Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… godišnji prinos na još uvijek solidnih +35.3% .

Informanka.

– ovaj tjedan mi je portfelj krenuo normalnom uzlaznom putanjom i došao ove godine do +36.8%.
– za ovotjedni rast su zaslužne dionice iz mojeg portfelja: OPTE, ERNT i TPNG.
– po ocjenama vidim da vas slabo zanima rast jednog portfelja sastavljen od “blu čipova” i par rizičnih dionica koji pozitivno posluju i minimalnog trejdanja.
– te u ovoj godini više neće biti informanke.

Nisam shvatio zašto bi bilo kome to moglo biti zanimljivo. Niti se da provjeriti u istinitost, niti ima svrhe nabacivati se postotcima.



… godišnji prinos na još uvijek solidnih +35.3% .

Informanka.

– ovaj tjedan mi je portfelj krenuo normalnom uzlaznom putanjom i došao ove godine do +36.8%.
– za ovotjedni rast su zaslužne dionice iz mojeg portfelja: OPTE, ERNT i TPNG.
– po ocjenama vidim da vas slabo zanima rast jednog portfelja sastavljen od "blu čipova" i par rizičnih dionica koji pozitivno posluju i minimalnog trejdanja.
– te u ovoj godini više neće biti informanke.

g-đa Ivana
ništa ne spominjete VLEN, kakva je tu situacija.
Obzirom na stanje u firmi da li predlaže kupnju ili prodaju. Prema mojim saznanjima prilicno ste u toj dionici. Cijenim Vase mišljenje pošto imate tako dobar porast portfelja u ovoj godini.


– ovaj tjedan mi je portfelj krenuo normalnom uzlaznom putanjom i došao ove godine do +36.8%.

Ne zadugo…sad će nizbrdo


Niti se da provjeriti u istinitost,

– nikad ne vjeruj ženi koja laže i bolje vam je biti malo g.lup nego malo pametan.

Ja sam se iz svega izvukao. IKBA nek pada ili raste, to mi ne nosi puno. Svaku sreću želim svima. Toliko mi je sve bljutavo da neću spominjati ni eksploziju brodara.

best buy..još uvijek Optima do 7 kn



Niti se da provjeriti u istinitost,

– nikad ne vjeruj ženi koja laže i bolje vam je biti malo g.lup nego malo pametan.
[/quote]

S ovime se ne slažem. Bolje je biti g.lup nego pametan.

Najgluplji seljak uvijek iskopa najveći krumpir.



Niti se da provjeriti u istinitost,

– nikad ne vjeruj ženi koja laže i bolje vam je biti malo g.lup nego malo pametan.
[/quote]

Kolegice, kad smo već kod malo pametnih….

Ako se ne varam Vi ste jako preporučivali Mediku na 15.000-16.000 kn.

Sad su stručnjaci istu procijenili na cca 7.000 kuna pa me zanima gdje oni spadaju u odnosu na Vas.

Malo gluplje ili malo pametnije.

Također me zanima Vaše mišljenje ako će malo pametniji stručnjaci raditi procjenu Optime da li će procijenjena cijena dionice biti malo veća ili manja od ove na Medici.

Što se mene tiče ja sam dovoljno g.lup da znam kako bu to završilo.

Lp

A pusti strucnjake, pogotovo ove kod nas, oni bi i apple procijenili na 30 $ 🤣🤣🤣




Niti se da provjeriti u istinitost,

– nikad ne vjeruj ženi koja laže i bolje vam je biti malo g.lup nego malo pametan.
[/quote]

Kolegice, kad smo već kod malo pametnih….

Ako se ne varam Vi ste jako preporučivali Mediku na 15.000-16.000 kn.

Sad su stručnjaci istu procijenili na cca 7.000 kuna pa me zanima gdje oni spadaju u odnosu na Vas.

Malo gluplje ili malo pametnije.

Također me zanima Vaše mišljenje ako će malo pametniji stručnjaci raditi procjenu Optime da li će procijenjena cijena dionice biti malo veća ili manja od ove na Medici.

Što se mene tiče ja sam dovoljno g.lup da znam kako bu to završilo.

Lp
[/quote]

Ulaganje u medicu je daleko najbolje ulaganje u ovoj našoj burzi, kazeš stručnjaci su procjenili po 7000, a zašto se onda na burzi kupuje po cijeni koja je više od duplo veća. Stručnjaci su procjenili cijenu najma kućice od 3000 kn na adventu pa se u daju u podzakup pod 10 puta većoj cijeni, gledaj ovo dionica medice će imati skoro 3000 kn zarade po dionici, pa di to ima stabilan poslovni model vjerovnik drzava koja uvik plati sa zakašnjenjem ali tu ide kamate pa nema problema, ovo je po meni daleko najbolje ulaganje stabilan novčani tijek jednostavan poslovni model lider na trzištu po fundamentima iznimno jefitina i podcjenjena ima sve karakteristike recimo Warann Baffetovog ulaganja mislim da bi je on sigurno imao u svom portfelju, najveći dioničar je investicijski fond koji sada ima 46% glasačkih prava, mislim da oni gledaju kako prodat ovu firmu, a tada po fundamentima ne bi smjela ići ispod 40-50 tisuca za dionicu

Nego, kad počinje Santa- reli ??


Nego, kad počinje Santa- reli ??

Kad se ekipa vrati sa skijanja..dotle nizvodno..ha ha.
Osim DDJH koji kao blue chip ce rasti.
Nitko bas i ne kupuje..valjda je ljudima sve preskupo pa skrtare.

pajolaa
pa kaj onda čekaš kad je tak jeftina!!?? ako si uvjeren, skupi pare i potegni barem do 20 kila (imaš 40-ak kom). zatim se lijepo zavali u fotelju, kokice i pivo u ruke i mirno čekaj svojih 40 ili 50 kila! zarada od sigurnih 150-200%!!! milina za ulaganje i san svakog investitora.



Nego, kad počinje Santa- reli ??

Kad se ekipa vrati sa skijanja..dotle nizvodno..ha ha.
Osim DDJH koji kao blue chip ce rasti.
Nitko bas i ne kupuje..valjda je ljudima sve preskupo pa skrtare.
[/quote]

DDJh ..blue chip?..jesi li ti na bunici?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

New Report

Close