BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prijatelji stari gdje ste? Napišem 2 posta odjednom svi “OFF”?
Što će ovdje CERP kazati? Hoće li si stari znanci ruku pružiti? Nije Ivica i Marica, ali vrlo slično Ivica i Knez, pardon Darko i Zdravko… ostali lagano 🚬🚬🚬

Kolega Verdi kaj vi velite? Jeste kliznuli iz Badela?

OČEKUJEMO DA DORH TEMELJITO ISTRAŽI ZAŠTO JE DIONICA BADELA 1862 D.D. S 300 PALA NA 10 KUNA

U ovom podcastu Panenić tvrdi da je netko u vrijeme Oreškovica kroz predstecajne nagodbe htio preuzeti Badel za 100-150 milja kn a da je Oreškovic to procjeni na 400-500 miljuna i to stopirao


U ovom podcastu Panenić tvrdi da je netko u vrijeme Oreškovica kroz predstecajne nagodbe htio preuzeti Badel za 100-150 milja kn a da je Oreškovic to procjeni na 400-500 miljuna i to stopirao


jedna od najuspjesnijih tvrtki, ali ne za CERP, a onda samim ti niti za male dioničare koji ce biti izbaceni “nogom u guzicu”!
Tko je kome pogodovao Paneinic i Oreskovic sebi ili Knezu ili Raspudiću, ili neki drugi nekim drugima isto to ispadne!
Skoro isto sve do istiskivanja, onda će nastupiti drugi alati na scenu, vjerujte!
Onda vam na scenu dolazi prava, pravna država!

Šteta za te dečke Raspudića i Kneza, zašto je baš Badel njima pripao!😭😭😭😭😭


Kolega Verdi kaj vi velite? Jeste kliznuli iz Badela?

nisam puno imao ali sam napustio bitku sa gubitkom.

who dares, wins



Kolega Verdi kaj vi velite? Jeste kliznuli iz Badela?

nisam puno imao ali sam napustio bitku sa gubitkom.
[/quote]
Verdi bravo za vas! A sto cemo mi koji uteci ne mozemo vrijeme ce pokazati.

Jel se netko prijavio za sudjelovanje na glavnoj skupštini društva?
Glasujemo za ili protiv?

Dragi forumasi koji ste pratili zbivanja ovdje, sto mislite hoce li drzava pokloniti i preostalih svojih 11%?
U tom bi slucaju otvorili vrata za istiskivanje ostalih malih dionicara!

Izgleda da ova tema nikoga ne zanima.
Danas Badel, sutra su drugi na redu.
Nadam se da neće. Nadam se da će dioničari Badela smjeti zadržati svoje vlasništvo, kako su to i dioničari Peveca.
Za sada barem.

Imam sapn i bas si mislim dok gledam vlasnicku strukuturu, vecinski sa 87,30%…
Koga zmija ugrize i gustera se plasi…
Istina nema cerpa, ali uz malo razvodnjavanje-dokap, eto moze i tu problema sa delistiranjem a i istiskivanjem biti.

Netko je isto izgleda cuo za izdasnu dividenu🤣🤣😅😇

Prijavio sam se….ali ako sam dobro shvatio ako glasaš protiv, oni otkupljuju tvoje dionice po “fer” ( za njih ) cijeni…a ako glasaš za ostaješ unutra pa dok ne dođu do 95 % pa te istisnu….nemam pojimaaaaa kaj sad….

https://novac.jutarnji.hr/incoming/jos-jedna-perjanica-domace-prehrambene-industrije-povukla-se-s-burze-drzava-bila-protiv/9863188/

New Report

Close