BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hakela9: ” Ovo mi je druga dionica koju sam kupio u životu! Po 320 , dali da čekam ili prodam prebrzo raste da bi trajalo? pomagajte!!!!! ” Prodaj,25% zarade ti je dosta!!!

Sad je 55%,Hvala zimzelenu i timi pa nisam!!!!!

Badel planira izgraditi potpuno nove proizvodne pogone u roku od godine i pol. Nova lokacija (koju su već kupili) takodjer šarmantna – okolica Zeline. Sve puno grožđa…………Od prodaje zemljišta na Žitnjaku prihod bi omogućio još i dodatna ulaganja i akvizicije.
Dionica za siguran ulog. Jedino mi se ne sviđa što brzo raste………otkud da smognem lovu za dokup? Sve dionice u portfelju su mi sklono rastu………..[smiley8]

marcello

Ovu temu pretvaram u službenu temu Badela

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Ako netko ima informaciju o prodaji distribucije “Cetine” Badelu, neka je podijeli s ostalima. Ako ima što u medijima.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Trenutačna tržišna cijena Badela sve govori o njemu, nije nam više nužno pratiti medije.


Moraćemo izgleda jedno vrijeme biti bez naših vrlih stručnjaka nindže i hasana….Čujem da su otišli na školovanje, sad zaboravio sam gdje točno, ali mislim da su otišli u Jajce ili neko mjesto blizu jajca…

Obrisali smo niz poruka “prijateljskih” tonova između zimzelena i hasana. Međutim, ovom porukom je zimzeleni dobio opomenu. Upozoravam Vas da ćemo Vas biti primorani isključiti sa foruma sukladno našim pravilima, ako nastavite sa sličnim provokacijama.

Igor Prstec, web urednik


a što, trebamo čmrljiti dok ova dva luzera, a pretpostvka je da je jedan u pitanju, provociraju i vrijeđaju nas ostale…ispišu po desetak postova , skoro na svaku temu, a vi ih pustate….da je jedan post u pitanju, pa da se čovjek pravi da ga nije ni primjetio, nega svaki dan po desetak….vaše povremeno brisanje njihovih postova baš i nije učinkovito, mislim da ih ipak ja više primirim svojim replikama…

Mi pak mislimo da će ignoriranje problematičnih korisnika sa strane drugih forumaša i naše brisanje i opomene te u krajnjem slučaju isključivanje s foruma uroditi plodom. Ulazak u osobnu raspravu bez postojanja ikakve veze sa temom na ovom forumu nije dopušten i niti jednom korisniku nećemo dati ovlasti “smirivanja” diskusije. Vi ste ovim postom ponovno prekršili naša pravila i molim Vas da ako ubuduće imate bilo kakve primjedbe, prijedloge ili se želite požaliti na pojedinog korisnika ili naš način rada, kontaktirate nas u redakciju telefonski, mailom ili privatnim porukama na forumu. Ostavimo forum produktivnoj i kvalitetnoj raspravi.

Igor Prstec, web urednik


Nemam ja više namjeru ni pisati, a ni moja ekipa nema namjeru pisati, dok ne maknete s foruma provokatore…očekujemo da u tome budete efikasni…

Zimzeleni, etiketu provokatora nećemo tako lako lijepiti nikome. Uveli smo opomene i kazne, a vjerujte nam da ćemo biti vrlo pošteni i strogi u isključivanju forumaša koji pretjeraju. Neki su već isključeni, a neki samo što nisu. Mislimo da radimo transparentno i dobro i žao mi je ako nećete sudjelovati u daljnjoj raspravi, ali ista pravila vrijede za sve i ne odustajemo od toga.

Igor Prstec, web urednik

Nitko ne spominje da je Badel postao monopolist na tržtu tzv. vode u apartmanima odnosno coolerima koji se postavljaju u firmama. Znam i slučajeve postavljanja takvih aparata u stanovima i privatnim kućama. Toga će biti sve više u budućnosti obzirom na lošu kvalitetu vode iz vodovoda.
Više u članku Večernjeg lista pod naslovom RAT ZA VODU:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/economics/manager/503563/index.do

marcello

Po današnjem PD potpisivanje ugovora o kupnji Matić d.o.o. slijedi u petak ili ponedjeljak.
Obzirom na manje promete zadnja 2-3 dana , za očekivati je ( po ovome) daljnji porast samo je pitanje koliko.
Sumnjam u nekakav spektakularan porast, jer se praktički već desio zadnjih dana sa povećim prometima .
Ipak stanje na burzi je danas takvo da do 500,00 kn ( što bi pretpostavljalo eventualni porast od ca. 7,7 % )
ima samo nekih 350-400 dionica….

Citam ovu trakavicu “Badel 1862 – Matic doo”. Moze li mi tko argumentirano objasniti zasto se spominje prodaja “Cetine”. Koliko ja znam “Matic” doo je dealer aparatima za vodu a ne branda “Cetina”. Vlasnik “Cetine” je poduzece “Naturalis” doo sa sjedistem u Vrlici. Tako barem pise na etiketi boce.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Zato sam ja jučer izašao sa45% zarade za mjesec dana!
Vragu bilo malo!!!!

Bravo, hakela9…ja još nisam, ***obrisano***….kaj ti misliš?

Možda sam i ja trebao čekati ali nemam brate živaca!
Ja sam u ovome novi i ja sam slušao druge za koje smatram da znaju više!
I meni su rekli da kako god odlučim da ću se kajati, zasad se ne kajem,a tko to zna!
POZDRAV

Badel od lovca uskoro lovina

“…Talijani, naprimjer, popiju 200 litara godišnje po stanovniku, četiri puta više nego mi, zbog čega velike svjetske multinacionalke još nisu zagazile na naše područje, na kojemu se kriju velike zalihe. Najviše uvoza potječe iz Slovenije i manjim dijelom iz Bosne. Bez obzira što se na vodu gleda kao na biznis budućnosti i prirodni resurs oko kojega će se u budućnosti voditi ratovi, kod nas je tek sada s Badelovim akvizicijama počelo jače pozicioniranje i odmjeravanje snaga. Jamnica se u relativno kratkom roku nametnula kao lider, a drugi nisu imali snage da je istisnu. Svjetsko tržište voda kontroliraju Danone, Nestle, Coca-Cola i Pepsi i upravo među ta četiri imena treba tražiti mogućeg kupca nekog od domaćih igrača, možda prije svih drugih – Badela ili Podravke…”

New Report

Close