ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fantaziranja
+ lova od prodaje nekretnina Co + lova od CO divke je/i cijeli Co je mukte naš kad državi isplatimo njezino
ili se drukčije dogovorimo

i ostaje nam +sav keš adris grupe,onda lijepo kupimo od CRO ACI marinu uz hotel park,Jamnica nam treba u svim tim hotelima jer tu već valjda imamo nekaj vlasništva.Slavonci ne daju Belje/zemlju rusima što znači može se to ponuditi adrisu jer mi tržište imamo od Rovinja-zagreba-splita-dubrovnika a prijatelji kinezi su krenuli i imat ćemo američki san sa amerima/F-16.
Hrvatska će postati druga Florida

obavijest o odbijanju tužbe
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/D4zSmBvpZSzXXyg9Hq7pHw==.pdf
i kaj sad

I sad se može žalit na viši sud..

Adris/ACI/slovenci
dali bi bilo pametno raskrstiti sa slovencima i reči:hoćete ili nećete prodat. AKo ne žele prodati adris neka pobere dividende i proda svoje udjele i uđe u ACI/marina rovinj koja će imati 5 sidara i koštala je 150 m kn

Vjetar u jedra ACI-ja: Prihodi dosegli 216 milijuna kuna, završena najveća investicija u povijesti

Prihod je u rastu u gotovo svim marinama. Dobit Društva također je porasla za visokih 54 % na 38,4 milijuna kuna, dok je EBITDA povećana za 22% i iznosi 93,9 milijuna kuna.

Završen je i najveći pojedinačni investicijski projekt u povijesti ACI-ja: u ožujku je za novu ACI marinu Rovinj ishođena uporabna dozvola. Radi se o projektu u koji je uloženo preko 150 milijuna kuna, a ukratko se može opisati u 4 riječi: ljepota, luksuz, inovativna rješenja i sigurnost. Kategorizacija marine upravo je u tijeku. Očekuje se visokih pet sidara koja klijentima jamče


Adris/ACI/slovenci
dali bi bilo pametno raskrstiti sa slovencima i reči:hoćete ili nećete prodat. AKo ne žele prodati adris neka pobere dividende i proda svoje udjele i uđe u ACI/marina rovinj koja će imati 5 sidara i koštala je 150 m kn

Vjetar u jedra ACI-ja: Prihodi dosegli 216 milijuna kuna, završena najveća investicija u povijesti

Prihod je u rastu u gotovo svim marinama. Dobit Društva također je porasla za visokih 54 % na 38,4 milijuna kuna, dok je EBITDA povećana za 22% i iznosi 93,9 milijuna kuna.

Završen je i najveći pojedinačni investicijski projekt u povijesti ACI-ja: u ožujku je za novu ACI marinu Rovinj ishođena uporabna dozvola. Radi se o projektu u koji je uloženo preko 150 milijuna kuna, a ukratko se može opisati u 4 riječi: ljepota, luksuz, inovativna rješenja i sigurnost. Kategorizacija marine upravo je u tijeku. Očekuje se visokih pet sidara koja klijentima jamče

Nema žurbe, možda jednom popuste. A ako se ACI bude prodavao, biti će za njega dovoljno novaca i bez prodavanja Save.

ma normalno da nema žurbe jer snaga jakih i je u tome da mogu čekati, pogotovo u ovoj situaciji kada su slovenci u gabuli jer zbog suvlasništva sa adrisom i ne će moći naći drugoga kupca. Rade dobro i adris prima lijepu dividendu. Jednom će popustiti a do tada će adris stvarati nove vrijednosti ali ja bih ipak zakapario ACI i držao suvlasništvo kako sa slo. osiguranjem/CO osiguranjem tako i sa ACI i sređivao Marjan u Splitu.AV je rekao da su spremni za nove akvizicije a on ne lupa u prazno.
Možda će biti kakvih vijesti ako Lukšići nisu zadovoljni sa sadašnjim zaradama i ne gledaju baš puno na lokalnu arhitekturu a Rusi žele brzi povrat love iz agrokora mogla bi se burza i užariti jer Atlantic je prodao sport asortiman i možda priprema neku kupnju.

malo nas je a toliko zemlje/ljepote,što će tek biti kada krenu Brioni

brijuni
adris/maistra/aci imat će gdje investirati kada se još stvori CRO bankarski/fondovski konzorcij ili tako nešto što će osiguravati CRO mirovine. Daj Bože da je među nama već takav političar koji će osigurati život i povratak Hrvatima

26.04.2018.
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/adris-grupa-dividenda-17-5-kuna-dobit-374-milijuna-kuna-foto-20180426

sjeća li se netko što je poduzeto da se zaštite interesi tvrtke
26.04.2018. na skupštini
Uprava i Nadzorni odbor Adris Grupe predložili su Glavnoj skupštini, sazvanoj za 27. lipnja, donošenje odluke o isplati dividende u iznosu od 17,5 kuna po dionici, te su podržani napori Uprave i poduzete pravne radnje u zaštiti interesa tvrtke, vezane uz zbivanja s Agrokorom


brijuni
adris/maistra/aci imat će gdje investirati kada se još stvori CRO bankarski/fondovski konzorcij ili tako nešto što će osiguravati CRO mirovine. Daj Bože da je među nama već takav političar koji će osigurati život i povratak Hrvatima

peče me sve to a i sjećam se jedne gospođe Olge turističkog vodiča koja kad nam je govorila da joj slovenci znaju reči mi kad bi imali samo brijune zarađivali bismo ko hrvatsak od cijelog turizma. Gospođa koja je sama poslije rekla da u sebi ima talijanske/slovenske i hrvatske krvi sa svim tim naglascima teško je uzdisala kad je to govorila i nju je izgleda peklo što je to tako. Zapjevala je našu pjesmu na večernjem plesu uz naša vina i kada sam je priupitao rekla mi je da ne de nikam iz hrvatske
a imala je i prilika. Bilo je to negdje 2007/8 godine kada se počela valjati kriza a valja se još i danas a i
banane više nisu iste kvalitete ko i onda nego neka II klasa.

Cros i dalje očekivano gubi dio tržišta od konkurencije koja u neživotnim premijama raste dvocifreno.

Raste i Cros u neživotnim ali 2,x%.

Životne premije ukupno padaju ali je vidljivo da je Allianz dobro potegao upravo za iznos koji je Cros izgubio.

Upravo zbog toga ukupno gledajući svi važniji konkurenti rastu dok je Cros pao i to dosta.

Naravno i dalje je uvjerljivo tržišni lider ali Talijani, Njemci, Austrijanci, Slovenci i Agramovci sve više nagrizaju kolač, što je kažem očekivano.
Ovaj trend će sa nastaviti jer je konkurencija na ovako malom tržištu strašno velika i nemoguće je zadržati poziciju od 30% tržišta.

I dalje je Cros zlatni rudnik sa ogromnim cashom i jako potcijenjenom dioniocom.

Ipak jedna akvizicija bi dobro došla ali evo Slovenci nedaju Savu.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

adris/co razmatranje prijedloga odluke o dobiti 17.4.19
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/is6gcnz3UAfZrV0BI0T7bA==.pdf

#Zgodna#Selma#mozdaimupali

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/598813/nekadasnji-simbol-splita-konacno-je-spreman-za-prodaju-fina-ga-stavlja-na-drazbu-doznajemo-pocetnu-cijenu-ali-i-koji-mocni-konzorcij-po-svemu-sudeci-u-rukama-drzi-kljuceve-buduceg-vlasnistva

New Report

Close