Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zavisi što želite.
Ako želite investirati, ima toga, ne mnogo, ali ima.
Ako pak želite lunapark, eno vam Đura.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


pajolaa
pa kaj onda čekaš kad je tak jeftina!!?? ako si uvjeren, skupi pare i potegni barem do 20 kila (imaš 40-ak kom). zatim se lijepo zavali u fotelju, kokice i pivo u ruke i mirno čekaj svojih 40 ili 50 kila! zarada od sigurnih 150-200%!!! milina za ulaganje i san svakog investitora.

očekivao sam neki kontra argument razlozi zašto ovo nije najbolja kupnja, pa krenut cu u kupnji kad ovi šta vjeruju da je 7000 realna vrijednost mi ponude pa 10000 racunam da ima takvih ljudi koji vjeruju ovi revizorima, iako sada trzište vrednuje daleko više, dao sam si truda kad su ovi revizori koji tvrde da su pokušali procjenit cijenu sa sličnim firmama, ali nisu našli podatke ja sam našao neke i stvarno su zanimljivi ovako ugrubo da je rjeć o stranoj burzi mislim da ne bi išlo preuzimanje ispod 70000 kn po dionici, kad sve obradim i analiziram mozda i objavim podatke ili napišem neki članak o svemu, jer je ovo smješno kako se procjenjuju dionice.


DDJh ..blue chip?..jesi li ti na bunici?

Sarkazam?


Zavisi što želite.
Ako želite investirati, ima toga, ne mnogo, ali ima.
Ako pak želite lunapark, eno vam Đura.

Zašto se ograničavati na samo jedno? Ja imam i investicije i lunaparke u portfelju.
Đuru ipak i ja izbjegavam u širokom luku.




Nego, kad počinje Santa- reli ??

Kad se ekipa vrati sa skijanja..dotle nizvodno..ha ha.
Osim DDJH koji kao blue chip ce rasti.
Nitko bas i ne kupuje..valjda je ljudima sve preskupo pa skrtare.
[/quote]

DDJh ..blue chip?..jesi li ti na bunici?
[/quote]
kolega je sigurno mislio blue chips, krhka kao čips, a opet svi bi htjeli imati neku stabilnu kao krumpir, da pusti klice, procvijeta i na kraju samo dođeš i kupiš plodove, eeeeee al takvih nema više

Best buy!

50 kućica za 5 kuna na zagrebačkom adventu!

I onda netko preporuča dionice.☺?

Best buy je definitivno Saponia uz sve pokazatelje.
HPB mozda nakon jedne korekcije jer ima nepopunjene Gapove i u valu je 5.
Tpng cekamo rasplet gdje ce BCTI i vozarine jer su i dalje u padu, a moguc je i povratak Cosca u igru sto ce definitivno imati negativan ucinak na vozarine. A odradila je 5 valova pa slijedi stagnacija i korekcija neko vrijeme.
Tu je jos par dionica koje su zanimljive..njih 3-4 koje pratim..ostatak burze preskup.

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/nove-narudzbe-u-gradevinarstvu-u-prvih-devet-mjeseci-cak-164-milijardi-kuna/9715522/
Evropski novac – evropske firme odrađuju. Domaći građevinari netragom nestali, u stečaju ili PSN-i.
Best buy – ništa !


https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/nove-narudzbe-u-gradevinarstvu-u-prvih-devet-mjeseci-cak-164-milijardi-kuna/9715522/
Evropski novac – evropske firme odrađuju. Domaći građevinari netragom nestali, u stečaju ili PSN-i.
Best buy – ništa !

To je taj tsunami poslova.
Dzaba poslovi ako nema pameti.
I postenja prema dionicarima.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Izgleda kao mini Santa reli , na ADRS-P , HT , KOEI-R-A , a ipak su tu i solidne dividende u kalendarskoj godini , koja počinje za 2 tjedna.

Bez uključivanje fondova u trgovanje nema ništa od rasta, zadnji mjesec dana su slabo trgovali. Neznam gdje će s novcom samo im stoji bezveze na računu. Na ovaj način kontroliraju burzu dogovorno bez pola muke i to će raditi sve dok se netko izv an RH ne uključi. Do tada pratiti lagani i kntrolirani rast i paralelno sa njima kupovati.

dan je pametniji od noći!


Izgleda kao mini Santa reli , na ADRS-P , HT , KOEI-R-A , a ipak su tu i solidne dividende u kalendarskoj godini , koja počinje za 2 tjedna.

fondovi dižu cijene na par svojih dionica,sve ostalo je u teškoj banani tj.mrtvilo
ne vidim čemu bi se ulagači na ZSE trebali radovati?

Fondovi kupuju normalne dionice….sigurno nece kupovati po tvom portfelju….


Best buy!

50 kućica za 5 kuna na zagrebačkom adventu!

I onda netko preporuča dionice.☺?

Sve ovisi koliko je ulazna naknada! ;-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Utjecaj USA – KINA sporazum i cijena nafte skok na 65 .

Vrijeme je idealno za plovidbu .

New Report

Close