DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ops, zadnja 75,00. Lanica molim te komentar, hvala!

olaaaaa…a kaj da ti kažem..kralj si zse-a. kad napraviš twitter acc ja ću te ziher pratit
ps di sad vidiš DDJH?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

vidim ga na monitoru kao ticket, a firmu baš i ne jer nisam u brodu

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vidim ga na monitoru kao ticket, a firmu baš i ne jer nisam u brodu

e trbuh me boli od smijeha..osim šta si kralj ZSE još si i smiješan..[emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

vidim da si ironična, kolegice, nisam ja rušio cijenu na 75,00 kuna, čisto da znate, ok?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neš ti prometa koji je potreban da Đuro ode +/- 10kn.

zašto Đuro ne bi radio i razvijao ovakve stvari??!

VIDEO: Vjetroturbina koja proizvodi 600% više energije

A random walk down Wall Street...


zašto Đuro ne bi radio i razvijao ovakve stvari??!

VIDEO: Vjetroturbina koja proizvodi 600% više energije


O pa to je bar lagan odgovor.

Pošto je DDJH jedini kupac uglavnom RH a u RH graditi vjetroelektrane nije isplativo bez subvencija – a subvencije je već preuzeo Agrokor – DDJH nema kupca za vjetroelektrane.

Morate shvatiti da je to što je jedini glavni kupac RH mala vrlina i užasna mana ove firme. Ne šire poslovne kontakte, vezani su za vlast koja je dezorijentirana i zbog neimanja konkurencije na svom području gube i standard.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

izgleda da se audio želi riješiti svog paketa dionica putem burze
bit će to dugotrajan posao

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Brzo će to ići ulaskom strateškog partnera koji će kupit većinski paket slično kao kod ine.Naravno samo moje osobno mišljenje da ne dođe do krive interpretacije.[emo_smijesak]

Kolega fffffffff
A odakle vam inf. Da se audio zeli rijesiti svog paketa?
Jel negdje izasao neki clanak, ili samo vi imate takovu inf.?


Kolega fffffffff
A odakle vam inf. Da se audio zeli rijesiti svog paketa?
Jel negdje izasao neki clanak, ili samo vi imate takovu inf.?

Pa tko nebi htio riješit đuru na ovim razinama, nije li precjenjen!!! A Kuvajt, Patria pitanje kako će dalje surađivat obzirom na nedavne komunikacijske probleme…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa ako je precjenjen, zasto ne udare po kupnji?
Pokusali su prosli tjedan ga udarit ispod 75 pa nije islo, tako da nece ici ni sada. A sto se tice Patrie, ne vidim u vemu je problem.

New Report

Close