Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Best buy na ovoj cijeni je trenutno Dalekovod. Signali trgovanja već odavno ukazuju na povratak na razinu 6,20 a i vrijeme je da se objavi poneki posao jer je u ovo doba godine uobičajeno sklapanje poslova kojim se bavi ova firma. Uglavnom do kraja mjeseca se vraćamo na 6,20 jer ni Erste već duže vrijeme ne prodaje, a oni su jedini i prodavali tokom ljeta i spucali cijenu na 5 kuna.

kad ti izađe sljedeće fi s minusom, bit ćeš sretan ako uspiješ prodati po 4 kn. toliko o tome
[/quote]
Evo gos. jaro, ja krhka ženska osoba izazivam Vas “alfa mužjaka” na “mentalni dvoboj. Stavite neki Vaš best buy do kraja godine, neku dionicu sa ZSE-a a ja ću DLKV. Onda idemo promatrat do kraja 2019 godine koja će ostvariti veći rast. Ne morate čak izabrati ni dionicu možete npr. raspolagati sa 100 tisuća kuna keša i držite u kešu do kraja godine ili kao kupili ste 20 tisuća kom. DLKV, pa da vidimo tko će imati veći prinos. I onda idemo promatrat!

gasi se kraš pa se burza ( u glavama ovih tupana iz fondova ) vraća prometom na konkurentski dolac promet izgleda … a usput čekaju izgleda i smak svijeta …..

Krhka my ass. Tko god misli da su žene krhke očito ih ne poznaje baš najbolje. Nesmotrene možda, često i nestabilne, ali krhke definitivno ne…




Best buy na ovoj cijeni je trenutno Dalekovod. Signali trgovanja već odavno ukazuju na povratak na razinu 6,20 a i vrijeme je da se objavi poneki posao jer je u ovo doba godine uobičajeno sklapanje poslova kojim se bavi ova firma. Uglavnom do kraja mjeseca se vraćamo na 6,20 jer ni Erste već duže vrijeme ne prodaje, a oni su jedini i prodavali tokom ljeta i spucali cijenu na 5 kuna.

kad ti izađe sljedeće fi s minusom, bit ćeš sretan ako uspiješ prodati po 4 kn. toliko o tome
[/quote]
Evo gos. jaro, ja krhka ženska osoba izazivam Vas "alfa mužjaka" na "mentalni dvoboj. Stavite neki Vaš best buy do kraja godine, neku dionicu sa ZSE-a a ja ću DLKV. Onda idemo promatrat do kraja 2019 godine koja će ostvariti veći rast. Ne morate čak izabrati ni dionicu možete npr. raspolagati sa 100 tisuća kuna keša i držite u kešu do kraja godine ili kao kupili ste 20 tisuća kom. DLKV, pa da vidimo tko će imati veći prinos. I onda idemo promatrat!
[/quote]

niti si krhak, nit si žensko al nema veze
na zse će od dlkv biti boljih izdanja s boljim rastom, bez sumnje jer poslovanje im je živi očaj,rade s takvim maržama koje samo pokriju troškove a o zaradi da ne pričamo.da nisu prodali vjetroleketrane imali bi opet minus do neba. moguće je naravno da i taj penny stock neko napuca gore,ali kratkog je to daha, vratit će se brzo cijena dole jer dionica po meni ne vrijedi više od 3-3,5 kn


– u ovom tjednu napokon mali rast +0.5%, nije puno ali veseli,
– u ovoj godini prinos fenomenalnih 35.8%.

Informanka.

– koliko mi se u prošlom tjednu povećao portfelj u ovom tjednu je za isti iznos pao tako da mi je godišnji prinos na još uvijek solidnih +35.3% .

Best buy za 2020.g. po meni bit ce graditelji. Kolicina ugovora za nrednu godinu biljezi rekorde jace i od famozne 2007.g. upitno je gdje pronaci ljudstvo za sve to odraditi.
Moj savjet kupovati Igh i Dalekovod. Mozemo tu ocekivati uskoro jace volumene i snazan rast.
Za graditelje dolaze bolji dani.

Da, to je nesto na tragu tsunamija poslova od jednog kolege pa se sjecamo kako je to zavrsilo, tsunamijem gubitaka, stecajeva i PSN-ova kojima se i dalje ne vidi kraj.
Ne tvrdim da ce se scenarij ponoviti, ali tvrditi da je to best buy je u najmanju ruku vrlo optimisticno.
To je lopovski sektor u kojem sve ide ispod zita, poslovi, ugovori, VTR itd. i iskreno sumnjam da ce se bilo kakva dobit, ako je uopce i bude, preliti do dionicara. Svatko tko ima ikakva poznanstva u gradjevini zna da je to tako. Brodogradnja isto.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Best buy za 2020.g. po meni bit ce graditelji. Kolicina ugovora za nrednu godinu biljezi rekorde jace i od famozne 2007.g. upitno je gdje pronaci ljudstvo za sve to odraditi.
Moj savjet kupovati Igh i Dalekovod. Mozemo tu ocekivati uskoro jace volumene i snazan rast.

[/Stvarno moraš biti bravehart da ozbiljniji novac staviš u gradjevinare

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table





Best buy na ovoj cijeni je trenutno Dalekovod. Signali trgovanja već odavno ukazuju na povratak na razinu 6,20 a i vrijeme je da se objavi poneki posao jer je u ovo doba godine uobičajeno sklapanje poslova kojim se bavi ova firma. Uglavnom do kraja mjeseca se vraćamo na 6,20 jer ni Erste već duže vrijeme ne prodaje, a oni su jedini i prodavali tokom ljeta i spucali cijenu na 5 kuna.

kad ti izađe sljedeće fi s minusom, bit ćeš sretan ako uspiješ prodati po 4 kn. toliko o tome
[/quote]
Evo gos. jaro, ja krhka ženska osoba izazivam Vas "alfa mužjaka" na "mentalni dvoboj. Stavite neki Vaš best buy do kraja godine, neku dionicu sa ZSE-a a ja ću DLKV. Onda idemo promatrat do kraja 2019 godine koja će ostvariti veći rast. Ne morate čak izabrati ni dionicu možete npr. raspolagati sa 100 tisuća kuna keša i držite u kešu do kraja godine ili kao kupili ste 20 tisuća kom. DLKV, pa da vidimo tko će imati veći prinos. I onda idemo promatrat!
[/quote]

niti si krhak, nit si žensko al nema veze
na zse će od dlkv biti boljih izdanja s boljim rastom, bez sumnje jer poslovanje im je živi očaj,rade s takvim maržama koje samo pokriju troškove a o zaradi da ne pričamo.da nisu prodali vjetroleketrane imali bi opet minus do neba. moguće je naravno da i taj penny stock neko napuca gore,ali kratkog je to daha, vratit će se brzo cijena dole jer dionica po meni ne vrijedi više od 3-3,5 kn
[/quote]
Šta bi Vi da firma čija je cijena dionice stečajna ostvaruje još i dobit?
Umjetnost je pronaći dionicu koja će u kratkom roku narasti 20 – 30 %, razlog rasta ne mora biti neka očekivana dobit nego povratak na realnije razine. Niti je firma u tako lošem stanju da bi cijena i dalje bila 5 kuna, niti je pred stečajem. Za par dana će izbaciti izvješće o provedbi financijskog restrukturiranja za 3 kvartal, a očekujem i nove poslove u Njemačkoj. Da Erste nije prodavao ovoga ljeta nikada cijena ni ne bi bila na ovoj razini. Hvala im! Pošto više ne prodaju u kratkom roku pod utjecajem novih okolnosti i poslova očekujem realan povratak, za početak na 6,20. Expres!


Best buy za 2020.g. po meni bit ce graditelji. Kolicina ugovora za nrednu godinu biljezi rekorde jace i od famozne 2007.g. upitno je gdje pronaci ljudstvo za sve to odraditi.
Moj savjet kupovati Igh i Dalekovod. Mozemo tu ocekivati uskoro jace volumene i snazan rast.
Za graditelje dolaze bolji dani.

Kada je tako blistavo hrvatsko graditeljstvo što nam ne napraviše nacionalni ponos, Pelješki most. Tj napraviše i srušiše onih par stupića….
I ne samo ponos…. čim se pojavi konkurencija izvana gube i poslove nogostupa po selima

Bananarama
S obzirom na book i poslovne rezultate u kratkom roku meni se vjerovatnijim cini 20-30% dolje nego gore. No dobro, misljenja se razlikuju, sve 5.
Ali jednu stvar ne mogu ne primjetiti: promatrajuci vas investitorski opus nekako se ne mogu oteti dojmu da ulazete samo i iskljucivo u stecajuse. Zar vam vjera zabranjuje da kupite neku nestecajnu dionicu?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Bananarama
S obzirom na book i poslovne rezultate u kratkom roku meni se vjerovatnijim cini 20-30% dolje nego gore. No dobro, misljenja se razlikuju, sve 5.
Ali jednu stvar ne mogu ne primjetiti: promatrajuci vas investitorski opus nekako se ne mogu oteti dojmu da ulazete samo i iskljucivo u stecajuse. Zar vam vjera zabranjuje da kupite neku nestecajnu dionicu?

Nestečajne su dosadne, na njima možeš zaraditi koliko i na oročenoj štednji. Na svakom smeću se može zaraditi samo ako dobro tempirate vrijeme ulaska i izlaska. Nestečajne prepuštam znalcima i analizatorima koji pišu ovdje litanije od tekstova a sami rijetko trguju. ZSE je mjesto brzog uleta i još bržeg izleta, sve ostalo su samo prazne priče i dokazivanje nekog tobož ekonomskog znanja.

Pa ne bih se baš složio.
Pogledajte što su ove godine odradili blue chips, barem većina njih, i recimo OPTE kao jedan no brainer na 1.70 itd., a onda to usporedite s DLKV, DDJH i sl.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Dugoročno me niti jedna firma na ZSE-u ne zanima, sve je to odreda smeće. A kratkoročno me zanima samo smeće. Petrokemija je bila najveće smeće na burzi a ove godine se tamo dalo zaraditi i preko 200%, Đuro je i dalje smeće ali će se i na njemu moći zaraditi 200% ako u budućnosti odaberete pravi trenutak ulaska i izlaska iz pozicije, istina još je to daleko. Ali o čemu ja Vama uopće pričam jer iz pozicije s koje Vi pišete teško će te išta razumjeti.


Bananarama
S obzirom na book i poslovne rezultate u kratkom roku meni se vjerovatnijim cini 20-30% dolje nego gore. No dobro, misljenja se razlikuju, sve 5.
Ali jednu stvar ne mogu ne primjetiti: promatrajuci vas investitorski opus nekako se ne mogu oteti dojmu da ulazete samo i iskljucivo u stecajuse. Zar vam vjera zabranjuje da kupite neku nestecajnu dionicu?

Za sada + 10%, ali to je tek zahuktavanje! LP!

New Report

Close