ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije ni ask bog zna kako popunjen


Jednostavno je – ljudi vide druge prilike, ne treba tu ne znam kakvo objašnjenje…

Druga je stvar što je bid šupalj kao Švicarski sir…


Ljudi izvlači dobit. To je sad sigurno, ova agonija cijelo burzu vuče na dno .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

@lanica Ne znam je li se nesto promijenilo no sto nije cd bio 100kn + pdv, a promjene vidljive tek nakon t+2, tako da ako danas uzmes CD neces vidjeti promjenu koja se desila jucer

Tko voli nek izvoli i sam sam par puta uzeo CD za R dionicu no osobno ne vidim neki preveliki znacaj od pracenja takvih stvari

Pro tip: Tko ne zeli placati CD moze otici i osobno u SKDD i tamo kod njih na racunalu besplatno pregledavati knjige dionicara tvrtka cije dionice ima. Nisam siguran je li potrebna prethodna rezervacija termina

...



@lanica
Ne znam je li se nesto promijenilo no sto nije cd bio 100kn + pdv, a promjene vidljive tek nakon t+2, tako da ako danas uzmes CD neces vidjeti promjenu koja se desila jucer

Tko voli nek izvoli i sam sam par puta uzeo CD za R dionicu no osobno ne vidim neki preveliki znacaj od pracenja takvih stvari

Pro tip: Tko ne zeli placati CD moze otici i osobno u SKDD i tamo kod njih na racunalu besplatno pregledavati knjige dionicara tvrtka cije dionice ima. Nisam siguran je li potrebna prethodna rezervacija termina


u pravu si da je 100+pdv ali moraš uzet min 2 puta kad krećeš da možeš očitati promjene.

u ovoj močvari, pošto nema sankcija, po meni je jedino bitno tko kupuje a tko prodaje – koji put nečije ime znači više od bilo kakvih analiza

pro tip – i to je moguće ali je u većini slučajeva potrebna rezervacija 2-3 tj unaprijed

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kakvi cdovi, imate online, narucite knjigu dionicara, platite mislim 100 kn i eto je…kakvi odlasci i crni cdovi…21 st je…cak i u Hr

No pain no Game

ADRS-p-a je blok transakcija bila danas malo jača.


ADRS-p-a je blok transakcija bila danas malo jača.

5000 kom – 475,00 kn

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

9300 kom, točnije

Ovi što su do sad prodavali kao da ne postoji sutra…hm…što sad…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Ovi što su do sad prodavali kao da ne postoji sutra…hm…što sad…

Jasam konačno van zbog leda.
Sretno svima,možda se vraćam za koji mjesec kad skupljam keš.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Vise boli kad si u kesu a dionice rastu, nego kad si u dionicama i padaju 🙂


Vise boli kad si u kesu a dionice rastu, nego kad si u dionicama i padaju 🙂

Da… ovo definitivno… a ima i jos gore… kad nemas casha za kupit…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

A vi mislite da Adris slučajno pada? Kao ono, tržište pada, pa vuče i Adris dolje?


A vi mislite da Adris slučajno pada? Kao ono, tržište pada, pa vuče i Adris dolje?

A zbog čega pada?

Loših fundamenata? Prezaduženosti?

Loše budućnosti turizma, prehrane i osiguranja?

Završava razdoblje jeftinog novca, i cash na računu će vrijediti više…

Turizam i osiguranje će biti sve bolje za prehranu nisam siguran da ide baš glatko i prema očekivanjima. Ali i dalje je adrs jedan od najboljih omjera sigurnosti i potencijalne zarade na burzi

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close