BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TunaSalad:

jel vidi netko kakve promjene u top 10 na sda? imaju današnji datum, ali ne vidim nikakvih promjena.

meni na SDA pise 06.12.

a je da … sorry. pobrkao sam datume. u svakom slučaju još nisu osvježili podatke.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Friški podaci na SDA

Igra se magarad; bit će kiše!

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=TVIA.PK&t=my&l=on&z=m&q=l&c=

imam jedan čart gore pa ako nekoga zanima
nadam se da smo još daleko od ovakvih ponora [thumbsup]

Postanite Eu-robovi

RIJEKA – Prvi krug upisa dionica Optima Telekoma u kojem su dionice upisivali samo imatelji obvetnica tvrtke zaključen je ove srijede, dok će preostale dionice biti ponuđene u drugom krugu uspisa koji počinje 10. prosinca i traje do 14. prosinca, priopćili su iz Optima telekoma. U drugom krugu upisa cijena dionice će se kretati od 260 do 300 kuna,a moći će ih upisivati sve fizičke i pravne osobe.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=42a0a053-0570-43eb-8d74-2375d44a2ab6&open=sec

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

09.12.2007 10:08
Hashim Thaci: Danas je gotovo s igrom, Kosovo je spremno za nezavisnost

Hashim Thaci, koji bi trebao postati premijer Kosova nakon pobjede na parlamentarnim izborima 17. studenoga, “spreman je za nezavisnost”, ali odbija odrediti konačne datume, u razgovoru za francuski list Journal du Dimanche.

“Kosovo je bilo spremno za nezavisnost već u lipnju 1989. i spremno je i danas”, tvrdi on dodajući da bi “dodatna odgoda samo zakomplicirala proces”.

“Ako Vijeće sigurnosti propusti donijeti odluku o konačnom statusu, surađivat ćemo blisko s našim međunarodnim saveznicima kako bi došli do svoje nezavisnosti”, objašnjava on.

“Moja politika suradnje s našim saveznicima ne temelji se na konačnim datumima, već na načelima povjerenja i obostranog poštivanja”, kazao je on upozoravajući: “Danas je gotovo s igrom! Vrijeme je da se donesu odluke koje će ponuditi nove izglede za mir, stabilnost i napredak na zapadu Balkana”.

Međunarodni posrednici trojke UN-a u svojem su izvješću predanom u petak glavnom tajniku UN-a Ban Ki-moonu ustanovili da četiri mjeseca pregovora Srba i albanskih Kosovara o konačnom statusu Kosova nisu omogućili postizanje sporazuma.

Predmet će se ponovno naći na raspravi 19. prosinca u Vijeću sigurnosti UN-a.

(Hina)

Srbi korak bliže besplatnim dionicama
Vlada Srbije usvojila je Prijedlog zakona o podjeli besplatnih dionica koje će dobiti oko četiri milijuna građana, dok će sam Zakon biti usvojen do kraja godine piše Ekonomist.co.
Prijedlog zakona odnosi se na podjelu dionica Naftne industrije Srbije, Elektroprivrede Srbije, Telekoma, Aerodroma Nikola Tesla, JAT-a i tvornici lijekova Galenika.
Osim građana, besplatne dionice dobit će zaposleni i umirovljenici u tim tvrtkama, i to 200 eura dionica po godini staža, na osnovu procjenjene vrijednosti svakog poduzeća prije privatizacije ili jednokratnu naknadu od oko 4.000 eura.

nama je sanader davao diskont, i svi smo bili presretni, al smo maciji kašalj za srbe, oni ce dobit besplatno[shocked][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!


nama je sanader davao diskont, i svi smo bili presretni, al smo maciji kašalj za srbe, oni ce dobit besplatno[shocked][undecid]

kad je sanaderu bilo do hrvatskog naroda[undecid]

dan je pametniji od noći

Tako se lijepo vidi, tko moze iscitati izmedju redova kako fondovi iliti
malo jaci igraci, poigravaju s ruljom, a to me ne brine, ove godine im
nista nedam, mogu samo kupiti, ako kapne jos koji margin.
Nedajmo im nista jeftini, nema panike.[thumbsup][cool]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Uostalom, oni preko 90% raspolazu tudjim novcem, a mi svojim, a tu je
bitna razlika, i malo ce se namuciti, sto se mene tice da kupe neku moju
dionicu, a u medjuvremenu neka rade sto ih volja.[tongue]

P.S. Meni kapital nitko nije dao ili mi pao s neba, ili mozda dobio na lutriji..hehe..

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...


bosanac: ” nama je sanader davao diskont, i svi smo bili presretni, al smo maciji kašalj za srbe, oni ce dobit besplatno[shocked][undecid] ” kad je sanaderu bilo do hrvatskog naroda[undecid]

ma nerade se te stvari zbog naroda, nego zbog sebe[huh]pa je tako sanader dao svojim hrvatima diskont i laku zaradu, prije svega da bi on ostao na vlasti i jos malo vodio ovu korumpiranu državu[censored][angry]

a i kod srba je pretpostavljam isti slucaj[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close