DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako postave Djuru Popijaca, kao kriznog managera (“spasio” Petrokemiju) na celo Djure, mogla bi firma zivnuti, ali tek nakon pronalaska strateskog partnera, i dokapa. Ne vrijedi isto za dionicare, koji ce u tom modelu biti desetkovani.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Da, i? Tko se pomaknuo zbog tih transakcija u top 10? 60.000 dionica ili cca 0,6% vlasništva.



@mmarkovic

simbolicno?u zadnja 2 dana iskrcano je preko 60.000 dionica, a danas vec 23.000!(bilo bi izgledno i vise samo da je kupnja jaca)

Ideje naše benzin Vaš!



kolega zar ne vidite da država ubrzano i namjerno bježi iz pozicije najvećeg suvlasnika tako da skine sa sebe svaku odgovornost za neisplate plaća koje su u tijeku, buduće blokade računa i vjerojatne PSN ili stečaj i sl. te za svako buduće traženje pozajmica, novca za dokap i sl? ovako će država razdijeliti dionice i ćao đaci, a novopečeni vlasnici naći će se u problemima da moraju preko noći pronaći stotine milijuna kuna za opstanak firme

Gluposti. Vlasnik (dioničar) nema odgovornost za neisplatu plaće, osim ukoliko isti nije odgovorna osoba. Odgovornos za neisplatu plaće ima uprava te samo poduzeće. Vlasništvo je nešto drugo
[/quote]

a dobro jutro, sad si otkrio toplu vodu. zar ne živiš u HR pa ne znaš kako to funkcionira kad zagusti s isplatom plaća tamo gdje je država najveći vlasnik? odmah idu demonstracije pred vladom na markovu trgu i šta da im plenković kaže-sorry , mi jesmo najveći suvlasnici ali nemamo veze s isplatom vaših plaća?naravno da ne,nego će u tom slučaju HABOR dobiti mig da nađe lovu…
e ali ako se država riješi većeg dijela dionica i više nije najveći suvlasnik,onda nema tu političku ni moralnu odgovornost nego će reći-obratite se većinskim vlasnicima, država to više nije!


a dobro jutro, sad si otkrio toplu vodu. zar ne živiš u HR pa ne znaš kako to funkcionira kad zagusti s isplatom plaća tamo gdje je država najveći vlasnik? odmah idu demonstracije pred vladom na markovu trgu i šta da im plenković kaže-sorry , mi jesmo najveći suvlasnici ali nemamo veze s isplatom vaših plaća?naravno da ne,nego će u tom slučaju HABOR dobiti mig da nađe lovu…
e ali ako se država riješi većeg dijela dionica i više nije najveći suvlasnik,onda nema tu političku ni moralnu odgovornost nego će reći-obratite se većinskim vlasnicima, država to više nije!

Ne znam o čemu ti briješ, jer sam ja samo ispravio kolegu koji to eto ne shvaća (jer spominje odgovornost i da zato država bježi iz pozicije). To što ti spominješ je druga stvar, a on je spominjao odgvornost za neisplatu plaće definiranu zakonom. Koju, ponavljam, vlasnik nema. Ovo sve drugo tvoje može i stajati, ali nema veze sa onime što sam ja napisao.

Opet ti pricas besmislice. Daj shvati vise da se nemoze razvodnit dionica sama od sebe.

Posljedni Đurin ratnik

Gos. Osigurač, slušajte iskusnije pa možda nešto i zaradite. Svi trenutni imaoci dionica će trčećim korakom dignuti ruku za razvodnjavanje jer druga solucija je stečaj. I Vi sami će te to objeručke prihvatiti.

Gledam i slusam Bogdanovicevu izjavu i da covjek ne povjeruje svojim ocima
Na kraju izjave kaze ,, mi i dalje radimo na pronalazenju novog ,,kreditora,,
Ko je tebe postavio za predsjednika
Nije ti neugodno nakon te izjave ?????

Također je reko da ne zna tocno kada ce biti ali da moze sa sigurnoscu reci da ce biti. Znaci vjerovatno sljedeci tjedan

Posljedni Đurin ratnik

Znači ZABA više ne želi financirati proizvodnju, unatoč snažnoj povezanosti s nekim ljudima unutar ĐĐSV, ali će se naći netko drugi? Dakle, ostaje HPB koji je ionako kišobran za sve.

Možda se ZABA vrati za stol kad/ako netko drugi postane čelni čovjek ĐĐ-a. Bitno da sve ostane u familiji…


Opet ti pricas besmislice. Daj shvati vise da se nemoze razvodnit dionica sama od sebe.

a tko kaže da će razvodniti sama od sebe?


Gledam i slusam Bogdanovicevu izjavu i da covjek ne povjeruje svojim ocima
Na kraju izjave kaze ,, mi i dalje radimo na pronalazenju novog ,,kreditora,,
Ko je tebe postavio za predsjednika
Nije ti neugodno nakon te izjave ?????

Mogu dobiti kredit pod istim uslovima pod kojim je dobio i Agrokor. Prvo se svi iz uprave trebaju na.uziti pa će im možda poslije toga dati.

Gledam i ovog ministra obrane. Svi koji su bili od 2008. -2019 jako su dobro lobirali za svoje interese a za holding pricali lose stvari.
To je ta spremnost svih ministara koji bi sve dali za RH, ruka na srcu, slikanja i ostali PR.

Amarananab
Nakon svega, pozajmice, kolaterali, dokapitalizacije, privatizacije, nisu jos samo bile ,,donacije,, tko normalan bi im dao vise i 1 kunu kredita.
Sindikalista prica o braniteljima???
Halo pa ti isti branitelji su deset godina prodavali ddjh odmah cim im je drzava donirala dionice.
Stoga svi mi dionicari trebamo podic tuzbe protiv svih uprava i dobro ih razvalit na sudu da jednom shvate da nisu dionicari budale!


Gledam i slusam Bogdanovicevu izjavu i da covjek ne povjeruje svojim ocima
Na kraju izjave kaze ,, mi i dalje radimo na pronalazenju novog ,,kreditora,,
Ko je tebe postavio za predsjednika
Nije ti neugodno nakon te izjave ?????

Bas pogledao i da ne povjerujes… Lezeran intervju u kojem kaze da nemaju za place i da radnici imaju pravo na strajk, jer tako pise u kolektivnom ugovoru. Nesposobnost na kvadrat…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ja cu nekog tužit samo ne znam jos koga.

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close