompanijske komunikacije Ericssona Nikole Tesle

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/tSOxmEJbP6X8nwDKGsIUXw==.pdf
novi posao

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/tSOxmEJbP6X8nwDKGsIUXw==.pdf
novi posao

sad cu opet popiti jedinicu: ja vas molim da pocnete svijet gledati kvantitativno, u redovima velicina: velika managerica baca spin na 20 milja, jos 600 puta tako tj. 2-3 takve vijesti svaki radni dan u ovoj godini pa eto lanjskog (opadajuceg) godisnjeg prihoda. imam ernt i ovakve stvari mi idu na zivce.

5 milijardi i 200 milijuna kuna ?? pa super, odmah potpisujem kolega.

Baš svuda na portalima piše da građevinari lete u nebo, pa imate priliku, umjesto da vam Ero ide na živce.

Napeto iščekivanje, nitko da popusti ni za milimetar [lol]
Svejedno, meni miriši na skoro probijanje 1200 kn i rast prema 1300

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Što se mene tiće nitko ne treba popustiti.

Moj izlaz je 2000-2500. Sada, dogodine, pad na 800, svejedno mi je. Trendovi u svijetu, gdje prije svega mislim na umrežavanje ide vrtoglavom brzinom, i nije potrebna naročita inteligencija da se uoči da nakon recesije kreće vrtoglavo gore cijeli taj segment.

Jedno pitanje?
Ima dionice od ericssona 71 komad
Znaci dividenda mi je 12070 kn
Da li će mi uzet onaj porez za te dionice ili možda da prodan jednu dionicu da mi ne predje 12000 kn????


Jedno pitanje?
Ima dionice od ericssona 71 komad
Znaci dividenda mi je 12070 kn
Da li će mi uzet onaj porez za te dionice ili možda da prodan jednu dionicu da mi ne predje 12000 kn????

koliko sam ja upoznat, država ti u startu skine porez na cijeli iznos, a onda tražiš povrat poreza kad se krajem godine vidi koliku si ukupno dividendu dobio od raznih dionica…tako da ti ta 1 dionica ne igra neku bitnu ulogu


Jedno pitanje?
Ima dionice od ericssona 71 komad
Znaci dividenda mi je 12070 kn
Da li će mi uzet onaj porez za te dionice ili možda da prodan jednu dionicu da mi ne predje 12000 kn????

12% poreza ćeš u ovom slučaju platit na 70Kn. Samo ja se pitam, jer to nigdje doslovce ne piše, da li će država na bilo koji iznos dividende uzet 12%, a ti ćeš onda druge godine morat pisat poreznu karticu za povrat poreza do 12.000Kn. Evo ako netko to zna pa da objasni malo.

Poštovani kolega "slatki 0019"……..porez na dividendu će Vam uzeti odmah po isplati…… godišnjom prijavom, koju predajete slijedeće godine ostvarit ćete oslobođenje od 12000 kn, koje će Vam biti vraćeni…….. LP

New Report

Close