ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jeli nekome mozda vec sjela dividenda? Vidim prema Mojedionice da je datum isplate *do* 21.7. pa rekoh da provjerim jer meni nije, a ove godine nisam slao podatke u Adris (pretpostavljajuci da ih imaju od prosle godine)… Nisam u RH pa mi je tesko biti u toku..

U odlukama s glavne skupštine piše da će se isplatiti 21.7.

21.07. danas dobio mailom odgovor.

Danas isplata redovne dividende.
Javite da li je obračunat porez ili je opet bez poreza ????

Sjela dividenda bez poreza i prireza. Nice.

Odlično.
Ovdje postoji stalna opasnost od izvanredne dividende.

Na koju banku ti sjela divka

Ja u zabi i još ništa… Da li sam trebao poslati svoje podatke Adrisu? Nisam jer smatram da imaju sve vidljivo preko SKDD-a.
Pozdrav!

pretpostavljam da je sjela vama koji imate račun u Zabi.

Meni u Zabi nije

pacodel

Moras poslati adrisu podatke, IBAN, sken kartice tekuceg racuna i sken osobne. Ako ne posaljes neces dobiti dividendu dok to ne posaljes. Tvrtka moze birati hoce li ili nece koristiti usluge SKDDa , ADRS je u skupini tvrtki koje ne zele platiti SKDDu i zato se njima treba osobno slati podatke.

Ukoliko si prijasnjih godina slao podatke, ne moras ponovno slati i dobit ces dividendu.

Ni meni nije sjela jos ali vjerojatno zato jer je racun u PBZu, prosle godine je u PBZ sjelo tek posljepodne

...


Da li sam trebao poslati svoje podatke Adrisu? Nisam jer smatram da imaju sve vidljivo preko SKDD-a.
Pozdrav!

Obavijest dioničarima Adris grupe o dostavi podataka za potrebe isplate dividende[/url]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hvala puno dečki…
Pozdrav!

Sjelo, al nije oporezovana? To je iz dobiti iz godina kad nije bilo poreza ili? Sorry, me pratim bas temu, imam sitno adrisa…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Iz dobiti 2005-2010 dakle da bez poreza je

...


Sjelo, al nije oporezovana? To je iz dobiti iz godina kad nije bilo poreza ili? Sorry, me pratim bas temu, imam sitno adrisa…

To je iz dobit iz prijašnje godine.
Svaka firma koja čuva dobit tri godine a daje dividentu iz te godine onad ne plača porez .
Isto sto i porez na dobit,ako ne prodaš tri godine poslije toga ne plačeš porez.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

New Report

Close