ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 10:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,42
160.092
787
203,00
206,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hoće li to malo i po asku početi tek toliko da se sutra ne moram na tabletu daviti?

who dares, wins

sutrašnji dan bit će odličan indikator za visinu dividende: ako bude skidanja do 1300 kn, onda će biti OK, ako bude cijena i dalje na ovoj razini ili čak pad, onda je dividenda mizerija

Većina tržišnih sudionika nezna kolika će biti dividenda.

Ali ukoliko ja švedski ericson imalo pameta isplatit će ogromnu dividendu da ne plati 12% poreza.


Ali ukoliko ja švedski ericson imalo pameta isplatit će ogromnu dividendu da ne plati 12% poreza.

netko je rekao da oni i tako neće platiti ništa na ime poreza od dividende jer RH ima ugovor o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja sa zemljama EU pa tako i sa Švedskom, tj. njima je svejedno kad će isplatiti jer ih naš porez neće kačiti

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Može biti da imaju ali onda mi nije jasna zašto su HT i Ad Plastik odlučili isplatiti predujama dividende prije 1.3.


Može biti da imaju ali onda mi nije jasna zašto su HT i Ad Plastik odlučili isplatiti predujama dividende prije 1.3.

Ma sažalili se nad nama, malim dioničarima.

Idemooooooooooooooooo lagano gore – bar na 1.300 kn danas


Idemooooooooooooooooo lagano gore – bar na 1.300 kn danas

ne znam baš….veliki su se još pred tjedan dana povukli s kupnje i od tad ne kupuju, a to je bilo upravo u vrijeme kad se počelo šaputati o mizernoj dividendi….štoviše, veliki su imali na prodjjai na oko 1200 kn skoro 1000 komada, a kad su vidjeli da nitko ne skida, povukli su naloge i sad čekaju da se kupnja nakupi…
bojim se da od rasta na 1300 kn neće biti ništa i ako u pon. dividenda na bude bar 120 kn mogli bismo potonuti nazad na 1050 kn odakle je i krenuo ovaj rast

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

ma 100 iz zadržane i 20 iz tekuće i ja zadovoljan

ma bar 200 iz zadržane i 20 iz tekuće…..i dosta ostane za sledeću godinu!

prognoziram 150-200kn dividende, pa bumo vidli…

"Vlada je izmjenama zakona predvidjela da se oporezuju isplate svih dobiti ostvarenih nakon 2000. godine. Dakle, unatrag 11 godina. "Time se zapravo kaže da se porez plaća na svu zadržanu dobit koju bi poduzetnik odlučio isplatiti."

mogli bi ispaltit lijepu dividendu ako uzmemo da je ovo točno ili ih jednostavno neće biti briga za nas male!!!

Objava rezultata poslovanja za 2011. godinu
17.02.2012.
Ericsson Nikola Tesla održat će u utorak, 21. veljače 2012. godine konferenciju za novinare i investitore na kojoj će objaviti rezultate poslovanja za 2011. godinu, s naglaskom na najvažnije aktivnosti te izglede za 2012. godinu.

Konferencija će se održati u prostorijama Ericssona Nikole Tesle, Krapinska 45, Zagreb, s početkom u 10.30.

Kompanijske komunikacije Ericssona Nikole Tesle

I što kažu, hoće li biti dividende?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close