Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jope1, 20.01.2021. u 11:13

Zna li netko dobrog brokera, po mogućnosti u Hr, za trgovanje na forexu.?

Tko ima malu proviziju kod trgovanja….po mogućnosti bez provizije 😜

Zašto je Hanfa izdala upozorenje za Admiral markets, ostavili su dokument o upozorenju na svojim stranicama, a nije niti potpisan niti se vidi od kojega je datuma…

Hvala

Mislim da u Hrvatskoj nema brokera preko kojeg se može trgovati na forexu. Admiral Markets je estonska firma koja je imala ured u Zagrebu. Od ove godine, ukinuli su ured u Hrvatskoj, tako da niti toga više nema. Do kraja prošle godine su redovito radili webinare i najavljivali velike planove za ovu godinu, a na kraju ništa, uopće se više ne javljaju. Jedan djelatnik je s krajem prošle godine otišao iz firme, a za drugog se nije znalo što će biti. Youtube kanal su isto ugasili.

Puno toga se u zadnje vrijeme događa vezano uz regulaciju trgovanja na forexu. A osim toga, i BREXIT je tu dodatno zakomplicirao stvari.

Svi brokeri nude više tipova računa. Moraš dobro iščitati što nude i odabrati onaj koji tebi odgovara.

Trenutno trgujem preko Admiral Marketsa, ali mi je odlazak ureda iz HR bio hladan tuš, jer sam taman planirao uplatiti konkretniju količinu novca za trgovanje.

Ne znam što da ti kažem, nisam pametan. I ja sam u potrazi što dalje. Treba malo iščitati i iskustva, jer su ljudi imali problema s povlačenjem sredstava kod pojedinih brokera.

Dosta brokera je registrirano na Cipru. To malo odbija, ali su oni istovremeno regulirani od strane EU, što je dobro. Sve je to meni previše komplicirano, i iskreno uopće me ne zanima, htio bih trejdati, ali ipak treba biti oprez prije svega.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

Admiral Markets ne daju polugu, pa sam kod njih ostavio samo dionice. Ostalo sam prebacio na IC Markets I FP Markets…oni daju polugu do 1;500.

Ne jedan račun dam stavio robot da vidimo mjesec, dva kako če se razvijati…

I dalje best buy je Ingra, sve do 15 je džabalesku!

BTC

https://www.cnbc.com/2021/02/08/tesla-buys-1point5-billion-in-bitcoin.html?__source=sharebar|twitter&par=sharebar

amarananab, 08.02.2021. u 14:12

I dalje best buy je Ingra, sve do 15 je džabalesku!

 

 

Razlog???

Nikad nije bila preko 15 i sada je minimum 15???

 

Jel ti prodajes??

posmatrac, 09.02.2021. u 10:10

 





amarananab, 08.02.2021. u 14:12



 

I dalje best buy je Ingra, sve do 15 je džabalesku!

 



 

 

 

Razlog???

Nikad nije bila preko 15 i sada je minimum 15???

 

Jel ti prodajes??

Reći ću Vam razlog kada bude na 15! Pa i najveći bedak vidi po načinu trgovanja da tamo ulaze jači igrači. Iskusnima je i samo to dovoljan razlog. Kud krupni kapital tamo i ja! A Vi čekajte razlog!

Bb TPNG i PTKM

Bp ingra i atpl.

Imam jednu od ove dvije.

dokupio INGRU danas.

amarananab, 09.02.2021. u 19:43

 



 

 





amarananab, 08.02.2021. u 14:12



 

 

I dalje best buy je Ingra, sve do 15 je džabalesku!

 

 



 

 

 

Razlog???

Nikad nije bila preko 15 i sada je minimum 15???

 

Jel ti prodajes??

 



 

Reći ću Vam razlog kada bude na 15! Pa i najveći bedak vidi po načinu trgovanja da tamo ulaze jači igrači. Iskusnima je i samo to dovoljan razlog. Kud krupni kapital tamo i ja! A Vi čekajte razlog!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jel ti prodajes??

Atpl i Jdrn .

Atpl bi sudeći po rekordna prva dva mjeseca mogla imati itekako dobro godinu.

Jadran nije popratio takav rast kao ostali turisti i drugi općenito a kapaciteti kako se priča se fino popunjavaju.

Hpdg. Ne da nije rasla, nego je još pala 20 posto.

Hpb. Jako jeftino trenutno

Posljedni Đurin ratnik

– gold.

dl-kv vrlo povoljno za kratko vrijeme pozz

New Report

Close