DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dunlop

a sta mislite da Bakic nije znao ovo vezano uz paralelne firme pogotovo sto se tice njegovog prijesnjeg posla?

Dunlop

svima su nam mazali oci od 2008 godine. Zao mi je jedino sto nemam vise love pa da pokrenem kaznene prijave protiv svih Uprava, jer ovako ce jos jednom namagarciti nas male a oni su uzivali velike place, luksuz, putovanja a nisu donijeli ni jedan posao. Dobro je sto ce nastupiti ledeno doba u gospodarstvu kako bi se to sve pocistilo i krenulo iz 0 ko zna kad i ko zna gdje.

Bently, 25.03.2020. u 11:26

Dunlop

a sta mislite da Bakic nije znao ovo vezano uz paralelne firme pogotovo sto se tice njegovog prijesnjeg posla?

Mislim da nije. To je i jedan od problema Djure bio sigurno. Imas ĐĐ grupu kojoj je Mazal CEO i poduzeca od kojih se grupa sastoji svaka sa svojim CEO-o i strukturom. A Mazal sjedi u zagrebu. Ma nema on pojma pola toga sta se desava na toj razini kamoli ce Bakic.

Pa ajde recimo da pretpostavimo da je i znao. Zasto to nije promjenjeno?

Koju su ono maleverzaiciju spominjali sa onim skupim strojem koji su kupili a nije im ni treba pa ga prodali nekoj firmi za sicu (necu tvrditi ne znam detalje ali tako je nekako prica isla).

S druge strane Bakic je tu iako drugi dionicar vjerovatno totalno bespomocan. Dugovi su veliki. Mora se nadati pomoci drzave i svih tih vlasnika dugova da oni kazu sta i kako da bi si eventualno mrvice izvukao nazad. Ne ovisi o sebi niti malo.

Kao i svi mi (odnosno Vi, iako ja imam jos nesto sitno od staraca unutra kupljeno znatno skuplje i to je pushing isto totalni) uostalom.

Slazem se u potpunosti s ovim da se ddjh ne moze voditi iz Zg. Tako da je mandat Mazala uludo potrosen a on je sebe fino zbrinuo. Ekipa se rotirala, dzepovi su se punili, no dobivao lovu a kad vidim tko je sve unutra dodje mi zlo. I ti ljudi dan danas dijele savjete a u zivotu isu bili ni minute privatni poduzetnici. Suma sumarum, ja sam svoju knedlu proguta, Bakic isto, mali je postotak onih koji vjeruju ovdje u pozitivu ali ih je sram priznat, tako da kad stigne vijest o pokretanju stecaja otvorit cemo don perignon i nazdraviti napokon kraju agonije. Kako je ono bilo u bivsoj drzavi? ,, Bilo je casno zivjeti s tobom,, U mom slucaju punih 12 godina :).

Bently, 25.03.2020. u 13:31

Slazem se u potpunosti s ovim da se ddjh ne moze voditi iz Zg. Tako da je mandat Mazala uludo potrosen a on je sebe fino zbrinuo. Ekipa se rotirala, dzepovi su se punili, no dobivao lovu a kad vidim tko je sve unutra dodje mi zlo. I ti ljudi dan danas dijele savjete a u zivotu isu bili ni minute privatni poduzetnici. Suma sumarum, ja sam svoju knedlu proguta, Bakic isto, mali je postotak onih koji vjeruju ovdje u pozitivu ali ih je sram priznat, tako da kad stigne vijest o pokretanju stecaja otvorit cemo don perignon i nazdraviti napokon kraju agonije. Kako je ono bilo u bivsoj drzavi? ,, Bilo je casno zivjeti s tobom,, U mom slucaju punih 12 godina :).

Ja vjerujem u pozitivu i nije me sram priznati 🙂

 

YngwieM, 25.03.2020. u 21:56

 







Ja vjerujem u pozitivu i nije me sram priznati 🙂



temeljem čega vjeruješ u pozitivu????

pa đuro ni u periodu između ove 2 mega krize 2008.-2020. nije uspijevao stati na vlastite noge i profitabilno raditi, a kamoli sada kada je sve stalo i sva proizvodnja i isporuke stoje!

oni kad potroše na plaće pare od kredita koji su dobili od države, ovdje je najizgledniji game over i otvaranje stečaja. njima bi najpametnije bilo da sami zatraže PSN i to odmah, prije nego radnici i kooperanti blokiraju račun jer onda će biti prekasno.

YngwieM, 25.03.2020. u 21:56

 







 

 



 

Ja vjerujem u pozitivu i nije me sram priznati 🙂

to nije pozitiva nego klasični sindrom davljenika koji se lovi za slamku

Kako sam ono pisao kad dodje trgovanje u lipama. Gledam to sad malo i vidim da ce mi trebati kalkulator za preracunavanje koliko je to nula kad pocne sortanje. U konacnici biti ce ovo jedina dionica u povijesti zse gdje ce mladi doslovno moci vjezbati trgovanje u stvarnom vremenu i imati osjecaj pravog trgovanja a nece moci izgubit nista. Nisam mislio da cu nakon 20 godina boravka na zse to dozivjeti.

opet se skida s aska, sada po 2,8x kuna….kao što se skidalo ne tako davno po 5,8 kn..pa po 4,8 kn…pa po 3,8 kn….a isti ti mudraci skidat će i po 1,8 kn,pa po 0,8 kn…

nije ni čudo da na burzi 95% ulagača izgubi novce…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

nove tisuće dionica kipaju se po kupnji, za sada oko 40.000 komada….lako moguće da će se uskoro trgovati po 1,x kuna…što bi rekao bently – u lipama….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

kodi, 26.03.2020. u 08:25

temeljem čega vjeruješ u pozitivu????

pa đuro ni u periodu između ove 2 mega krize 2008.-2020. nije uspijevao stati na vlastite noge i profitabilno raditi, a kamoli sada kada je sve stalo i sva proizvodnja i isporuke stoje!

oni kad potroše na plaće pare od kredita koji su dobili od države, ovdje je najizgledniji game over i otvaranje stečaja. njima bi najpametnije bilo da sami zatraže PSN i to odmah, prije nego radnici i kooperanti blokiraju račun jer onda će biti prekasno.

 

Moje pravo vjerovanja u pozitivu je jednako tvojem pravu vjerovanja u game over, stecaj, PSN –  nadam se da se mozemo sloziti oko toga da se ne slazemo

 

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/wl4u49OIXyG15iX0xaqddQ==.pdf

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

ma jel moguće da oni tudumi nisu izasli komplet van u petak ? 🙂

malo me iznenadilo trgovanje danas, ali nije mi čudno, dovoljno sam dugo tu.

Pogledajte koliko su azurni na stranica ddjh kad od proslo godine stoji cijena dionice 7.80 kn. Posljednja injekcija dobivena prosli tjedan, izbori u 7 mjesecu tako da ce ddjh prije negoli se formira vlada ostat bez placa, ponovo u strajk a sko sdp opcija pobijedi tada to znaci game over. Sto bih dao da se ova cijena koja je neazurirana pa da izadjem van na 1€ i kupim novi auto, da barem nesto ostane kao podsjetnik da ne treba ulagati u hrvackoj!!!!!!!!

Koji tudumi?

New Report

Close