ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikad mi nije bilo jasno zasto ljude zanima tko je kupio, a tko prodao. Za takve stvari postoji jako puno razloga i besmisleno je o tome pricati. Ja cu rade kupiti knjigu za 300 kn nego nekakvu listu ljudi i stanja njihovih dionica.


Veza između Adrisa i Agrokora je gdje?? – nigdje, nema je!
Ova priča s Agrokorom je samo poslužila da se sruše sve dionice na Zse, a zanimljivo da su ostale dionice pale više nego same sastavnice Agrokora što je apsurd nad apsurdima.
I vidimo da ova vjerojatno jedna od podcjenjenijih dionica na Zse ispašta zbog toga iako uopće nema razloga za to.
Dapače, čak bi se tu teoretski mogla stvoriti nekakva prilika za Adrs, iako za tim nema neke potrebe budući da su planovi razvoja već utvrđeni.
U svakom slučaju dobro za one kojima je prebrzo otišla preko 500 i nisu se uspjeli ukrcati na vrijeme.
Zato uživajte dok ima.

LOL, kakva prilika za Adris? Daj mi pliz objasni što to točno u Agrokoru može biti prilika za Adris?Hvala

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Nikad mi nije bilo jasno zasto ljude zanima tko je kupio, a tko prodao. Za takve stvari postoji jako puno razloga i besmisleno je o tome pricati. Ja cu rade kupiti knjigu za 300 kn nego nekakvu listu ljudi i stanja njihovih dionica.

vjerujem da ti ništa nije jasno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Što se tiče Adrisa i Agrokora, jedino što mi je koliko toliko zanimljivo u tom koncernu za Adris je udio u Karisma hotel Adriatic. Ovo ostalo bi bilo preveliko šaranje u portfelju.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

ŠEF SBERBANKE O AGROKORU: ‘Nastavljamo im davati podršku, učinit ćemo sve da kompanija ostane na nogama… Dogovoren je plan’

Možemo li sad natrag iznad 500?

@lanica,

tocno, nista mi nije jasno. Zato s nestrpljenjem cekam Vas sljedeci komentar da me prosvijetlite svojim zapazanjima iz ekselice koju placate 300 kn. Ipak su to Vasa cijenjena razmisljanja genija kako Vam vec stoji u potpisu.



@lanica
,

tocno, nista mi nije jasno. Zato s nestrpljenjem cekam Vas sljedeci komentar da me prosvijetlite svojim zapazanjima iz ekselice koju placate 300 kn. Ipak su to Vasa cijenjena razmisljanja genija kako Vam vec stoji u potpisu.


vidiš zbunjeni mali dijoničaru, u petak ti je npr. prošao paket ADRSa. E sad, ti možeš samo pretpostaviti tko je kome prodao i te zajedno sa ekipom teoretičara zavjere kod Mišaka iznjeti svoje stručno mišljenje. Ja s druge strane, ću sutra opet uzeti knjigu dioničara i doći do nekih “meni” suvislih informacija. Mislim to je samo primjer. Ali u neku ruku imaš pravo, to je individualno. Ja volim biti maksimalno informirana.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@lanica,

super! Hvala sto tu informaciju podijelili s nama. Nekima ce biti od koristi, nekima nece. I to je ok. Ne bavim se nikakvim teorijama zavjere i ne pretpostavljam nista jer mi to apsolutno nije potrebno.

P.S. I ja volim biti informiran, stoga pozdrav iz Rovinja!

http://www.seebiz.eu/raiffeisen-omf-potrosio-173-milijuna-kuna-na-povlastene-dionice-adrisa/ar-152863/

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ovdje je bid gori od todexa, uvijek se iznova cudim nekim stvarima al to je tako kad krupni kapital nastoji iskoristit situaciju pa zele jeftino dokupit

Ignore : renči

Ma Adrs, Ht i sl.dionice sad prodaje onaj kome fali sredstava a želi kupovati dionice koje su puno pale.
Svejedno, šteta je po ovoj cijeni davati sad, ali možda se i pokaju uskoro zbog toga.

Prilika za dokup tko ima s čime. ADRS još niti book nije probio, casha kao u priči, pa sad da ga neki Agrokori vuku dolje, možda po inerciji, ali samo za kratko.

Pola cijene dionice keš, ostala polovica je koliko ono P/E??
Pametnom dosta.

Ovo rusenje cijena danas je skroz zanimljivo, a volumen nikakav…

Jednostavno je – ljudi vide druge prilike, ne treba tu ne znam kakvo objašnjenje…

Druga je stvar što je bid šupalj kao Švicarski sir…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close