ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


macro, 21.02.2008. u 01:48
Upravo tako , dragi kolega, revalorizacija do sada nije provedena u poslovnim knjigama ATLASA, a tako ni u novoformiranom dd ATLN,. Znalci znaju !!!!!, a ostali lutaju i kljucaju ko kokoši tražeći zlatno zrno
Pa da, ako će ići na istiskivanje, mislim da će tada morati raditi revalorizaciju da bi uopće moglo biti govora o tome koliko bi malim dioničarima trebalo isplatiti. Pitanje je koliko dugo se namjeravaju potezati po ovim i nižim razinama. Jedini zdravorazumski motivi takvih poteza, pod pretpostavkom da management to radi/dopušta svjesno i namjerno jest ili squeeze out ili ulazak nekog velikog, a revalorizaciju će morati kad tad napraviti. U svakom slučaju i jedno i drugo je za male dioničare dobro, te bi sigurno bilo dobro kupovati po ovako smiješnim cijenama. Moj je stav da čak ni nekakav inherentno nesposoban management nije u stanju upropastiti ovako vrijednu i potencijalno još vrijedniju imovinu.
[/quote]

Slažem se , samo treba imati na umu da ako dođe do istisivanja, oni to neće baš dragovoljno napraviti, obzirom da bi u tom slučaju trebali iskeširati puno veću lovu, nego na bazi prosjeka trgovanja sukladno ZTVP

razmišljam da prodajem dionice po cijeni od 20 kn.da li ih mogu prodati za 1 kn ili to ne može proći zbog blokade?

U zadnjih godinu dana protrgovano ukupno 404.064- dionice u ukupnoj vrijednosti od 64.997.501-kuna !
Raspon trgovanja od 60- do 283-kune , znači prosječno trgovanje na 161-kuna ! To je puno više od trenutnih 70-kuna ![smiley][smiley]

Dečki moji mili, ovo je prijevara desetljeća …………….ovaj atln ( skupa sa umanjenjem temeljnog kapitala na atls svojevremeno )

Reži i bježi je jedino kaj je tu pametno ( dok se još trži )[bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

gdje ja kao dioničar mogu pogledati kojim nekretninama firma raspolaže?naravno da ima prospekt,ali od tad je moglo biti nekih kupnji prodaji,pa gdje bi ja to mogao točno saznati?a što nije čudno da takva firma koja vrijedi milione i milione nema svoju internet stranicu?

Strpite se još malo !
Uz današnji obim i razinu trgovanja za najviše 10-dana trgovanja , Societe i Erste skrbnički , koji su skupo ulagali , a zatim jeftino rasprodali i izazvali ” stampedo ” , neće više imati što prodavati !
Nekretnine u Dubrovniku u zadnjih godinu dana trgovanja ovom dionicom , samo ” Više vrijede ¨”[smiley][smiley]

Dečki moji mili, ovo je prijevara desetljeća ……

I stoljeća kolega, i stoljeća !
Samo nemreš to objasnit Česu i ekipi !
Ustvari čak mislim da se je Čes iskrco kad je još mogo dobit 100 kn za nju, a vidi ekipa ostala blokirana
A lijepo sam govorio još prije koji mjesec kad se moglo dobit za nju 120-160 kn!
Pamet bye bye !

Čeeeeeeeeeeeeeeeeess?
Daj dojdi malo simo i ljudima koji su kupovali ATLN na 280 kn objasni kad je ovo super dionica !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Strpite se još malo !
Uz današnji obim i razinu trgovanja za najviše 10-dana trgovanja , Societe i Erste skrbnički , koji su skupo ulagali , a zatim jeftino rasprodali i izazvali ” stampedo ” , neće više imati što prodavati …

FIMA i ERSTE imaju zajedno još cca 10.000 kom, a na prodaji je ukupno 19.977, izgleda da ima još zainteresiranih za izać’.
Jel’ prati tko događanja oko DU građ. mafije? Ima li i to utjecaj na pad ATLN-a?

atlas nekretnine koliko znam nisu povezanie s ovom ekipom koja “vedri i oblači”…
a naš dragi direktor Oscar je prije par dana rekao da je ovo sigurno najniža cijena na koju dionica može pasti, i da ne može objasniti ovakve trenutne cijene…..

ili možda zna ali neće da reče istinu… 🙂

Rio137, 27.02.2008. u 11:10
atlas nekretnine koliko znam nisu povezanie s ovom ekipom koja “vedri i oblači”…

Točno. Problem je što oni nisu ni sa kim povezani…Zaista je umjetnost postići ovakvu cijenu dionice firme s ovakovom imovinom i gotovo bez zaposlenih..


Dečki moji mili, ovo je prijevara desetljeća …… I stoljeća kolega, i stoljeća ! Samo nemreš to objasnit Česu i ekipi ! Ustvari čak mislim da se je Čes iskrco kad je još mogo dobit 100 kn za nju, a vidi ekipa ostala blokirana A lijepo sam govorio još prije koji mjesec kad se moglo dobit za nju 120-160 kn! Pamet bye bye ! Čeeeeeeeeeeeeeeeeess? Daj dojdi malo simo i ljudima koji su kupovali ATLN na 280 kn objasni kad je ovo super dionica !

kolega nemojte tako…nemate vi pojma [lol] [lol]
1. ovo je dijonica za znalce!!!!
2. ako niste znalac nemate kaj raditi u njioj!!
3. kad postanete zalac onda dođite!
4. uskoro će biti revalorizacija imovine pa kad ova dijonica ode u pol sata na 350 kn jer se to tak često na burzi vidi rast od cca. 600% [lol] [lol] [lol]

ps. oni što su vam prodali lijepe priće već odavno nisu u ovoj dionici…ja sam pio s jednim što je sve rasprodo na 200 i još se čudio kakje uspio tak dobro proći [lol] [lol] [lol]
a di ne bi uz vas…

pss. ako netko ima želju spržit 50-100k kn na junk dionice, neka bolje tu lovu doznaći na moj žirac…(broj dam na PP, samo ozbiljne ponude dolaze u obzir) [lol] [lol] [lol]

Rio137, 28.02.2008. u 10:57
4. uskoro će biti revalorizacija imovine pa

Ovo je ključna rečenica…mi koji smo ostali u dionici, očekujemo revalorizaciju. Ja sam s manjim brojem dionica unutra, takav mali gubitak mogu tolerirati bez problema.

Međutim, ja ne znam što je ovaj management sve u stanju…ako se nastavi ovim putem, bit će 30, 00 kn, ako bude revalorizacije, tada bi možda mogla biti i oko 300, 00 kn kako si rekao..

U svakom slučaju ovdje vidim zagriženih zagovornika ZA i PROTIV striktno…što sigurno nije dobro. Fiksne ideje su rijetko kome donijele uspjeh na burzi na dugi rok.

Očito nitko nema konkretne informacije i saznanja u vezi poslovanja ove firme, a rijetko tko i nudi suvisla objašnjenja sadašnjeg bizarnog stanja.

kolega rio, da se krivo ne shvatimo…nema ja ništa protiv liburnije, samo tvrdim da su nam veliki prodali mikića i da su nas uspiješno navukli na kupnju iznad 6000 kn, a u tome su sudjelovali i pojedinci s foruma koji su prodavali maglu o revalorizaciji i stranim partnerima…sve je to već viđeno, tako da čovjek počne postavljati pravila…jedno dobro bilo bi, gdje kajman kupuje tu dionica više ne raste…

ups kriva tema [shocked]
ali ista misao [lol]

New Report

Close