Hrvatska u najnovijem izvješću Svjetske banke pala na 58. mjesto

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska u najnovijem izvješću Svjetske banke pala na 58. mjesto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kako sada to…pa vlada se hvali reformama, gos. rastom i suficitom, polomili su ortački kapitalizam, doslovce cveta cveće a na ljestvici ‘Doing Businness’ pali za sedam mjesta

najveći pad Hrvatska je zabilježila u kategoriji pokretanja poslovanja po čemu je sada na 123. mjestu dok je lani bila na 87. mjestu, u kategorijama dostupnosti kredita (sa 77. na 85. mjesto), zaštiti prava manjinskih dioničara (s 29. na 38. mjesto) te blago u kategoriji izvršenja ugovora (s 23. na 25. mjesto)

ma ta svj banka i rejting agencije nemaju pojima, lažu, sigurno su oni naručili vargi one sms kojima bi destabilizirali ovu preuspješnu reformističku vladu jer su ljubomorni na preuspješne plenkovića, marića, žalac,i dr zaslužne subijekte…jadva ćekam što će im najevoklentniji najpametniji, najlijepši i najplemenitiji ministar kurćević reći…i daj ćuj ovo, ” od zemalja iz okruženja bolje od Hrvatske plasirane su Srbija na 48. mjestu, Crna Gora na 50. mjestu te Mađarska na 53. mjestu.”…ma moš mislit, srbija bolja, ma lažu 100%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Romel, 31.10.2018. u 19:16
Hrvatska je nazadovala i u kategoriji

To je sve namješteno. Zašto nam daju tako teške kategorije?
Zašto nema kategorija u kojima je HDZSDP najbolji?

Kako to da smo najgori u regijonu?
A mi u EU a oni nisu?
Hmm..
Još smo uspješno restrukturirali Agrokor.


Hrvatska je nazadovala i u kategoriji

To je sve namješteno. Zašto nam daju tako teške kategorije?
Zašto nema kategorija u kojima je HDZSDP najbolji?

ljubomorni gadovi… štela garant, ministar Kuščević mora zaštititi svehrvatske interese i službeno od Svj banke zatražiti da Apis provjeri glasove, sigurno bi 70% onih koji su dali loše ocjene bilo nevažečih…mučki podmukli kapitalisti, ćime se sve neće služiti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zašto je bitna brzina otvaranja firme? Mislim ok, kužim ako je razlika 10 dana ili 6 mjeseci, ali 5 ili 20 dana… Mislim isti vrag.
Čak mislim da je bolje da pokretanje poslovanja traje barem mjesec dana, kako bi ljude onaj prvobitni entuzijazam popustio i da imaju dovoljno vremena kako bi dobro razmislili hoće li ulagati sebe, svoju obitelj i svoje financije u ovu prčiju u kojoj preko noći jednom blesavom odlukom možeš sve izgubiti…
I to ne mislim na svoju odluku, već odluku nekog majmuna u odijelu koji nema dana radnog iskustva.

New Report

Close