DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 01:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,20
1.485
64
22,20
26,20
7,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

meni to izgleda vrlo lose ako nebude lock-up puno branitelja je u kreditima neki godinama ne rade i jedino sto ce u trenutku imati su dionice pogotovo u slavoskom brodu gadje je nezaposlenost velike uopce ne sumnjam u ddjh iamju dobre razvojne planove odlicna firma ali ako brnitelji pocnu puno rasprodavati ode to doli a pitanje je kad ce se dionica oporaviti jer je uskoro i privatizacija th-ta koja ce takodjer isisati kapital tako da nam sljedi jos veca korekcija kud to vodi neznam

[smiley16][smiley16]


Stipetic ne spominje lock up kao mogucnost nego kaze : – Budu li branitelji željeli što prije unovčiti svoju imovinu, to će sigurno snažno utjecati na dalji pad cijena dionica, kazao je Stipetić. Loše![smiley3]

Pa tenkista opet si razočarao.Pa nije moguće da is OPET prodao dionice DDJH???
Pa već si dva puta (koliko ja pratim) dobio “po ušima”.Od vrhunske dionice se nikad ne razdvaja a kad se otvori prilika kao na DDJH da dionica bez razloga padne 30% onda se još podebljava portfelj(naravno ako imaš cash-a)
Iskreno mi je žao da neki moraju drukati sad prema dole ne bili došli barem na razine kad su prodavali.
Svaka škola se plaća!!!

Novac je kisik burze!


Za lock up u Hrvatskoj nema zakonske mogučnosti. Branitelji kupili i isplatil dionice, tko im može braniti da
sa istima idu na burzu, nitko. Neki spominju Inu, kod Ine nije bilo instituta lock up, država je samo stimulirala
sa jednom dionicom na svaki deset one koji svoje dionice ne prodaju u prvoj godini posjeda. Onaj tko je
htio prodati Inu, mogao ju je prodati kada je htio.

[/b]

Za djelatnike INE ima lock up od 6-12 mjeseci,ovisi o radnom stažu i to je točno navedeno još sada dok nije ni krenula prodaja djelatnicima niti ikakvi ugovori potpisani,čak 2 mjeseca prije,ali kod Đure su ugovori već gotovi odavno i nema lock up-a ,nigdje nije navedeno da će ga biti,ali možda dođe kakav aneks ugovora,ali sumnjam… ali lijepo je živjeti u nadi…

[smiley7][smiley7][smiley7][smiley15][smiley15]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Za lock up u Hrvatskoj nema zakonske mogučnosti. Branitelji kupili i isplatil dionice, tko im može braniti da sa istima idu na burzu, nitko. Neki spominju Inu, kod Ine nije bilo instituta lock up, država je samo stimulirala sa jednom dionicom na svaki deset one koji svoje dionice ne prodaju u prvoj godini posjeda. Onaj tko je htio prodati Inu, mogao ju je prodati kada je htio.

bravo, senior.
mene naprosto čudi da se tu, a i na drugim temama, stalno priča o lock upu, a zaboravlja se da to nije uređeno niti jednom zakonskom ili pravilničkom odredbom. kao što lock up nije moguć kod ddjh, neće biti moguć ni kod ine (zaposlenici) jer bi takva odredba bila protuzakonita, o protuustavnosti da se ne govori. pustite, dakle, ono što vam obećavaju političari: radnici Ine i branitelji Djure moći će dionice bez ograničenja prodavati onog časa kad se one pojave na njihovu računu u SDA (osobno provjerio u Vladi za Inu).[smiley14]

hate red

Ja bi se prije osvrnuo na ovo:

“posljedica informacija o mogućoj ponudi čak 15-ak posto temeljnoga kapitala”

Znaci jos nista nije realizirano i postoji tek mogucnost da branitelji to dobiju. A u slucaju da se ta mogucnost ostvari, e onda mozemo razgovarati o ugovorima, nacinu placanja dionica i lock up periodu.

Ne bih rekao da se radi samo o mogucnosti.
Pogledaj ugovor koji su branitelji potpisali (imas ga forumu nekoliko stranica iza) u njemu sve pise.
Dakle, ugovor izmedju branitelja i HFP je potpisan.

citat sa jednog foruma:
Po Brodu kruže priče da će prodaja dionica biti pod nekim ograničenjem. Ne znam o čemu se radi ali kaže se da će prodaja biti moguća tek sljedeće godine. Koliko je ovo točno ne znam.
Jedna jako dobra vijest u Đuri Đakoviću je da će uskoro biti zaključeni veliki ugovori jer su u tijeku pregovori.

Ovaj posao sa BOV bit će za Đuru jači nego što su tramvaji bili za Končara.
Nema sumlje da Đuru čeka senarij Končar.Najmanje toliko ipak je ovo vojna industrija .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

možda u ponedjeljak i vidimo postove od danas i sutra

SKORa-M-A[color=blue][/color]

U ponedjeljak počine javno testiranje BOV.
do sljedećeg ponedjelka pada odluka po čijoj će licenci ići izrada BOV-a.
Znači nismo daleko od najvćeg đurinog ugovora ako izuzmemo onaj t-84 za kuvajt od prije 16 godina.
Sa ovakvim poslovnim ugovorima progutat će se sve barniteljske dionice ako ikad stignu na burzu.
Da ne govorim da nas čeka jojš jedno pozitivno kvartalno izvješće.
Moram priznat da sam cijeli ovaj 6mj prolazio drame i bio u iskušenju da prodam ovog monstruma od dinice, konačno mogu reći da više ne osječam nikakv pritisak koji bi me ponovo natjerao na razmišljanje o prodaji DDJH dionica.
Vijerujem da je panika i kriza na DDJH dionoci iza nas bez obzira na razvoj situacije sa braniteljima( ako ne dobiju dionice do izbora ,a na izborima pobjedi ljevica što njie neralno za očekivati dajem jajca na panj da Jurčić i Čačić braniteljima neće poklonit 14 miliona eura državne imovine)

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Koliko se da primjetiti iz postova većina “katastrofičara” ovdje na forumu je izašla iz DDJH u nadi da će cijena dionice još “zaroniti” prema dole.Bojim se da će uskoro biti nekih izjašnjavanja glede branitelja a u međuvremenu dolazi dosta dobrih vjesti tako da se trend okreće u drugom smjeru opet!
Sustavno širenje parike je rezultiralo izlascima labilnijih igrača tako da utjecaja nema više a kupaca ima dovoljno koliko se dalo vidjeti u zadnje vrijeme.
Puno će vam sreće trebati!
Sretno!!!

Novac je kisik burze!

Mnogi još gledaju u nevjerici ovaj rast cijene ali opet će se oni priključiti kad cijena jače potegne prema gore jer jednostavno neće moći izdržati da ne sudjeluju u “gozbi”!!!!
Meni je drago što je cijena potegla prema gore na manjem prometu jer to znači da nisu kupovali labilni koji će za 3 dana opet prodavati.Za cijenu je jako važno da dionice prelaze u “sigurne ruke”!
Na burzi se neke svari stalno ponavljaju

Novac je kisik burze!

Nisam prodao i nisam kazao ja da će dionice padati nego Stipetić. A ja valjdsa više znam.[smiley1]
Soprry, rocky, samo naglas razmišljam, kaj bi bilo kad bi bilo. Ionako ja ne mogu ništa promijeniti. I ništa ne drukam.

New Report

Close