Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za sve koji su investirali u KODT, LEDO, HT, ATGR i zlato

http://www.tportal.hr/lifestyle/autozona/95840/Lamborghinijev-SUV-stize-vec-2012.html

ivana zasto si danas srusila KODT za 50% ?

ili bolje pitanje koje sve zanima, zasto si prodala KODT s 50% minusa da bi usla u koju dobru priliku ili dionicu ?

prema svim povrsnim analizama, a koliko ja vidim, ovaj crobex ide opet prema 1250, fondovi su se poceli iskrcavati, a sto je vec tjednima znamenito.

s druge strane sprema se ili ne mmf, a do tada drzavna ekonomija stoji pred izazovom bankrota, kao i moguci izvaredni izbori, kao i pad svijestske potrosnje, cijena zlata i nafte.

obrana cijena na crobexu se svela samo na nagovor za kupnju po prodajnoj strani, a prodaja sve vise i vise pritisce.
nervoza za izlazak mirise u zraku

zato mislim da je bitno po svakoj dionici ( osim ht i atgr) posebno obratiti paznju njihove vrijednosti na crobexu oko 1250 bodova jer ovo fondovsko iscrpljivanje do tih granica mozda i srusi crobex.

zato mi se cini da je doslo vrijeme za izlazak na vrijeme

Jel zna netko nešto o ovome? Što bi točno to bilo?

http://www.hrportfolio.co…i_fond_s_jamstvom%7C15404

Nije mi baš jasno kako mogu garantirati nešto na burzi…

Jel čuo možda netko nešto više o tome?

Svojedobno sam bio dosta investiran u fondove, ali uspio sam se izvući na vrijeme…
Možda bih u ovo uložio, ali na stranici vbinvest.hr još nema ništa

samo neka ruše. U 2-3 mj stiže velika lova pa će biti šopingiranja, kad sam već 3mj 2009 propustio [lol] a onda na krilima eu blaženi rast od 50-100%


samo neka ruše. U 2-3 mj stiže velika lova pa će biti šopingiranja, kad sam već 3mj 2009 propustio [lol] a onda na krilima eu blaženi rast od 50-100%

da nije bilo previše dima u sobi ?

Je,i vani je pravi potop kako će tek kod nas biti otvaranje u ponedeeljak?

obožavam strvine-posebno ovce


samo neka ruše. U 2-3 mj stiže velika lova pa će biti šopingiranja, kad sam već 3mj 2009 propustio [lol] a onda na krilima eu blaženi rast od 50-100%

Eve to 100 ka pa iz tvoje tastature u Božje oči i uši!

postoji li vise uopce koja "best buy" dionica ?

ode ovaj crobex u cavoglave

Kakav masakr na nekim dionicama na ZSE (kao što se i moglo očekivati) a sve burze koje drže do sebe već mjesecima zelene dok je Crobi ukopan na mjestu [tongue]

U USA možda ne teku med i mlijeko, tamo znalački šišaju ovčice, ali svejedno se lakše da zaraditi nego ovdje, treba samo paziti na neke stvari i imati dobar "money management".

Zanimljivo je i usporediti sadašnje cijene nekih dionica sa onima iz 3 mjeseca prošle godine, izgleda da se počelo razdvajati žito od kukolja.

ostalo je malo žita među kukoljem a i kukolja među žitom…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nazalost kukolje je uvijek bilo kukolje samo se maskiralo u zito cijelo ovo vrijeme.
ministarstvo poljopivrede je podupiralo takvo stanje odnosno nije kaznjavalo mulajnje od strane seljaka i pretjerano koristenje umjetnog gnojiva.

kad su pesticidi presuli losa zito je propalo, onom dobrom nisu ni trebali pesticidi.

nazalost u RH i kad prodajes lose zito neces biti kaznjen, daleko smo mi od evrope

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

dionice pred stecajem :
VLDS, HGSP, INGR, MGMA, VART, PTKM ( o plinu ovisi ), drzava, kuna kao valuta

dionice pred upitnikom: ostali gradevinari pred velikom korekcijom prema uputama Ingre

dionica koja ne postoji DKVS ili Dakovstina, a trguje se s njom, dok Dakovstine u stecaju nema ?

2-3 mjesec 2011 godine realan bankrot drzavne blagajne i/ili devalvacija kune


Zanimljivo je i usporediti sadašnje cijene nekih dionica sa onima iz 3 mjeseca prošle godine, izgleda da se počelo razdvajati žito od kukolja.

niš se tu ne odvaja, pala je Ingra i povukla sve građevinare u žestoke minuse koje je trebalo i koje nije. s druge strane, fondovi brane svojih 6-7 dionica a bez toga crobex bi sada bio na 1000 bodova!
što mislim o fondovima i njihovim kupnjama bolje da ne kažem. dosta se sjetiti njihove kupnje Ingre po 400 kn. sad je samo pitanje koja će im se od sadašnjih dionica pokazat kao nova Ingra [bye]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


dionice pred stecajem :
VLDS, HGSP, INGR, MGMA, VART, PTKM ( o plinu ovisi ), drzava, kuna kao valuta


Ptkm nikako ne spada u grupaciju koju si naveo…jest da joj je poslovanje katastrofa, ali ptkm nece u stecaj nikada

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ivana, jeste se riješili IGH kad sam Vam ono rekao ili ste jos unutra?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close