DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vise se ne moze prodati niti po 4 kn.izgleda da su kalkulacije o spajanju 2-3 dionice u jednu novu tocne.

iznad 3 kn sada je turbo rizicno kupovati, tako da je target za ulaz 1,50 kuna

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

brutalno se iskrcava po kupnji, nebitno koja je cijena!
game over? stečaj?

Tko su kupci?

radek, 25.02.2020. u 13:34
Tko su kupci?

naivci koji ne slušaju što im ljudi ovdje pišu!

barcelona

tko je kupio danas na 4 kn taj već ima skoro -20%!

kako ne kužite da ide scenarij o kojem su vam neki forumaši u više navrata pisali tj da po svemu sudeći ubrzo ide spajanje više dionica u jednu novu tj. pojednostavljeno smanjenje kapitala radi otpisa gubitaka i da sadašnje dionice kojima trgujete fakat ne vrijede više od 1-1,5 kune??

Amadeo

kada bi bilo spajanje 2 dionice u 1 to bih odma potpisao, s nadom da nece prije objavitstecaj i izdat nove dionice. Uskoro cemo vidjeti odluku. Pisao sam prije dosta vremena da ce se trgovat lipama. Veliki ce sigurno van bez obzira koliko ce izgubiti i uzeti daj sto das sve tamo do 1 kn.

@bently

sumnjam da ce ici samo 2 za 1, prije da ici 3 ili 4 dionice za jednu novu i da se zato ovako panicno rasprodaje..deseci tisuca dionica pokusavaju se sada prodati ispod 4 kn, a do 5 kn ih je valda 200.000

 

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

mikromakro, 20.02.2020. u 17:09
Ako ĐĐ u idućih, ili bilo kojih, pet godina bude samo prao 300 Bradleya, morat će zaposliti hrpu novih ljudi, a kamoli bude li se radio prvo remont pa onda i modernizacija (što god išlo u to).

 

Jedno je raditi a drugo zaraditi na tome što radiš. Đuro je do sada pokazao da mu je ovo drugo nedostižno. Mogu raditi 1000 Bradleya, kakva korist, samo će gubitak biti veći.

“zaposliti će hrpu novih ljudi” , vi se šalite, znate li Vi uopće gdje je Đuro. Đuro je u Slavoniji gdje trenutno firme ne mogu naći kvalificirane ljude za postojeću jadnu proizvodnju a kamoli hrpu ljudi.

Koje ljude, one u Irskoj, Njemačkoj ili Austriji?

U Đuri danas rade oni koji nisu imali drugog izbora pa Vi zaključite koja je to kvaliteta radnika i da li su to oni koji mogu napraviti preokret.

Znam da zvuči brutalno, ali ljudi to je tako ma koliko mi šutjeli o tome.

Savjet, ne ulažite u granu privrede a da niste dobro upoznati u trenutne trendove i one skore budućnosti.

 

tovarish, 25.02.2020. u 14:35
tko je kupio danas na 4 kn taj već ima skoro -20%!

kako ne kužite da ide scenarij o kojem su vam neki forumaši u više navrata pisali tj da po svemu sudeći ubrzo ide spajanje više dionica u jednu novu tj. pojednostavljeno smanjenje kapitala radi otpisa gubitaka i da sadašnje dionice kojima trgujete fakat ne vrijede više od 1-1,5 kune??

mislim da je 99% ulagača jučer i danas napokon shvatilo koji se rasplet ovdje sprema…sada ulaziti u dionicu je kao igrati ruski rulet s punim pištoljem, a igraš jer se nadaš da će pištolj zaglaviti i da neće opaliti….kolike su šanse za tako nešto bolje ne komentirati…

slažem se da iznad tih 1,5 kn uopće ne treba ulaziti u dionicu jer bi pola kapitala moglo preko noći jednostavno biti izbrisano ako se ostvari ovaj scenarij….ja odavno nemam nikakve naloge na DDJH ….eventualno ako budem ulazio, to će biti samo oko tih 1,5 kn…špekulativno….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 25.02.2020. u 22:40

No i dalje se trguje. Netko kupuje i to od malih ulagača.

Amadeo

ako uzmemo da bi to bilo 4 za 1, na rucinici od cca 10.000 komada dobio bi 2.500 kom. Ako ikada dionica i dodje na 100 kn to je cca 250.000 kn. Racunajuci da je prosjek od 2008 na ulazu bio cca 75 kn pricam o Bakicu i ostalima koji su stalno kupovali, tada racunica pokazuje da ce ovdje biti brutalannnnnnn gubitak kao za velike tako i za male dionicare. To je opcija broj jedan sto se tice ako bude spajanja dionica pa da se barem nesto izvuce.

E ona losija opcija ukoliko se politika banke i ostali ipak sloze da im ja bolja opcija stavit u stecaj izbrisat sve nas dionicare i zapocet eventualnoooo mozda neku novu pricu ako ce biti vremena, novaca i volje s obzirom da su u 9 mjesecu parlamentarni izbori. Sto se uspije jos napravit u mjesec dva to je to, te ako uprava nista sama ne iskopa nakon 1.5. je game over.

Cekamo finalni rasplet, iako je evidentno da su veliki odlucili sve rasprodat u bescjenje, da barem jos nesto izvuku van.

 

I kad sve to prodaju, ako prodaju gdje ce, s kime i sto raditi?

Mozda makete na 3d printeru. Jasno je zasto cijena krece prema kuni.

https://www.poslovni.hr/hrvatska/duro-dakovic-do-kapitala-i-prodajom-zgrada-livade-hala-i-strojeva-4214566

FI za 2019

gubitak preko 100 mil kn, prihodi prepolovljeni…vrlo loše

cbw, 28.02.2020. u 15:18
FI za 2019

gubitak preko 100 mil kn, prihodi prepolovljeni…vrlo loše

ma katastrofa od firme…ne znam kako ovo više može biti spašeno….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close