Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na stranim tržištima kad se sve urušava kao zadnjih dana onda ekipa bježi u obveznice.

Kod nas narodne obveznice miruju. Malo tko je kupio.

Ili su ljudi financijski nepismeni ili ne vjeruju Državi.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Na 20 % pada ću razmisliti o kupovini nekih dionica. Prije ne.

Ugodno je meni i u tankerašima i cashu.

Kojim tankerasima?

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Bilo kojem mitkko koji dobro posluje. Od STNG nadalje.

Ja mirno spavam i u Ulpl.

Nadam se da taj kesh držite kod kuće u sigurnom u suprotnom ne vidim sigurnost…

yieldchaser, 12.03.2023. u 20:39

 





plavi01, 12.03.2023. u 16:43



 

Ne kaj ne štima a gdje je ivana

 



 

Možda je držala sav cash u SVBu?

A joj, da.. zaboravio sam..nije ona ko kešoljupci, @mitkko i ja, prijatelja dva. Ona je ALL IN, tj. 97,2% IN.

Kesoljupci @yieldshaser i ja, prijatelja dva 🙂

.

Prijatelju, kako stojimo? Jel bismo i mi sada trebali panicariti? Cisto onako iz solidarnosti prema koleg(ic)ama koji su “all in” u ovakvim nesigurnim vremenima.

.

Prilicno je ugodno u keshu i obveznicama. To stanje bih najbolje opisao kao “unbothered, moisturized, happy, in my lane, focused, flourishing” 🙂

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.
You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

to me podsjeća na slučaj starije susjede sa kraja hiperinflatornih 80-ih koja je sav novac čuvala kod kuće. a banka davala poprilične kamate. na pitanje druge susjede zašto novac ne čuva u banci, ova lakonski odgovori da novac doma ne devalvira!!!!

Rekla susjeda baki da što lovu ne drži na banci da će dobiti dobru kamatu i da tamo lova raste. Odgovor stare bake je bio da u tuđim rukama samo ona “stvar” raste.

@BabaLuji

Hahahahaha.

Ne radi se o tome što se događa s novcem, nego s dionicama.


@mitkko

Dobro je, prijatelju. Iako sam ja i dalje u procesu kupnje dionica. A municija? E pa znaš da je imam mnogo. Dobro… dionice u koje ja ulažem su od kompanija koje nemaju dug. Tebi je jasno zašto sam takav, ali brojnim kolegama nije jasna ta moja analnost(po Freudu) u tome pogledu.

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/dionice-credit-suissea-danas-porasle-objavili-da-ce-posuditi-50-mlrd-franaka/2446913.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

Plašljivci izginuli ,mudri podebljali svoje portfelje.Uvik isti scenarij!

Svi i dalje prodaju. Plašljivci se prvi izvukli, “mudraci” čekaju da ih pregazi. Uvik isti scenarij!

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Best buy su po meni telekomi bez duga s visokim dividendama. Pa tijesno na drugome mjestu cash.

Što će biti, nitko od nas ne zna sa 💯 sigurnošću. Credit Suisse je u problemima već par godina. Nije ovo ništa neočekivano. Izvodili su oni svakakve svinjarije, pogotovo s prljavim ruskim novcem.

yieldchaser, 16.03.2023. u 12:23

Best buy su po meni telekomi bez duga s visokim dividendama. Pa tijesno na drugome mjestu cash.

Što će biti, nitko od nas ne zna sa 💯 sigurnošću. Credit Suisse je u problemima već par godina. Nije ovo ništa neočekivano. Izvodili su oni svakakve svinjarije, pogotovo s prljavim ruskim novcem.

 

Ja mislim da je 💯 best buy Viktor Lenac, ali tek na 5 ojra, do tada promatranje

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

New Report

Close