DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo ako prođe stvarno možemo očekivat Končar scenario.
Stavarno šta gdje bi đuki bio kraj da uleti još i modernizacija tenkova uz ovaj BOV.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

A sto se prati dnevnik….[smiley2][smiley2]

U roku odmah 4 iste poruke…..

A zamislite da je bilo kako su branitelji dobili i da od sutra mogu prodavati, sto bi onda bilo ??[smiley1]

Shit happens, keep on smiling!

Srećom pa sam danas povukao nalog za prodaju [smiley7]


A zamislite da je bilo kako su branitelji dobili i da od sutra mogu prodavati, sto bi onda bilo ??[smiley1]

A doći će i to na red kolega isto ko što je došlo i ovo… na sve treba biti spreman u ovoj dionici – i dobre i “loše” vijesti. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


A sto se prati dnevnik….[smiley2][smiley2] U roku odmah 4 iste poruke….. A zamislite da je bilo kako su branitelji dobili i da od sutra mogu prodavati, sto bi onda bilo ??[smiley1]

Dobit će da ,dat će im Ljubo za božić i to za 20 000kn svih 748komada.

i onda ćete doć svi vi koji još niste kupili na 140kn i pokupit med

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Drago mi je da su ćemo raditi finske oklopnjake (Đuro Đaković za one koji još nevjeruju) radi profesionalnosti finaca za koju se nadam da će se nastaviti i u vrijeme izrade BOV-ova, a i radi toga jer će Hrvatska imati kvalitetnije BOV-ove.

Sad je i jasniji današnji rast koji je samo početak.

sutra bi lagano mogla blokada…[smiley2]

ovaj rast danas je bio samo zagrijavanje…

Pa neznam zašto bi to da so odabrali Patrio bilo dobr rješenje. Pa znalo se da če Patria ili Styer i u svakom slučaju rai Djuro?

Sutra bi mogli lagano opet rasti. Dobre vijesti![smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Bumbar, bolje da si se nazvao muha, koliko si dosadan s tim braniteljima.

Noxx, branitelji ih ne bi prodali jer nisu budale. I sam to znas. Bi li ih ti prodao sutra da ih dobijes? Ajde gospodo, dosta vise.


Sutra bi mogli lagano opet rasti. Dobre vijesti![smiley2]

A dobre su prijatelju vijesti za mene i tebe.
Nego ovima ne štima što su se naoštrili đuru kupovat na 150-180.
Vidiš da se odmah hvataju za branitelje i kako oni kažu velika će poplava na tržište od pola miliona komada.
Ali svakom ko realno sagleda stanje svatit će da se bez obzira te braniteljske dionice koje stalno prijete,đuro ide u sve veće poslove a vojna industrija može bit stvarno unosan posao malo veće nego Končarovi tranvaji.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=29934

Ovaj posao je gotova stvar za DDJH ako još uz ovo dobiju i posao za modernizaviju kuvajtskog T-84 e onda se naš DDJH nebi trebo bojat ni braniteljskih dionica bez obzira na količinu,naravno ako se to ikadi pojavi na tržištu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

OKLOPNJACI Finska ponuda 20 posto jeftinija na natječaju teškom oko 200 milijuna eura
Ugovor potpisuje iduća Vlada
Vaš link


Bumbar, bolje da si se nazvao muha, koliko si dosadan s tim braniteljima. Noxx, branitelji ih ne bi prodali jer nisu budale. I sam to znas. Bi li ih ti prodao sutra da ih dobijes? Ajde gospodo, dosta vise.

Kvalitetna dionica plane u nekoliko dana , a branitelji će prodavat kao danas – po jedan komad !.

Slovenac2:
“Pa neznam zašto bi to da so odabrali Patrio bilo dobr rješenje. Pa znalo se da če Patria ili Styer i u svakom slučaju rai Djuro? ”

Pa što niste vi onda uzeli Pandure ako je svejedno?
[smiley1]

New Report

Close