DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je ovo? pri dnu 3. stranice smo. Znači nitko ne hvali pa da se iskrca. Dobar znak!-


Što je ovo? pri dnu 3. stranice smo. Znači nitko ne hvali pa da se iskrca. Dobar znak!-

– Zanimljivo, kako se na ovoj temi uvijek pojave dežurni dušebrižnici baš kad krene rast, a ovako dok dionica tapka nikog nema ni na dalekom vidiku. ZANIMLJIVO

– Izgleda da se poslovni projekti zahuktavaju, a Đuro je tu uvijek u nekakvim kombinacijama, pa imamo i primjer ovog najavljenog velikog posla.
Vaš link

Đuro ide svojim tokom ,,,,uredu je. Već su nam poznati veliki valovi koji se kasnije razbiju,,,,sasvim sam zadovoljam tjednom cijenom i samo tako ,,,zanimljivo je da je i u proteklim godinama rast bio stabilan i umjeren [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Što se tiče onog priopćenja da Gamont izlazi iz konzorcija, kaže jedan kolega da je Gamont stavio premalo željeza u podlogu pa se sve mora rusiti i raditi ponovo, da će tu izgubiti barem 6 mjeseci.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=38511150&postcount=1672

U pripćenju inače stoji da se radi na izmjeni ugovora s Janafom. Vjerojatno radi produljenja roka izgradnje i pitanja hoće li biti penala i tko će ih platiti. Nadam se da će uprava nastaviti izvještavati dioničare.

Dobar iskrcaj iz top 10, trojica su prodavala, dok pricate bajke i gradite kule od karata oni lagano izlaze a da ne obore cjenu….samo naprijed

Iskreno nemislim izlazit prije 150kn,ako je to bajka za ovakvu firmu ,,,,,još jednom investicije +108 novih radnika,,,vi se držite dokija i hg spota,,,iako nevolim imenovat firme ali pogledajte da imaju veči rast u zadnjim danima nego ddjh [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Što je ovo? pri dnu 3. stranice smo. Znači nitko ne hvali pa da se iskrca. Dobar znak!-

– Zanimljivo, kako se na ovoj temi uvijek pojave dežurni dušebrižnici baš kad krene rast, a ovako dok dionica tapka nikog nema ni na dalekom vidiku. ZANIMLJIVO

– Izgleda da se poslovni projekti zahuktavaju, a Đuro je tu uvijek u nekakvim kombinacijama, pa imamo i primjer ovog najavljenog velikog posla.
Vaš link

[/quote]
O čemu ti to? Pa ja sam najjači druker đure. Argumentirani, naravno.


http://www.24sata.hr/politika/svi-koji-su-sudjelovali-u-kupnji-oklopnjaka-moraju-u-uskok-257651

Hrvatska trazi nacin izlaza iz ugovora. Nemamo love.

Ne glumataj, nigdje u sadržaju ne piše da Hrvatska traži način izlaza. No ako neki idu prodavat bez da prčitaju sadržaj sami su si krivi. Čim se prije takvih stresemo, prije smo na 150 kn. Do svibnja. [thumbsup]

@Milusic – rast cijena dionice nema vrlo često veze sa intrinzičnim poslovanjem firme.
Za 150 kn cijene firme tj 500 milijuna kuna za cijelu firmu, ok bi bila neto dobit od oko 50 milijuna kuna tj. oko 3 600 000 000 kn prihoda(govorim otp i iz glave). P/B je već sada visok a PS će uvijek i biti nizak jer firma ima vrlo male profitne marže i jedino ako ih uspije podići profitabilnost to se može odraziti na price to sales.

NIje loše, ali je 1 godina unaprijed već odrađena. Seljački zvući ali ima jedna poslovica: jedna lasta ne čini proljeće.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dostami je več ti članaka o mitu naime napolju se ili u europi daje provizija za sklopljene poslove ,,,dok je to kod nas mito,,,,mislim čim uđemo u Eu zakon se mora promjeniti htjela to naša vlada ili ne ,,,,i koja budalaština sad bi neko trebo odgovarat što mi pravimo patrije i zapošljavamo naš narod,,,sve ovo če pasti u vodu jer nema logike,,,hvala kolegici na upozorenju,pa bi je pitao kakva je logika kod recimo Viadukta ,koji plača radnike 2000kn neto te rade i po 22sata na 35C.a skočio je 25% u jednom danu.Đuru pratim več duže vrijeme i zasebe sam siguran i nisam još nijednom bio u minusu,vi ostali kako želite,ja ostajem pri svom stavu. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Zanimljivo …
http://www.defender.hr/republika-hrvatska/vojna-industrija/opstanak-vojnog-programa-u-ddsv-mora-biti-strateski-interes-hrvatske-drzave.php

ŽIVOT JE LIJEP!!!


Zanimljivo …
http://www.defender.hr/republika-hrvatska/vojna-industrija/opstanak-vojnog-programa-u-ddsv-mora-biti-strateski-interes-hrvatske-drzave.php

ŽIVOT JE LIJEP!!!

Očito nismo čitali isti članak!

Uopće da se spomene u tekstu gašenje linije na 3 godine…

Ne vidim to kao pozitivno.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close