ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.06.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
54,89
8.892
162
53,50
55,00
0,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo tako,i ja bi da sam na mjestu Emila dala simboličnu dividendu,te toliko da se vidi kako firma dobro posluje,pa u perspektivi i dionica mora rasti!A što se petogodišnjeg plana tiče, samo naprijed!!Pusa Matrixu![kiss]

Kojim iznosom divdende biste bili zadovoljni da ispere gorcinu?

Krepat ma ne molat.


Kojim iznosom divdende biste bili zadovoljni da ispere gorcinu?

Nikakvom jer znam koliki je IRR na ljekarnama ako im dobro prodje sinergija.
Veci nego da mi sada daju equity

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nikakvom jer znam koliki je IRR na ljekarnama ako im dobro prodje sinergija. Veci nego da mi sada daju equity

Zahvaljujem, my point exactly. Dalje je sve stvar povjerenja u management.

Krepat ma ne molat.

Vjerojatno ste mnogi već primjetili da je sutrašnja naslovnica poslovnog posvećena Emilu, Atlanticu i njihovim željama. Uglavnom, za one koji ne znaju: http://www.poslovni.hr/7866.aspx

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Gdje ima dima ima i vatre ili tako nekako.
Ali clanak glup do bola.
Ima 28 ljekarni sada.
Preuzeo bi 40.
PA novinarcic kaze da bi dosao do 50 ljakarni.
Kao sto je kolega u komentaru clanka napisao 28+40=50.

Clank je vise rekla kazala.
A hebote pregovore kad na preliminarnom sastanku cijena izleti vani..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Samo da nastavim.
Ali barem znamo koliko nas ATGR moze potrositi na akvizicije.
Tako sam i mislio, oko 200-300 milja kuna jos.
Ima se od IPO-a i nisu toliko zaduzeni..
Bit ce to dobro..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.poslovni.hr/72532.aspx

Vlada privremeno zabranjuje privatizaciju županijskih ljekarni[bye]

Ako kupe ovih 40 ljekarni onda im županijske ni ne trebaju. Neka onda ostanu županijske.

Dobro ljudi- kada ćemo napokon up?

nešto sumnjivo velik promet danas, ima tko kakvu ideju?


Ako kupe ovih 40 ljekarni onda im županijske ni ne trebaju. Neka onda ostanu županijske.

možda bi i bilo bolje da uzmu Prima pharme umjesto županijskih, mislim da bi bilo manje problema sa integracijom jednog (koliko je to moguće reći) tržišno postavljenog sistema nego jedne “državne firme”

New Report

Close