ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
56,49
14.575
258
56,00
56,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Kad je bila ta docapitalizacija od 700 kuna ja se sječam samo one po 935 kuna?

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/EBRD-postao-drugi-po-velicini-dionicar-Atlantic-grupe

lp
[/quote]
ma jebes njih..
Ovdje je najbitnije da je Emil dokapitalizirao po 700 kn
700 kuna rođaci [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

760 ZADNJA

Spektakl , ludnica, vatromet

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pbjegao i market mejker i az i baba vanga i babaa jula i svi ..

Opšta bežanija na asku ATGR

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ROMF je odlučio da bude drugi dioničar i gotovo.
Taj posao radi odlično, na asku postavi veliki nalog kao 5 ili 6 u nizu i pomete sve ispod, a onda puvuće naloga pa digne ljsetvicu za 2-3% i tako u krug. Odlično !

Jedino misli da će na 800 napraviti pauzu, a nakon toga gurati preko 1000,

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

i opet atgr protiv svake prognoze i logike

ovaj put srećom u +

🙂

da, ono sa "best šort dionicom" od prije par mjeseci je bilo za direktni ulazak u top 5 najglupljih izjava i tada, a ovako je … neporcjenjivo

ovo da ide na 1000,… ja bi pričekao sa prognozama


i opet atgr protiv svake prognoze i logike

pročitaj zadnjih 5 str. topika, prognoza nikad nije bila jasnija.
ATGR! ATH!

The dry bulk market seems to have regained its poise, with the Baltic Dry Index (BDI) rising once again yesterday (the fourth straight rise), to reach 2,835 points, up by 3.43 percent or 94 points. As many analysts had expected since July, China’s iron ore demand seems to have picked up pace, with steel mills acquiring more cargoes, thus lifting the market. This development has been clearly illustrated with the bullish



i opet atgr protiv svake prognoze i logike

pročitaj zadnjih 5 str. topika, prognoza nikad nije bila jasnija.
ATGR! ATH!
[/quote]

mislim da ćeš me shvatit ako svoje mišljenje i prognoze ne baziram na zadnjih 5 strana ovog foruma 😀

Na ovoj cijeni ATLANTIK postaje precjenjen, zahvaljujući Drogi kolinska postoji potencijal al i enormni dug koji će ATLANTIK isplatit

ps Ugodan nastavak plovidbe u ovoj dionici

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

dobro smo potegli a koliko još ima samo prostora….divota [thumbsup]


dobro smo potegli a koliko još ima samo prostora….divota [thumbsup]

koliko ANRICOM-e? lozis malo, ha?

No pain no Game

vidjet češ za tjedan dana ,koliko još

New Report

Close