DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hahaha. Reci fazanu zar je po tebi negativno, kažnjivo, na ovom forumu iznjeti želju za kupnju đurice? Da, želim ju kupiti i jeftinije od 60 kuna. Pa šta?

Kolega , vaše je kad želite kupiti ddjh po 60kn ili možda po 10kn. To je Vaše pravo i to je neosporivo kao i Vaša želja za zaradom odnosno kapitalnom dobiti.
Ali pravo nas forumaša je, da Vas pitamo zašto će po Vama DDJH na 60kn ili niže.
Koji su objektivni a koji subjektivni razlozi pada ove dionice na te razine.
Ukoliko budete kvalitetno objasnili razloge pada možda prvi ja sutra prodam i pobjegnem zauvjek iz priče o tenkovima i Bov-u.
Unaprijed hvala.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Druka za nekoga … ili za neki fond ili za neku osobu koja ima lovu … ili on ima lovu …

eto što želi …

kada dojde na 60,00 kn, onda će promijeniti nick i odjednom će bov biti aktualan …

I love the Smell of Profits in the Morning


kada dojde na 60,00 kn, onda će promijeniti nick i odjednom će bov biti aktualan …

mala ispravka kolega , ali vrlo bitna :

AKO dođe ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Jel nam to sa 748 komada ode i jedan branitelj!!
Neznam dečki ne izgleda na dobro sve smo bliže psihološkoj granici od 100 kuna.
Tako je bilo i pri 200 pa se nije dalo ispod ali kad je jednom pukla brana na 200 brzo smo išli dole.

ne bi reko da je branitelj 990 kom je u pitanju
nekome su popustili živci [sad]


Jel nam to sa 748 komada ode i jedan branitelj!!
Neznam dečki ne izgleda na dobro sve smo bliže psihološkoj granici od 100 kuna.
Tako je bilo i pri 200 pa se nije dalo ispod ali kad je jednom pukla brana na 200 brzo smo išli dole.

Sad je otišlo 1.000kom s aska. Onaj koji je u ponedjeljak kupio 10.000 kom sigurno nije ušao sa svim novcima, pravilo nalaže da ostavi i dio sa strane kako bi nakon kupovine mogao podizati cijenu ili braniti ulaz. Evo to se sada i dešava. Možda je ovo ipak neka sigurnost (koliko to može biti u ova vremena) da cijena neće znatnije ispod 105, 106 dok se kriza ne smiri. A da li je onaj koji je prodao FIMA ili Hypo (za Brezu ne vjerujem da su prodali jer ionako dokupljuju) saznat ćemo sutra iz SDA. Držte se kolege i apeliram da se maknete s aska ako mislite trejdat na nižim granama, rađe gurajte svoju dionicu prema gore nego što ju trejdanjem stišćete prema dolje. Maknut se s ASKA!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Pazi ovo, jesu spremni na okidaču…..

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3486c032-bdff-4c45-a838-11a1be9a2b88

To je to, službeno smo i mi dobili, nakon INA-a i ATPL, svog pajdu. Ne da ispod 106, sada se pozicionirao skrivenim na 104,00 da diže gore. Svaka čast i želim da si ukrcaš što više paničara, starijih i nemoćnih. [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@šef: čemu ponavljanje informacije koju imaš dva posta prije tvoga ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pazi ovo, jesu spremni na okidaču…..

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3486c032-bdff-4c45-a838-11a1be9a2b88

gđica Nikolina Rivosechi iz business.hr-a voli senzacionalističke naslove Potop DDJH i slično, no eto promijenila je, shvatila i ona da je došao pajdo, pa stavila naslov Potop HT-a [lol] [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=7&ID_VIJESTI=96813

sijem žito raste grahorica

Kolega , vaše je kad želite kupiti ddjh po 60kn ili možda po 10kn. To je Vaše pravo i to je neosporivo kao i Vaša želja za zaradom odnosno kapitalnom dobiti.
Ali pravo nas forumaša je, da Vas pitamo zašto će po Vama DDJH na 60kn ili niže.
Koji su objektivni a koji subjektivni razlozi pada ove dionice na te razine.
Ukoliko budete kvalitetno objasnili razloge pada možda prvi ja sutra prodam i pobjegnem zauvjek iz priče o tenkovima i Bov-u.
Unaprijed hvala.

Kao mali ulagač ravnam se po stanju na tržištu. Ako pročitamo malo certifikate stranih banaka na neke od dijonica crobexa. Dolazim do zaključka da kriza još ni iz daleka nije gotova na našem tržištu.
Ako usporedimo naše tržište sa naprimjer onim u Austriji, ( da bi fazan znao, to je odmah iza slovenije) vidimo šta je pad i koliko su neke dijonice roknule.
Ponavljam još jednom, SVE dijonice padaju. Uzmimo za primjer (znam da nije usporedba) ATGR, firma ima dobit + širenje + je kupila jednu dobru kupovinu…(otom po tom), pa ipak pada. Zašto, Pa zbog straha od onoga što se sprema na globalnom tržištu.

Dakle zašto bi đuro bio izuzetak? Obzirom na stanje na tržištu đuro je dionica koja će vijerojatno još pasti!
( vjerojatno ) – znači možda ali nemora biti!

Odmah da se nadovežem i probam odgovoriti g. fazanu; Da drukam za "neki" fond, onda bi iznio neke informacije koje su javno dostupne a koje neidu baš u prilog holdingu.

Paif.
Spominješ certifikate.Pa ko kaže da ijedan mora proći????
To sa certifikatima je posebna priča i nije ovo mjesto za takve analize.
A ovo objašnjavanje kolegi gdje je Austrija stvarno mislim da je suvišno.
Možemo imati različita gledišta i poglede u vezi ove dionice i to je u redu.
Ali ovako se vrijeđati mislim da nije potrebno.

sijem žito raste grahorica

Ali ovako se vrijeđati mislim da nije potrebno.


Stvarno? Pa hebemu gdje smo svi otišli kad humor proglašavamo vređanjem!


Kolega , vaše je kad želite kupiti ddjh po 60kn ili možda po 10kn. To je Vaše pravo i to je neosporivo kao i Vaša želja za zaradom odnosno kapitalnom dobiti.
Ali pravo nas forumaša je, da Vas pitamo zašto će po Vama DDJH na 60kn ili niže.
Koji su objektivni a koji subjektivni razlozi pada ove dionice na te razine.
Ukoliko budete kvalitetno objasnili razloge pada možda prvi ja sutra prodam i pobjegnem zauvjek iz priče o tenkovima i Bov-u.
Unaprijed hvala.

Kao mali ulagač ravnam se po stanju na tržištu. Ako pročitamo malo certifikate stranih banaka na neke od dijonica crobexa. Dolazim do zaključka da kriza još ni iz daleka nije gotova na našem tržištu.
Ako usporedimo naše tržište sa naprimjer onim u Austriji, ( da bi fazan znao, to je odmah iza slovenije) vidimo šta je pad i koliko su neke dijonice roknule.
Ponavljam još jednom, SVE dijonice padaju. Uzmimo za primjer (znam da nije usporedba) ATGR, firma ima dobit + širenje + je kupila jednu dobru kupovinu…(otom po tom), pa ipak pada. Zašto, Pa zbog straha od onoga što se sprema na globalnom tržištu.

Dakle zašto bi đuro bio izuzetak? Obzirom na stanje na tržištu đuro je dionica koja će vijerojatno još pasti!
( vjerojatno ) – znači možda ali nemora biti!

Odmah da se nadovežem i probam odgovoriti g. fazanu; Da drukam za "neki" fond, onda bi iznio neke informacije koje su javno dostupne a koje neidu baš u prilog holdingu.

[/quote]
Ako je to tvoje argumentirano obrazloženje zašto će djuro pasti na 60 kn onda je i moja izjava da će djuro na 300 zato što će poslije pada svih dionica i prestanka krize sve dionice narasti jer poslije pada dolazi rast isto tako argumentirano. [kiss]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

New Report

Close