DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@idoksa
baš i ja gledam, čim netko skine neku količinu s prodaje, neki jadničak brže bolje proda 1 dionicu po bidu. valjda misli da će tako zaustaviti rast [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

da vidimo hoće li tko pobrati market makeru ovih 2000 komada na 35,50 kn? [emo_smijeh]

haha, evo zveknuli su mu 1000 komada, a s ostatkom je utekao [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

Gdje je vise taj pustinjsko finski AMV?

[URL=http://defence-blog.com/?p=3536]NEXTER by Renault prezentirao poboljsani VBCI na IDEXU 2015[/URL]

Inace ovo je najveci konkurent Patrii za ovaj veliki posao, a jucer je medju ostalim uprilicen susret UAE i francuskog ministra obrane.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Mislim da su UAE i Patria dogovorili suradnju jedino se još oko cijene dogovaraju pa je zbog toga UAE predstavio prototip a sve za cilj da smanje cijenu. Konkurenti pokušavaju na sve načine da udobrovolje šeike da kupe njihova vozila pa zbog toga nema novih vijesti od Patrije…[emo_smijesak]

Koje teorije,maštovito… [emo_smijeh]

"Only dead fish swim with the stream"

kupnja se povecava nesto se kuha?


kupnja se povecava nesto se kuha?

da, 2 transakcije po 1000 dionica mnogo govore

bilo je 130 transakcija i 650000kn prometa nije to bas malo


kakve su to kupnje/prodaje po 1 dionice? pa kolko im je naknada?

to ne rade oni, koji se opterećuju naknadama

Znači nešto pozitivno se nazire kad se danas ovako nasilno provocira prodaja po niskoj cijeni. Lupalo se više puta puta po 1 dionica na niskoj kupnji. [emo_vrtimise]
Zgleda da se netko hoće pošto poto ukrcat po relativno niskim ulazima. [emo_ooooo]

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Enigma 8X8 ne može ugroziti Patrijin BOV 8X8 AMV u UAEhttp://www.defender.hr/republika-hrvatska/vojna-industrija/enigma-8×8-ne-moze-ugroziti-patria-amv-u-uae.php

Analiza vrijednosti ove dionice od strane forumaša je zaista impresivna. Vrijednost ove dionice bi mogla naglo porasti jer netko kupuje po komade pa to znaci da bi uskoro dionica mogla naglo skociti, jer se iza toga kriju razne spletke i načini kako prikriti da je DDJH zapravo dobio posao. S druge strane vrijednost firme se može gledati i po velikim nalozima, koji su zapravo drhtave ručice koje nemaju pojma o dionicama i koje će zbog toga izgubiti ogromne novce. Oni uz to naravno uopće nisu upoznati s tijekom prodaje u UAE-u. Ja sad dvojim kojoj strani da se priklonim jer i jedni i drugi daju kvalitetne argumente o pravoj vrijednosti ove dionice preko poslovanja.

danas skoro milijun kuna prometa, netko je danas rasprodavao, ali netko jači je sve to i kupovao

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

3 dana…danasnji dan je tek poceo…[emo_smijesak]

ima li kakav info iz UAE?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close