BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Još malo pa se na na burzu uključuju i dječiji vrtiči.Bit će to pravi ‘raj’ za investitore.
Hrvatska nacija polagano postaje nacija brokera i ulagača

Vaš link

Više ovaca za šišanje. To će fondovi jako dobro znati iskoristiti, zato je po meni jako riskantno ostajati u dionicama na duže vrijeme.
Nadajmo se samo da neće naša Mateja ostati bez novčeka od krizme.
[/quote]

ti znaš najbolje
a Mateja zna šta će sa svoin
možda bi je triba pitat za koi savjet
[/quote]
Sad ste me dobro nasmijali….voljela bi imati toliko godina ko vaša Matea ali ja bi joj mogla biti po tom pitanju majka, ako bi bila brza u nekim stvarima [rolleyes]….voljela bi živjeti uz more, to mi je jedna velika želja ali na žalost to nije tako [sad]…voljela bi da vam mogu dati koji pametan savjet ali kako ja ulažem na burzi samo oko devet godina, kroz to vrijeme sam naučila, da jedino strpljenje, malo znanja i puno sreče na našim volatilnim tržištima punim manipulacije daju rezultate koje želimo….svakako mogu imati neki i svoje načine zarade kroz dionice ali ja se držim svojih, koji su mi do sad pokazali, da sam na pravom putu…a curi svaka čast, da je počela sa 17 godina razmišljat o nekim stvarima, za koje neki ljudi ne nađu vremena čitavi život [cool]

[emo_cool]

mateja, nisan se tija petljat u tvoje godine, nego skratit jezik baronu.
da se nisi javila napisa bi mu, "šta će tek bit kad se uda!"

Muke ti ježove !

Obzirom da 17-godišnjakinja ulazi u HT dionici radi se o vrlo konzervativnom dioničaru /čitaj na sigurno/, tako da može bezbrižno spavati i čekati dividendu.

Azija odradila dan u plusu

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Slabasna je vrlo nasa burza, padne ko kruska, a gore nikako, slabi su nasi
investitori i fond mangeri.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Ipak ćemo dan završiti u solidnom plusu iako je ujutro izgledalo loše

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Početak trgovanja na europskim burzama
Rastu cijene dionica

Dobri poslovni rezultati Vodafonea i vijesti o akvizicijama u industriji piva pozitivno su utjecali na europske burze na početku današnjeg trgovanja. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] Sad je red da i naše dionice jače krenu rasti. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo čak i ona to zna, a vi? [lol] [lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9f5017fe-9ba1-4998-a995-5a6d16a579a5&open=four

ZSE EQUITY PREVIEW
Korekcija na burzi svedena u okvire podnošljivog
5/28/2008 9:47:01 AM

ZAGREB – Ako je protekli tjedan obilježila nešto dublja korekcija, jučerašnji zaokret, kojim se većina dionica izvukla iz početnog minusa, sugerira promjenu preferencija [thumbsup] [smiley] [wink]
Danas a naročito sutra i prekosutra dizanje dionica gore. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Rast na europskim burzama

Vodeći indeksi na europskim burzama porasli su na početku današnjeg trgovanja, potaknuti usponom u bankarskom i farmaceutskom sektoru, dok su cijene dionica u rudarskom sektoru pale [thumbsup] [thumbsup] Naprijed kupnja samo hrabro. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Europa raste naprijed Hrvatska da ih stignemo link:Vaš link [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]Crobex u plusu 2,19 posto

Svega 45 milijuna kuna iznosio je promet na redovnom tržištu, a slaba likvidnost je za razliku od proteklih mjeseci donijela značajne poraste cijena mnogih dionica. Najbolje rezultate danas ponovno bilježe brodari i građevinari. [thumbsup] [smiley] [wink]Po meni sutra tek slijedi pravi rast dionica. [wink] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Tako je, "veliki" igraci iliti spekulanti, ajde opet srusiti burzu, odnosno ondex na 3 8000, sada ste uz meizeran plus rasprodali pa ce te opet kupovati po par posto manje, vrlo "impresivno".

And God says let there be light and be light, and it was good...

[thumbsup]nagrade
Danas se dodjeljuju Zlatna dionica godine i Zlatni udjel

Nagrade Zlatna dionica godine i Zlatni udjel godine bit će dodijeljene dobitnicima za 2007. godinu. Kako je najavljeno, na dodjeli će sudjelovati i premijer Ivo Sanader. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]Rast investicija potaknuo Wall Street

Podaci o jačanju potrošnje kompanija potaknuli su u srijedu rast cijena dionica na Wall Streetu, posebice u tehnološkom i industrijskom sektoru. [thumbsup] [smiley] [wink]
Znači Amerika zeleno pa onda pogledamo Europu i ona krasno zelenilo link:Vaš link
Sada još samo da i mi krenemo jačim zaveslajima naprijed. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close