Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad je najgore biti u kesu. Trenutno je hlađenje. Iza toga ponovno krecemo.

Izgledam preuvjerljiv, je sam samo 20% u jesu. Ali naznake su up.

diokidina, 18.01.2021. u 12:50

Sad je najgore biti u kesu. Trenutno je hlađenje. Iza toga ponovno krecemo.

nije ovo nikakvo hlađenje, ovo je kamilica….pravo hlađenje tek dolazi, a s njime i cvokot zuba….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zoraguntan

Nedostajao si.

Ali osjecam da si u kešu 100%.

Prognoze svih većih banaka za ovu godinu je još jedan dublji pad…tako da CASH zvuči jako dobro…još 3mjeseca do proljeća…

Znači ja čitam samo analitičare manjih banaka koji govore suprotno?😂

Igrom slučaja vidio koliko je novaca okrenula Lufthansa 2020… Fali im 2/3 prometa na odnosu 2019…bas me zanima kako će izgledati FY…

Zna li netko dobrog brokera, po mogućnosti u Hr, za trgovanje na forexu.?

Tko ima malu proviziju kod trgovanja….po mogućnosti bez provizije 😜

Zašto je Hanfa izdala upozorenje za Admiral markets, ostavili su dokument o upozorenju na svojim stranicama, a nije niti potpisan niti se vidi od kojega je datuma…

Hvala

diokidina, 18.01.2021. u 15:23

@zoraguntan

Nedostajao si.

Ali osjecam da si u kešu 100%.

nije baš 100%, ali nije ni daleko od toga…kupovao bih ja rado dionice, ali više nema povoljnih prilika jer su sve cijene otišle (pre)visoko i sad su na razinama kad kupuju samo fondovi i neiskusni ulagači….no tko voli, samo naprijed, bar će imati tko prodavati kad burza krene prema dolje 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Best buy su građevinari. Pogotovo otkad su rekli da će cijelu obnovu raditi naše firme.

građevinari su bili best buy kad i sve ostale dionice na ZSE-nakon jakog pada u prvom kvartalu prošle godine…nakon toga mnoge dionice narasle su 50-100% pa i više pa pričati SADA da je nešto best buy je smiješno…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ti si barem dugo na burzi. Ako je neka dionica porasla 100 posto to ne znači da neće još 900 posto , recimo u iduće 2,3 godine. Upravo suprotno.

@lojtra

ja te stvarno nemam namjeru uvjeravati ni u što…samo ti kupuj, dapače možeš uzeti kredite i natrpati se dionicama do guše pa slobodno sanjaj o dodatnih 900% rasta…. 🥱

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Npr. Atpl je bila 2003. g. 30 kn. Kad sam je htio 2005.g.kupiti po 500 kn rekao mi je direktor, vidiš kolikoj je narasla, ne može više. A 2007. je bila 3800 kn. Dakle, ja sam te škole prošao.

lojtra, 21.01.2021. u 14:41

Npr. Atpl je bila 2003. g. 30 kn. Kad sam je htio 2005.g.kupiti po 500 kn rekao mi je direktor, vidiš kolikoj je narasla, ne može više. A 2007. je bila 3800 kn. Dakle, ja sam te škole prošao.

smiješan si… da si je kupio po 500 kn pa da je nakon toga nisi prodao nego držao do sada,  vrijedila bi ti 170 kn i bio bi u gubitku brutalnih preko -70%…toliko o tome….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pozdrav svima, planiram uložiti poprilična sredstva u CIAK dionice pa me zanima vaše mišljenje. Financijski pokazatelji mi se čine dosta obećavajući.

CIAK grupa

New Report

Close