BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim ovdje se spominje istiskivanje prema elaboratu. U tom slucaju tko ima papire u ruci ce imati i gace na stapu!
Za pocetak tko placa taj famozni elaborat, koji bi dionicarima nesto pozitivno donio?
Kad ovako okrenem razmisljati sve je kao dan jasno!

tko plaća, taj određuje cijenu, a onda kao fol ovi popune nekim sadržajem elaborat, tako se barem u Hrvatskoj radilo do sada

Na skupstini je kao jedan od razloga bio naveden i “skupoca” sudjelovanja na zse.
Eto “tri kartona” vina isto skupo bilo za ostati na zse, pa mozete si to zamisliti!
I sad bi valjda elaboratom trebali dionicarima valjda dati neke novce?🤣🤣🤣


Vidim ovdje se spominje istiskivanje prema elaboratu. U tom slucaju tko ima papire u ruci ce imati i gace na stapu!
Za pocetak tko placa taj famozni elaborat, koji bi dionicarima nesto pozitivno donio?
Kad ovako okrenem razmisljati sve je kao dan jasno!

tek sad ti je jasno? velikoj većini jasno je odavno pa ovu dionicu nisu htjeli dirati niti štapom! bolje bi ti bilo da si slušao dobronamjerne savjete kolega koje po raznim temama pišu i upozoravaju na razne loše scenarije koje veliki spremaju malima,gubici bi ti sigurno bili puno manji ili ih ne bi ni bilo

Dionicar br. 3 OUT!!!

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/JTYUblFYTODevjZJ1ISeiQ==.pdf

 

kako li je lijepo prvi vidjeti ovo, pokupiti sve rasploživo i uvaljati 15% skuplje. Podsjeća me na neka stara vremena. Živjeli  😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

iako ovi su počeli lijepu dobit tući, možda bi ovih iljadu komada mogao i ostaviti.. ali bolje vrabac u ruci…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 26.05.2020. u 11:45

iako ovi su počeli lijepu dobit tući, možda bi ovih iljadu komada mogao i ostaviti.. ali bolje vrabac u ruci…

Ne možeš ih ostaviti, po sili zakona se prebacuju na društvo…

Rastimo zajedno...

a tako… nisam to znao. Ali ionako sam sve prodao na kraju… počistio sve do 11 i onih 345 po 11,60 i sve riješio na 12,30. Neloše.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 26.05.2020. u 14:00

a tako… nisam to znao. Ali ionako sam sve prodao na kraju… počistio sve do 11 i onih 345 po 11,60 i sve riješio na 12,30. Neloše.

Heh, nisam bio za kompom (a stalno visim) i pokupio si me na 10,6 kn.

Drago mi je da si ti, nek se para vrti…

 

Rastimo zajedno...

New Report

Close